Jaký je nejlepší sportovní kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SannySun
Povídálka 19 příspěvků 19.08.19 12:48
Jaký je nejlepší sportovní kočárek?

Ahoj holky,
resim ted koupi jiného sportaku než co mam v trojkombinaci. Rozhoduji se mezi Joie a Easywalker Buggy XS. Cenově jsou dost podobné, ale nevim který je lepší. Každopádně kdyz hodíte radu a typ na jiný a levnější budu rada :D

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 19.08.19 13:11

Já měla valco snap sport, a předním britax bmotion 4+. Za mě britax. Nafukovací kola, polohování nohou i zad. Dlouhá střecha proti slunci. Dlouhé ležení, ale je prostě větší a těžší než ten easywalker.
Valco plus mínus to stejné. Jen menší kratší ležení. A tedy je menší a lehčí.
U britaxu gelová kola…vlastnosti nafukovaček ale nepíchnout, u valca nafukovací kola.

twinkletwinkle
Kecalka 162 příspěvků 19.08.19 13:30

Mam joie mytrax a spokojenost. Kdyz ho porovnam s vyse zminovanym britax motion, tak za me zvitezilo, ze ma polohovatelnou nozni podperu, striska lze sklopit opravdu hodne dopredu a je cela zakryta (je tam vetraci okenko na suchy zip). Vazi asi o kilo a pul vic nez britax, coz uz neni takovy rozdil. Vydej se na prodejnu a porovnej si favority sama, treba objevis neco jineho:)

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 19.08.19 13:32
@twinkletwinkle píše:
Mam joie mytrax a spokojenost. Kdyz ho porovnam s vyse zminovanym britax motion, tak za me zvitezilo, ze ma polohovatelnou nozni podperu, striska lze sklopit opravdu hodne dopredu a je cela zakryta (je tam vetraci okenko na suchy zip). Vazi asi o kilo a pul vic nez britax, coz uz neni takovy rozdil. Vydej se na prodejnu a porovnej si favority sama, treba objevis neco jineho:)

Britax co jsem já psala má polohovatelnou nožní opěru i hodně dlouhou stříšku a také větrací okénko

SlečnaDahlia
Závislačka 2791 příspěvků 19.08.19 13:38

Do jakého terénu? A jaký Joie?

Ten terén je důležitý. Za mě je i všeobecně oblíbený Joie Mytrax blbě ovladatelný a nedobrý kočárek i do městského povrchu. Britax je lepší, ale taky žádná hitparáda. Nejlepší sporťáky, kterými jsem jela, jsou Baby Jogger Summit, TFK Joggster (i Sport verze) a Thule Urban Glide. Z druhé ruky se dají sehnat za cenu nového Easywalkera.

twinkletwinkle
Kecalka 162 příspěvků 19.08.19 13:42

Mne se s Joie manipuluje v pohode. Ale na pole nebo do lesa jsou asi lepsi kocarky…

SlečnaDahlia
Závislačka 2791 příspěvků 19.08.19 13:44
@twinkletwinkle píše:
Mne se s Joie manipuluje v pohode. Ale na pole nebo do lesa jsou asi lepsi kocarky…

Mně ani ve městě. Je to škoda, jinak se mi hodně líbil. Špatně se mi zachází s malými rukojeťmi bez kloubů.

Váš příspěvek
Reklama