Jaký je vztah po 5ti letech ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 12:18
Jaký je vztah po 5ti letech ?

Ahoj holky potrebuju poradit ;) mám tak nějak osobní krizi od nového roku… s přítelem jsme spolu 5 let už 4 roky spolu bydlíme a budeme se stěhovat… jenže já od nového roku cítím takovou otupělost citu vůči pritelovi toto přišlo s nástupem menstruace mám k tomu i úzkosti na hrudi a proste mám strach že už ho nemiluji..Strašně mě to trápí upadám přímo do depresí jako by ta láska uhasinala a já to tak nechtěla.. nevím jak jinak to popsat… je to můj první nejdelší vztah… s přítelem se normálně bavíme smějeme se, provokujeme ale jen ty vnitřní pocity a deprese k tomu. Ještě po silvestru jsem se strašně těšila do toho nového bytu nejradši se už přestěhovala, a teď ani nevím cítím tak neutrální pocit, otupělost… pravdou je že to přišlo s menstruaci toto všechno a ustálilo se to a jen se to zhoršuje. Z domova neutikam, nevyhledavam nikoho jiného ba naopak stranim se. Ale celkově jsem se hodně uzavřela nikam nechodím nic mě nebaví netesi chuť na sex -0… mě úplně přestal bavit život… nevadí mi trávit čas s přítelem, vidíme se každý den když spolu bydlíme neutikam pryč… ale jak to napsat vidím ho tak jinak najednou tak reálněji najednou. Někdy mám pocity jako když jsem s někým jiným a můj přítel by mi chyběl… Přišlo to z ničeho nic nejdřív přišla úzkost a pak ty pocity a myšlenky. Prosím o radu jestli je to normální po takove délce vztahu, nebo co se to vlastně děje.. :( děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 12:19

nejsem hysterka, nejsem hysterka ..... aneb proč na školách není pár skutečně užitečných knih jako povinných :D :D :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 19.03.19 12:25

Není to normální. Buď se nudis a je dobre udělat další krok - stěhování - nebo už ho nechces. Někdy je dobře dát nový impuls, vztak se pak zase trochu rozjede. Ale já teda ani po 7 letech tohle nemám.

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 12:26
@ProfZav píše:
Není to normální. Buď se nudis a je dobre udělat další krok - stěhování - nebo už ho nechces. Někdy je dobře dát nový impuls, vztak se pak zase trochu rozjede. Ale já teda ani po 7 letech tohle nemám.

nebude to tím, že nejste jedna a tatáž osoba ?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 19.03.19 12:28

@zlata barva Jistě. Slečna se ptá, jestli to má někdo jako ona. Tak ji píšu, že konkrétně já to tak nemám. To se tak v diskuzích dělá, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 12:30

@ProfZav já jsem toto zažila už jednou a to po 9 měsících vztahu s nynějším přítelem odeznelo to po půl roce . Úplně stejného charakteru . Já sním chci být , právě proto to všechno nechápu . Hlavně to z ničeho nic .. to si říkám ze bych se chovala úplně jinak kdybych ho nechtěla . Tak o Silvestra jsem se bála , že spolu nebudem , protože jsme se pohádali a já se bála … a 5 dni na to hned tohle co popisují s tou menstruaci to si nemyslím … takové výkyvy emocí mi to přijde To si i říkám já když se podívám jak se chovam a nijak se nepřemáhám , to mi nehraje .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 12:31

@zlata barva nerozumím ? :)

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 12:31
@ProfZav píše:
@zlata barva Jistě. Slečna se ptá, jestli to má někdo jako ona. Tak ji píšu, že konkrétně já to tak nemám. To se tak v diskuzích dělá, ne?

to se nedělá. Obecně je vhodné se nejpve představit a vysvětlit, proč jsi se rozhodla reagovat. Také je dobré na konci shrnout diskusi a pozvat přítomné na další párty.

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 19.03.19 12:32
@Anonymní píše:

Toho si nevšimej, co příspěvek to perla

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 12:33
@Anonymní píše:

Prostě si přečti pár knížek o citech. Dělat z citové změny takovou trágu je příznak jisté chronické omezenosti. :mavam:

Týnka20
Kecalka 171 příspěvků 19.03.19 12:34

My tohle meli tak nejak po 4 letech, uz jsem i sebrala odvahu odejit, ale nejak jsme si to vyrikali, ja jsem rekla co mi vadi, co mi chybi atd a vsechno se to zlepsilo, uz rok platime spolecnou hypoteku, jsme spolu 6 let a 8mesicu 6 let spolu bydlime a za 13 dni mame termin porodu a spolecne se tesime na nase miminko :srdce: nekdy to tak clovek ma, budto to chce si vyrikat a urovna se to, nebo nema cenu v takovym vztahu pokracovat kde se clovek jen pplaca a neni jina cesta ven.

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 12:35
@Tichošlápek píše:
Toho si nevšimej, co příspěvek to perla

Ono to chce jistou dávku lidského taktu a neutuchající lásky k bližním. Celkem vzato vztah k tchýni je indikátorem nadutosti lineckého těsta v kombinaci s maximální požitkem z jízdy v novém SUV s vyhřívanou sedačkou spolujezdce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 12:39

@Týnka20 jeee to Vám moc přeju :P Jenže my nemáme žádnou reálnou krizi , ze by jsme se hádali , nebo tak … toto je jen můj vnitřní pocit a pohled . Mě na přítelovi nevadí nic … když nebudu počítat ze je bordelář a tak dále , to jsou maličkosti … ani né že bych se sním nudila ..já ani nevím jak to popsat … že jde proste vidět nebo já to hodně vnímám , jak se ten vztah postupem času opravdu mění ,a city se také mění asi jsem byla celou dobu v domění , že mě se to vyhne … ale nyní když na to přišlo tak jsem z toho takhle depresivní , opravdu mě to hodně trápí … hlavně si furt říkám proč z ničeho nic když se nic nestalo :,( a ano jsem velmi citlivá

Paola21
Závislačka 3867 příspěvků 19.03.19 12:41

Jsem s manželem 7. rok a normální mi tvé pocity nepřijdou. Není to spíš začínající deprese?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 12:42

@Týnka20 nemám chuť odejít ba naopak … a nejraději bych vrátila čas zpátky … jenže to nejde… kdybych opravdu nemilovala přeci bych nebyla takhle úzkostná … spis jsem úzkostná ze už ta láska není tak silná ze mi to chybí .. nebo nedokážu si to jinak vysvětlit …

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama