Jaky je sex v/po 60tce u chlapa milence ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 21:15

Jaky je sex v/po 60tce u chlapa milence ?

Vzdycky jsem si myslela, ze se me tohle vyhne. Naopak sem nechapala zeny co chodi se starsimi jen kvuli penezum. Aspis sem pokukovala po mladsich. Ale jak se rika clovek mini a zivot meni… takze me bude 35 a jsem poblaznena do muze kteremu je okolo 60 ti spis mozna i lehce pres. Nezaujal me vzhledem ani penezi, ale povahou a lidskosti.

Je tu nejaka co take mela v tomhle veku pritele, partnera, manzela, milence? Jaky je sex? Pokud vubec :think: Zajima me to hlavne z pohledu mladsi zeny rekneme milenky nez z pohledu dlouholete manzelky, protoze je jasne, ze po 40 letech manzelstvi a v 60ti to asi nebude nic moc.

Vypada to na prvni spolecnou noc, tak me zajima co asi cekat :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5249
21.10.21 21:18

8o 8o 8o To si ráda přečtu taky.. jdu si udělat popcorn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31608
21.10.21 21:19
@Anonymní píše:
Vzdycky jsem si myslela, ze se me tohle vyhne. Naopak sem nechapala zeny co chodi se starsimi jen kvuli penezum. Aspis sem pokukovala po mladsich. Ale jak se rika clovek mini a zivot meni… takze me bude 35 a jsem poblaznena do muze kteremu je okolo 60 ti spis mozna i lehce pres. Nezaujal me vzhledem ani penezi, ale povahou a lidskosti.

Je tu nejaka co take mela v tomhle veku pritele, partnera, manzela, milence? Jaky je sex? Pokud vubec :think: Zajima me to hlavne z pohledu mladsi zeny rekneme milenky nez z pohledu dlouholete manzelky, protoze je jasne, ze po 40 letech manzelstvi a v 60ti to asi nebude nic moc.

Vypada to na prvni spolecnou noc, tak me zajima co asi cekat :oops:

Pusť si záznam z dnešní tiskovky kancléře. Čeká tě přesně toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:29

Ja mela muze o 20 let starsiho.Me bylo tehda 25,jemu 45.Rozesli jsme se, kdyz mu bylo 53.A teda mel posledni roky problemy s erekci.Ale byly jske leta ve vztahu :nevim:.Ale tak vek urcite hral taky roli…Ted uz bych si o tolik let starsiho chlapa nehledala :mrgreen:.U nas teda rozcho byl z duvodu, ze me chtel vychovavat a poucovat a ta spatna erekce tomu taky neprispela k lepsimu…Ale dej tomu sanci a uvidis.Vsak se nemusite hned brat ;).

• Citovat
  • Nahlásit
1937
21.10.21 21:34
@Mango_Lassi píše:
Pusť si záznam z dnešní tiskovky kancléře. Čeká tě přesně toto.

Dobřeee! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:41

Je mi 49, spíš hledám vrstevníka, ale hlásí se samí o 10 let starší, takže kolem 58-60 let.
Vždycky byl nějaký problém. S erekcí, s ejakulací. Někteří baští pilule, někteří to za sebe vzdají, ale pro ženu se snaží. Někteří se nějakou dobu snaží, ale po pár měsících sklouznou do svého klídku.

Žádná hitparáda. Pokud nemá peníze, o které by se podělil, nešla bych do toho.

• Citovat
  • Nahlásit
24128
21.10.21 21:41
@Anonymní píše:

Vypada to na prvni spolecnou noc, tak me zajima co asi cekat :oops:

Bylo mi 31 a seznámila jsem se s ženatým důstojným panem na ředitelské pozici. Bylo mu 58 let. Bez Clavinu mu nestoupl. Zažila jsem s ním pěkné chvíle, měla jsem ho ráda jako člověka a to, že to v posteli nebylo tak jak mělo být kompenzoval jinak. Penězi a dárečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
21.10.21 21:47

Mně je 69 a 2× týdně to šmiknu…záleží, jestli už máš nějaký děti a nebo né…pokud né, tak je to samozřejmě naprostá ptákovina, teda na rodinný život, na kukání dobrý, když tak to podepře 1/2 viagry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 22:00

Mám známého lehce přes 60. Nedělá mu problémy mluvit před okolím o sexu a svých milenkách. Takže vím, že bez pilulky ani ťuk :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5249
21.10.21 22:00
@straznivez píše:
Mně je 69 a 2× týdně to šmiknu…záleží, jestli už máš nějaký děti a nebo né…pokud né, tak je to samozřejmě naprostá ptákovina, teda na rodinný život, na kukání dobrý, když tak to podepře 1/2 viagry…

@ontarova.stara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2657
21.10.21 22:13
@Královna Kosmíru píše:
8o 8o 8o To si ráda přečtu taky.. jdu si udělat popcorn

Sednu si vedle Tebe, jo? :D
Zrovna jsem chtěla napsat, že „to by mě taky zajímalo“. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2657
21.10.21 22:15
@Anonymní píše:
Mám známého lehce přes 60. Nedělá mu problémy mluvit před okolím o sexu a svých milenkách. Takže vím, že bez pilulky ani ťuk :mrgreen:

Tak to možná nedělá vůbec, protože jsem si potvrdila, že o tom kecají tím víc, čím míň se k tomu dostanou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 22:17

Ježíš, proč ne? Aby jsi se nedivila, jakej bude vášnivec. Nám je pade a jsme teda ty manželé po třiceti letech a manžel naprosto bez problému. Užíváme si stále a vůbec se nebojím, že tomu bude rychlý konec :jazyk:.

• Citovat
  • Nahlásit
541
21.10.21 22:19

Přijde mi to poněkud nechutné, soráč 8o
Možná to bude věkem, že je mi kolem 30,ale mám prostě v hlavě mého dědu a jeho kámoše.
Nikdy bych nechtěla takového staršího pána pro život a už vůbec ne na sex.
Představa, že to někdo dělá pro peníze a dárečky se mi těžce hnusí :poblion:
Mám dokonce i vlastní zkušenosti se starším mužem rozdíl cca 10 let a už ani to nedělalo dobrotu. Takže za mě žena kolem 25-30 ti let a muž„děda“ 60 let +prostě neeeee, bleeee :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5249
21.10.21 22:19
@Anonymní píše:
Ježíš, proč ne? Aby jsi se nedivila, jakej bude vášnivec. Nám je pade a jsme teda ty manželé po třiceti letech a manžel naprosto bez problému. Užíváme si stále a vůbec se nebojím, že tomu bude rychlý konec :jazyk:.

Tak to vam přeju… my už od manželovo 40 nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat