Jaký je nejlepší protein?

22.3.21 18:46

Jaký je nejlepší protein ?

Ahoj holky, mate zkušenost s nějakými dobrými proteiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
22.3.21 18:54

Ano, za sebe mám nejraději syrovátkový proteiny. Před pár měsíci jsem narazila na celkem novou značku českou a měli super cenu tak jsem je chtěla zkusit. Složení super, fakt jsem se bála že to bude nic moc protože fakt nebyly drahé. Značka je Protein & Co. Jinak rada objednávám u nás ve skotsku z Amazonu od Myprotein jakekoli jejich proteiny. Můj ale nejoblíbenější je od springfood, ten je německý a měla jsem cookie&cream a byl božský. Pošlu fotky všech 3 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
22.3.21 19:17

Já kupuju a zkouším pokaždé jiný ;)
Už jsem měla hrachový, dobírám konopný a objednaný mám sójový :)
Spíš koukám na výši obsahu bílkovin, což mi u těch syrovátkových přijde nízký :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12686
22.3.21 19:19

Koukni na tohle video - Jaký protein je vhodný k nabíraní a jaký k hubnutí? Máš tam vše rozebráno a vysvětleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14258
22.3.21 20:09

Za mě chuťově určitě protein od značky Skinny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 00:20

Kupuju syrovátkový protein od Topnatur. Není drahý, má 80 % bílkovin, na rozdíl od hrachového či sojového mě nenadýmá a jíst se to při troše dobré vůle dá. Dělám z něj třeba smoothie nebo palačinky, nebo ho jen rozmíchám s menším množstvím vody, přidám trochu ovesných vloček, mandlí a lžičku medu a sním místo ovesné kaše (na téhle variantě si i opravdu pochutnám). Jen doporučuju spotřebovat radši dřív, než je datum spotřeby na krabici. Nakoupila jsem před časem větší zásobu (bylo to v akci :roll: ), tak teď dojídáme balení s datem spotřeby 26.3.2021 a už to „není ono“.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat