Jaký je sex s 45letým mužem?

Anonymní
11.11.19 17:37

Jaky je sex s 45letym muzem?

Dotaz je jasny - jaka je Vase kvalita sexu s cca 45letym a starsim muzem? Seznamila jsem ye ted s o nexo starsim muzem a uprimne me kvalita prekvapila, ale ne uplne kladne. Jiz stoji trochu usili pevna erekce a nevydrzi dlouho, resp. ma velmi kratkou dobu mezi vzrusenim potrebnym pro erekci a vzrusenim uz k orgasmu. Nebavim se o dalsich praktikach, kde erekce neni treba, spis me zajima prave pohlavni styk. Prekvapilo me ze takto stary muz nejen, ze nemuze vicekrat po sobe, ale i treba druhy pohlavni styk behem dne neni jen tak a je videt, ze ta erekce je hodne krehka a ze potrebuje mnohem vice podnetu. Jake jsou vase zkusenosti s muzi 45-50 let… frekvence pohlavniho styku, kvalita, cetnost, prozitek… Podle me uz to je vek, kdy hlava by chtela, ale telu uz to nejde jako ve triceti… Budu rada za osobni zkusenost k tematu bez klise a vtipku. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.11.19 17:38
@Anonymní píše:
Dotaz je jasny - jaka je Vase kvalita sexu s cca 45letym a starsim muzem? Seznamila jsem ye ted s o nexo starsim muzem a uprimne me kvalita prekvapila, ale ne uplne kladne. Jiz stoji trochu usili pevna erekce a nevydrzi dlouho, resp. ma velmi kratkou dobu mezi vzrusenim potrebnym pro erekci a vzrusenim uz k orgasmu. Nebavim se o dalsich praktikach, kde erekce neni treba, spis me zajima prave pohlavni styk. Prekvapilo me ze takto stary muz nejen, ze nemuze vicekrat po sobe, ale i treba druhy pohlavni styk behem dne neni jen tak a je videt, ze ta erekce je hodne krehka a ze potrebuje mnohem vice podnetu. Jake jsou vase zkusenosti s muzi 45-50 let… frekvence pohlavniho styku, kvalita, cetnost, prozitek… Podle me uz to je vek, kdy hlava by chtela, ale telu uz to nejde jako ve triceti… Budu rada za osobni zkusenost k tematu bez klise a vtipku. Diky

Není nic lepšího :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5022
11.11.19 17:42

A kolik je tobě? Že jsi z toho tak paf.
No já to řeknu asi tak: není 45 jako 45. Někomu to jde dobře, jinému hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48224
11.11.19 17:42
@Anonymní píše:
Dotaz je jasny - jaka je Vase kvalita sexu s cca 45letym a starsim muzem? Seznamila jsem ye ted s o nexo starsim muzem a uprimne me kvalita prekvapila, ale ne uplne kladne. Jiz stoji trochu usili pevna erekce a nevydrzi dlouho, resp. ma velmi kratkou dobu mezi vzrusenim potrebnym pro erekci a vzrusenim uz k orgasmu. Nebavim se o dalsich praktikach, kde erekce neni treba, spis me zajima prave pohlavni styk. Prekvapilo me ze takto stary muz nejen, ze nemuze vicekrat po sobe, ale i treba druhy pohlavni styk behem dne neni jen tak a je videt, ze ta erekce je hodne krehka a ze potrebuje mnohem vice podnetu. Jake jsou vase zkusenosti s muzi 45-50 let… frekvence pohlavniho styku, kvalita, cetnost, prozitek… Podle me uz to je vek, kdy hlava by chtela, ale telu uz to nejde jako ve triceti… Budu rada za osobni zkusenost k tematu bez klise a vtipku. Diky

dobrá i špatná, nezáleží na věku, ale na osobnosti a zkušenostech. A taky co od toho čekáš, jedtli je tam soulad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.19 17:43
@Anonymní píše:

Zrovna včera 3×. :nevim: Ale obvykle tak 3× týdne. Ale brzda jsem spíš já.

• Nahlásit
  • Citovat
341
11.11.19 17:44

Parádní, mame to každý den. Je o 24 let starsi nez ja a musim rict, ze zadny mlady zajic se mu nevyrovna :-) kdyz skončíme sex, oba po orgasmu tak mu jeste stoji a mohl by i druhe kolo ;-). Když je doma a nejde do práce a je i nálada tak i 2× za den. Ze začátku našeho vstahu mu bylo 45 a jeli jsme 2× až 3× za den. Teď po skoro 3 letech jedeme každý den a někdy i 2× za den. Svoji erekci by mohl hrebiky zatloukat
Hele můj chlap je co druhý den v posilovne, takže jestli tý máš nějakého již usedlika tak se tomu ani nedivím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
11.11.19 17:44

Babicka vypravela, ze s dedou to zacalo stat za neco az po 50 :mrgreen: ze se konecne vypracoval :D,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
11.11.19 17:47

Mé zkušenosti jsou stejné jako zakladatelky. Mezi 40-50 to jde z kopce dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 17:55

Nebyl vubec zadny problem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.19 17:59

Ve 38 mu to stačí jednou za měsíc… Pokud bych chtěla častěji, trvá moc dlouho než se udělá.

Věk není jenom číslo :(

• Nahlásit
  • Citovat
11.11.19 18:01
@Anonymní píše:
Ve 38 mu to stačí jednou za měsíc… Pokud bych chtěla častěji, trvá moc dlouho než se udělá.Věk není jenom číslo :(

Tak to je super ne, to sama stihneš několik kol?
:lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
11.11.19 18:01

Mému muži je 43 a vůbec s tím nemá problém, výdrž když chce i hodinu a může několikrát denně pokud na sebe máme vic casu:)) a celkově skoro každý den po 3letech vztahu, záleží v jaký je fyzický kondici ale ten muj pravidelně posiluje:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
11.11.19 18:02
@Anonymní píše:
Ve 38 mu to stačí jednou za měsíc… Pokud bych chtěla častěji, trvá moc dlouho než se udělá.Věk není jenom číslo :(

38 prece neni zadny vek 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.19 18:06

Věk 51 a může i 3× za noc, když je nálada jinak každý den v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
2770
11.11.19 18:07

Moje zkusenost? Jen ta nejlepsi. A hlavne se za 20 let nic nezmenilo k horsimu.

Treba to v jeho pripade za moc nestalo ani ve triceti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama