Reklama

Jaký je Váš vztah s manželem po cca 8 letech a více?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 07:13
Jaký je Váš vztah s manželem po cca 8letech a více?

Ahoj všem :-)
Založila jsem trošku zvláštní téma, neboť čekáme třetí mimčo a na mě padá jakási deprese, že už to u nás stojí zaprd. A tak chci zjistit, jak je to v jiných rodinách po delší době vztahu.
Jsme spolu s manželem 9let, máme 2 dcerky, nyní čekáme třetí, podotýkám, že plánované a to z obou stran. Doteď jsem žádné problémy neresila, ani na toto nebyl cas, neboť jsem lítala z práce do práce k tomu 2 malé děti..však to určitě znáte také.
Nyní jsem ale ve 25tt, mám rizikové těhotenství a k tomu fyzicky náročnou práci, takže jsem cca od 15tt doma na nemocenské a nedělám nic jiného, než jen neco řeším, nebo brecim. Manžel má náročnou práci, doma je minimálně a když už, tak to stráví odpocinkem u tv, pc, nebo si pohraje s dětmi, ale tim to hasne..já jako bych tu ani nebyla, připadám si jen jako nějaká hospodyňka. Žádné pěkné sluvka, pohlazení nic..sex jednou za 2-3 měsíce..a když už si mě všimne, tak většinou po té horší stránce, takže je z toho samozřejmě hádka. Z mé strany pak výčitky, že už ho nezajímam atd atd..oni vždy jen řekne, že je prostě unavený z práce a tím to hasne..cítím se strašně osamělá a chybí mi od neho jakýkoliv kontakt..:-( dokonce jsem si i párkrát vyslechla, že už se to se mnou nedá vydržet, že jsem nesnesitelná a pořád řeším kraviny.Pro mě je, ale důležité vědět, zda me můj muž ještě miluje a pokud ano, tak proč mu jsem úplně ukradená? :-( Ja ho stále miluji, i po těch 9-ti letech..nedokážu si představit, že bych byla bez něj. Ale prostě mi strašně chybí ten kontakt mezi námi, který prostě vyprchal. Přijdu si spíš jako v kanadském vztahu :-( Holky jak to máte doma vy? Mám to nějak řešit, nebo je to takhle normální a já jsem opravdu blázen? Přemýšlím uz o návštěvě psychloga..každý večer probrecim a už vlastně nejsem schopná řešit nic jiného.
Za román se omlouvám, ale potřebovala jsem se z toho vypsat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 07:16

*oprava : prijdu si jako v kamaradskem vztahu :-(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 02.03.17 07:19

Jsme spolu skoro 9 let, čekáme druhé, taktéž jsem doma. Manžel chodí z práce kolem 4, pokud nejde pracovat ještě na baráku, tak přebírá zodpovědnost za starší dítě, pohrajou si, pak okoupe, nachystá si svačinu na další den… :nevim: prostě tak nějak normálně. Občas nadává že děláme s malou bordel, jakože nejsou uklizený pastelky nebo vytahaný papíry, hrnnek na stole atd.,ale to neřeším, buď to uklidím druhej den nebo to udělá on :nevim:

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 02.03.17 07:21

My je spolu letos taky 9 let, taky cekame treti a jsem 23.tyden. Takze docelaa podobne. No ja nevim., vztah stejny jako asi od toho tretiho roku co jsme spolu :lol: Nic v cem by se nedalo zit, ale vasen z jeho strany taky neni. Nedava city najevo. Ale pomaha doma, venuje se detem a je na me hodnej. Proste mame takovou pohodu doma vetsinou. Hadame se minimalne, dost si povidame, hodne jezdime po vyletech. Ale ja jsem teda doma, nejsem v takovem stresu co ty. Akorat jsem chodila na brigadu a mela obr pole a slepice, na to se chystam i letos. Takze jsem taky byla v jednom kole. Ale manzel rikal naopak, ze jak mam takovou furu prace, tak jsem stastna a spokojena a nejsem tolik podrazdena. Fakt mi to asi prospivalo nemit vubec cas :mrgreen: Ale myslim, ze tady dela hodne to, ze dela na smeny. Ze nejsem uplne cely den sama doma s detma. Ze on ma treba odpoledni a ja si jedu v klidu vycistit slepickam kurnik treba :lol: Asi potrebujes trochu casu pro sebee,,nejaky relax. :palec:

Honza 12
Generální žvanilka 21544 příspěvků 02.03.17 07:31
@viky23 píše:
My je spolu letos taky 9 let, taky cekame treti a jsem 23.tyden. Takze docelaa podobne. No ja nevim., vztah stejny jako asi od toho tretiho roku co jsme spolu :lol: Nic v cem by se nedalo zit, ale vasen z jeho strany taky neni. Nedava city najevo. Ale pomaha doma, venuje se detem a je na me hodnej. Proste mame takovou pohodu doma vetsinou. Hadame se minimalne, dost si povidame, hodne jezdime po vyletech. Ale ja jsem teda doma, nejsem v takovem stresu co ty. Akorat jsem chodila na brigadu a mela obr pole a slepice, na to se chystam i letos. Takze jsem taky byla v jednom kole. Ale manzel rikal naopak, ze jak mam takovou furu prace, tak jsem stastna a spokojena a nejsem tolik podrazdena. Fakt mi to asi prospivalo nemit vubec cas :mrgreen: Ale myslim, ze tady dela hodne to, ze dela na smeny. Ze nejsem uplne cely den sama doma s detma. Ze on ma treba odpoledni a ja si jedu v klidu vycistit slepickam kurnik treba :lol: Asi potrebujes trochu casu pro sebee,,nejaky relax. :palec:

Myslíš, že když máš moc času, tak začínáš řešit kraviny? Seš dobrá.

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 02.03.17 07:33

Máš víc čadu o sobě přemýšlet a k tomu těhotenské hormony. Malokterý chlap snese dlouhodobě ubrečenou ženu. Máš sice nárok být plačtivá, ale představ si, jak by bylo tobě, kdybys žila se sbou kopií. Nemůžete ty dvě děti dát k babičce a strávit spolu večer jako za „starých“ časů?

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 02.03.17 07:40

@Honza 12 asi jo :lol: uz se nekuzu dockat dubna, az, budu s bubnem lozit po 4 a sadit, az bude vecne ocumovat a okopavat zeleninu, mela jsem z toho obrovskou radost, pak jsem to cely leto kvanta zpracovavala, zavarovala. Spis to bylo neco, co jsem si prala a az loni mela konecne moznost, i ty slepicky na domaci vajicka. Proste jsem mela vyziti a neco co jsem vzdy chtela. Doma mame domek a jen dvur,,tak nebylo kde. Proste js byla vnitrne spokojena takhle. A chlap se angazuje hodne s detma a ma volne vikendy, takze nejsem uplne na vse sama.
zakladatelko, hodne na tebe pusobi i hormony a to, ze jsi na vetsinu veci sama, je to neuveritelnej kolotoc, taky padam na hubu vecer po pul dne sama s detma, takze pokud manzel odejde rano a prujde vecer tak to chapu. Potrebujes si odpocinout ;)

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 02.03.17 07:43

Po 9ti letech tak nějak furt stejný

katyna1984
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.03.17 07:44

Jsme spolu 16 let a taky cekame treti dite, jsem 35.tt. A je to hodne jine, nez u predchozich dvou, ale tak nejak. necekam, ze to bude po tolika letech jako na zacatku. Jsou dny, kdy si i uvedomim, ze se ani na prcka nezeptal. U predchozich se na kazdy UTZ tesil, ted byl nervni, ze jsme museli chvilku cekat, nez prijdeme na radu napr. Muz ma hlavne psychicky narocnou praci, se kterou mu pomaham. Prijde vecer domu, sedne k televizi a potrebuje vypnout, kolikrat musi jeste vecer doma racovat a ne poslouchat moje litanie. Pokud s necim potrebuju pomoct, pomuze, ale sam od sebe ne. Deti uz mame starsi, ty jsou uz radsi, kdyz si jich moc. nevsimame ;) podle me je to prirozeny vyvoj vztahu, navic Ty, kdyz jsi ted doma mas mnohem vic casu premyslet.. a to i o kravinach typu on uz me urcite nema rad. Zarid si hlidani, jdete do kina, na veceri..to me vzdycky ujisti, ze jeste dokazeme a chceme byt spolu jako par, ne jen jako rodice. Jinak jsem si jista, ze me ma muz rad, i kdyz trete bylo neplanovane. Jsme vlastne jediny par v okoli, ktery spolu drzi bez vetsi krize a castych hadek. A ano, jsme hlavne kamaradi.

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 02.03.17 07:45

Nejsme sice manželé, ale jsme spolu 12 let. Teď čekám druhé.
Chlap jezdí s kamionem, takže domů jen na víkendy, to pak lítá kolem baráku, protože rekonstruujme.
Taky toho mám někdy plný zuby, zvlášť teď, protože i v 17.tt trpím nevolnostmi. Ale s tím jsem do toho šla. Semtam se taky chytneme, ale většinou do hodinky je to zase v pohodě. Jak se máme rádi si říkáme pořád, do telefonu si posíláme pusy. Ale už po sobě taky „nelezeme“ jako první rok.

Kaspinka
Extra třída :D 11820 příspěvků 02.03.17 07:48
@viky23 píše:
@Honza 12 asi jo :lol: uz se nekuzu dockat dubna, az, budu s bubnem lozit po 4 a sadit, az bude vecne ocumovat a okopavat zeleninu, mela jsem z toho obrovskou radost, pak jsem to cely leto kvanta zpracovavala, zavarovala. Spis to bylo neco, co jsem si prala a az loni mela konecne moznost, i ty slepicky na domaci vajicka. Proste jsem mela vyziti a neco co jsem vzdy chtela. Doma mame domek a jen dvur,,tak nebylo kde. Proste js byla vnitrne spokojena takhle. A chlap se angazuje hodne s detma a ma volne vikendy, takze nejsem uplne na vse sama.

Mám to podobně, tak už chodím vytahovat trávu ze země :mrgreen:

Kaspinka
Extra třída :D 11820 příspěvků 02.03.17 07:51
@Honza 12 píše:
Myslíš, že když máš moc času, tak začínáš řešit kraviny? Seš dobrá.

Když se nemá člověk čím zabavit, tak vymýšlí :nevim: Když jsi od rána do večera v jednom kole tak nemáš čas řešit kolikrát se tě manžel dotkl za poslední půl rok, ale normálně se těšíš až přijde večer domů ;-)

Aamanda
Kelišová 5564 příspěvků 02.03.17 08:05

Zakladatelko, já te podpořím - my jsme třeba mezi 8-10 rokem měli takové špatné období. Krize, přestávali jsme si rozumět, aktivně jsme to řešili, chtěli jsme spolu zůstat. Překonali jsme to, dneska jsme spolu 15 let a náš vztah asi nikdy nebyl lepší. Včetně sexu :oops:, komunikace, manžel doma hooodně pomáhá - prostě celkově se vyplatilo to krizové období přečkat.
Jinak jsou i typy mužů, co v těhotenství o ženu po sexuální stránce ztrácí zájem a je to celkem běžné, zase se to časem zlepší.
A ta tvoje potřeba ujišťování se o jeho lásce, to mi přijde vyloženě jako těhotenské hormony. Jestli s tím na něj chodíš ob den, tak se ani nedivím, že ti už říká, že jsi otravná. Na tohle chlapi moc nejsou zvědaví.
Zkus se hodit do klidu a uvidíš, jak to bude po porodu.

Sany80s
Kelišová 6287 příspěvků 02.03.17 08:09

Jsme spolu 14 let.
Toto vůbec neřeším, protože jsem nikdy nepřipustila situaci, jakou ty popisuješ.
Máme dané, že ani jeden nesmíme v práci trávit průměrně více času, než je 9 hodin.
Fungování doma máme rozdělené.
Vzhledem k tomu, že manžel má méně náročnou práci, tak toho má dohromady asi o něco více.
Pouze vlastní koníčky můžeme provozovat každý 3× týdně nebo nárazově nějakou akci výjimečně.
Hrozně si vážím mého manžela, protože neutíká před povinnostmi do práce jako spousta dalších a on si váží, že není rozvedený jako většina jeho známých.
Nejnáročnější bylo období, když byly děti malé. To měl takové ty řeči, že nemůžu být unavená, že on chodí do práce(když jsem večer byla ko na sex).
Dostal přes hubu od tchyně(jeho mámy), která mu to vysvětlila.
Na základě toho vysvětlení byl on přístupnější dohodě.
A od té doby je to super. Jasně, občas se pohádáme. Většinou proto, že já jsem unavená nebo má manžel rýpavou.
U pc občas oba sedíme, je to pro nás relax.
Ale máme rozum, každý víme, že to nesmíme přehánět. Takže se nemusíme vychovávat, což partnerství nedělá dobře.
Lidi ti tu budou tvrdit, že se doma nudíš, a proto to řešíš.
Svým způsobem je to pravda, jenže to neznamená, že když lítáš jak hadr na holi a díky tomu, že vlastně nemáš čas na partnerský život a vlastně ani na nějaké přemýšlení o něm, tak že to tak je správně.
Není. Není správné mít jen povinnosti a mít jich tolik, že na druhého už nemám čas. Právě proto větší problémy nemáme, protože na sebe čas máme a nikdy jsme ani jeden nesklouzli k tomu, že už nám zbývá energie jen na odpočinek.
Ono starat se po práci jen sama o sebe a svůj odpočinek, je totiž straáášně pohodlné a lehce se na to zvykne.

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 02.03.17 08:11

@Kaspinka presne :mrgreen: a az mu povykladam co uz mi treba vsecjo roste, kolik bylo vajec atd :lol: A taky jsme spis kamaradi, ono to je ve vztahu snad asi tak lepsi :mrgreen: Ze zacatku jsem docela resila, ze neumi davat city najevo, alee ted jsem radsi za chlapa co nepije, nekouri a nechodi do hospody a za babama. To je pro me dulezitejsi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama