Jaký je rozdíl mezi F3 proteinem a PDM?

Anonymní
26.4.21 06:47

Jaký je rozdíl mezi F3 proteinem a PDM?

Ahoj,
dokážete mi někdo poradit, jaký je rozdíl ve využití F3 proteinů vs. PDM od Herbalife?

Používám (jen krátkodobě) F1 na snídaně a ráda bych k tomu zapojila i protein. Jen úplně nerozumím tomu, proc poradci tolik doporučuji PDM, nebo ideálne oboji- PDM i F3.
Podle složení má F3 víc bilkovin a méně sacharidů a všeho ostatního. Podle čeho se tedy rozhodovat?

Doteď jsem k tomu užívala zbytek od Nutrendu, ale došel, tak už nechci dál kombinovat značky.

Poradce přímo oslovit nechci, vždy se dozvím jen to, že obojí je vysloveně nutné a ještě k tomu musím přidat 3 další produkty… :roll:

Děkuju za rady.

P. S.: Nestojím o odsouzení, že je to nesmysl. Nevíte, jaká byla moje cesta předtím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
26.4.21 14:01

Popravdě slyším o takovém proteinu poprvé, ale příp se zde protože mě to osobně také zajímá :) Doufám, že to tu někdo zodpoví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.4.21 18:08

Zdravím, rozdíl je v typu bílkovin v PDM jsou rostlinné bílkoviny, v F3 je mix rostlinné a syrovátkové bílkoviny. Teď záleží v jaké formě je přijímáte. Já svým klientům doporučuji a sama používám F1+PDM, nebo PDM s výživou ze sportovní řady. F3 můžete využít při pečení, je bez chuti. Ale PDM má vanilkovou příchuť, takže ho používám jak s tou F1, tak na pečení, nebo do sladkých snídaní, protože krásně nahradí vanilkový cukr.

Jinak doufám, že vám váš poradce nastavil dobře stravování a vše vám vysvětlil, protože to je základ. Pokud ne, tak byste měla uvažovat nad změnou poradce. Pokud máte nějaké další otázky i ohledně celkové výživy, ptejte se 😊

Ještě bych chtěla podotknout, že by vám nikdo neměl nutit XX produktů, základem je samozřejmě stravování. Poradce by měl brát ohled na vaši finanční situaci a na vaše rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat