Reklama

Jaký je život s dětmi v Kunicích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haniev
Nováček 3 příspěvky 18.01.18 20:08
Jaký je život s dětmi v Kunicích?

Ahoj vsem :) Zřejmě se budeme z Prahy stehovat do Kunic (praha vychod) a ja se trochu obavam jake to tam pro prcky bude.. Hlavne vyziti, krouzky, plavani atd.. A taky treba pediatr? Tak bych moc chtela poprosit pokud tu nejake maminky z Kunic, Vidovic, Strancic a okolnich vesnicek jsou o reference :lol: Abych se tedy bud uklidnila a nebo jeste vic vystresla :roll: Dekuju moc.

Reklama

Reakce:

fidysek
Stálice 73 příspěvků 18.01.18 20:24

No ja bydlela asi 2 vesnice vedle ( smer Ricany). Byli jsme tam 6 let a nikdy jsem si nezvykla a uz jsem konecne zpet v Praze. Zalezi na typu cloveka…pro me to proste neni a po te co se narodil syn jsem myslela ze zesilim…zachranilo me stehovani :lol:. Doktori jsou vseobecne problem ale tam vetsi. Za spoustou jsme jezdili do Prahy. Krouzky jak ktere…neco Praha a neco v okoli. Vyziti…no nevim, krom lesa asi nic :lol: :lol: a hriste jako vsude…

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 18.01.18 20:28

No v Kunicích je akorát zámek a školka a les.. :nevim: bez auta se nehneš, co vím sousedka dojíždí s dětma na kroužky, ale kam přesně nevím. Ale je tam pěkná hospoda :lol: máme tam chatu už asi 30 let, dost se to tam změnilo co tam obestavěli pole satelitem..

xxMakyxx
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 18.01.18 21:02

Tak já žiji přímo v Kunicích 10 let. Zvykla jsem si tu a do Prahy bych se už nevrátila. Je tu příroda a klid :) Mám tříletou holčičku. Školky a školy jsou tady pár metrů, na to člověk ani nepotřebuje auto, jak tu paní psala, že se bez něj nehnete, tak to není zas tak pravda :) Vše je tu pár kroků. Já jsem zvykla tedy na procházky a to auto máme prosím :mrgreen:

Je tu Zámeček, kde je mini Zoo, hřiště. Je tu dost cest na procházky s dětmi. Na kroužky nebo plavání můžeze do Říčan, což je 10 km - autem je to 15 minut, popř. autobusem a vlakem. V Kunicích jezdí pravidelně autobus, kteryl vás zaveze během pár minut do Strančic a tam odsud vlakem 30 minut do Prahy. Kolikrát vlakem jste v Praze dřĺv jak autem :pankac:

Záleží - sto lidí, sto jiných chutí. Já si to tu zamilovala a s dítětem bych se do Prahy už nevrátila. A že jsem tenkrát hodně prostestovala, když jsme se z Prahy stěhovali. Dnes jsem za to šťastná :kytka:

Haniev
Nováček 3 příspěvky 19.01.18 22:21

Holky, diky za komentare. Me se v Kunicich prave libi, to ze je tam zš a clovek nemusi byt uplny taxikar, ale pravdou je, ze tam nic jineho neni.. Jeste se zeptam, nevite kdy tam bude mezi Kunicema a Strancicema otevrena ta Billa a jestli vubec? :) Diky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >