Jaký jste měli 4 porod? Aneb čekám 4 miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verušákk
Stálice 94 příspěvků 25.10.18 19:38
Jaký jste měli 4 porod?? Aneb čekám 4 miminko

Zdravím všechny maminky a budoucí maminky chtěla jsem se zeptat jaký jste měli 4 porod?? A je tady někdo kdo čeká 4 mimco :) a to konkrétně datum porodu 18.2.2019 a budete rodit na Bulovce v Praze…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 25.10.18 19:51

nejedná se o mou vlastní zkušenost, ale moje mamka - 4 děti - mi říkala, že porod posledního byl nejhorší ze všech. Ale že si to prý asi způsobila sama, protože se toho strašně bála :nevim:

adamura
Kecalka 284 příspěvků 25.10.18 19:55

Tak já jsem máma pěti dětí. A můj čtvrtý porod byl ultrarychlý, vyvolávaný na 36 týdnu kvůli hrozícímu HELP syndromu. Když jsem přišla na porodnici a sestřička se podívala do papíru a zjistila, že to je čtvrtý porod, tak prohlásila tak to bude za dvě hodiny zkrámovaný. Já jsem si vduchu říkala, tak to bych chtěla vidět, protože třetí porod byl dlouhý. Po půl deváté mi zavedli tabletku a v 11.11 hod byl syn na světě. A to o půl jedenácté ještě moc k ničemu nenasvědčovalo. Píchli mě vodu a za půl hodiny bylo po všem. :lol:

miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 25.10.18 20:13

Ja mela ctvrty vyvolávany v 39+4, a v osm tabletka a v 11 jsem si uz chovala miminko, takze rychlovka ;) posledni hodinka krušná, ale to je vždy že :lol: :lol: za dva měsíce čekáme páté a zatím se víc bojím než těším! ;) :lol:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.10.18 20:15

@Verušákk Ctvrtý porod byl můj první porod s oxytocinem. První tři v pohodě bez ničeho. Čtvrtý opět s přenášením, po Hamiltonovi začaly mírné kontrakce, po chvíli mi praskla nazelenalá voda a jeli jsme do porodnice. Tam následoval oxytocin a poměrně rychlý porod. Je fakt, že jsem naše 4. dítě rodila po 4 letech a 3 měsících a můj gynekolog mi to vysvětloval tak, že je děloha „unavená“. Zajímavé je, že u posledních dvou už „unavená“ nebyla s šlo to jako po másle…

Verušákk
Stálice 94 příspěvků 25.10.18 20:17

No já jsem prvního syna rodila 13 hodin druhého syna 30 minut a jako třetí holčičku jsem rodila 12 hodin tak jsem zvědavá jak to bude teď po čtvrté… :think: :think:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.10.18 20:30

@Verušákk Stejně z toho nic nevysledujš, to je ti ale stejně jasný, ne? 8) Sama musíš vědět, že každý porod je jiný a podle nějakého mustru se nejede ;) Ale jinak přeju přiměřeně rychlý porod a zdravé miminko :kytka:

tezi
Hvězda diskuse 50654 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 20:33

@Verušákk u mě se 4. porod rozběhl sám a od první bolesti trval 5h. 3h byly naprosto v pohodě. Rodila jsem přirozeně po 2 SC (1. a 3. porod). 2. porod přirozeně trval nějakých cca 10h

Verušákk
Stálice 94 příspěvků 25.10.18 20:42
@fragola píše:
@Verušákk Stejně z toho nic nevysledujš, to je ti ale stejně jasný, ne? 8) Sama musíš vědět, že každý porod je jiný a podle nějakého mustru se nejede :) Ale jinak přeju přiměřeně rychlý porod a zdravé miminko :kytka:

Ano ano vím a máš pravdu je to spíš zvědavost :) rodila jsem před 5 lety a teď je toto opravdu neplánované ale už se strašně těším zase na maličké miminko a navíc to bude holčička takže máme 2 kluky a v únoru dcerka bude mít maličkou sestricku :)

Verušákk
Stálice 94 příspěvků 25.10.18 20:43
@Verušákk píše:
Ano ano vím a máš pravdu je to spíš zvědavost :) rodila jsem před 5 lety a teď je toto opravdu neplánované ale už se strašně těším zase na maličké miminko a navíc to bude holčička takže máme 2 kluky a v únoru dcerka bude mít maličkou sestricku :)

Ty otazníky tam jsou špatně? :)

Verušákk
Stálice 94 příspěvků 25.10.18 20:44
@Verušákk píše:
Ty otazníky tam jsou špatně :)

Tak když tam dám smajlika tak se udělá otazník

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.10.18 20:51

@Verušákk Už jsem si všimla, že ty otazníky nějak haprují, to bude otázka na @admin, co to je zač.

Každopádně přeju rychlý a pohodový porod, Však víš, to si přejeme všechny :kytka: :hug:

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 25.10.18 20:58

Můj 4.porod byl rychlý,bez léků,zacal kontrakcemi a plodova voda praskla s posledními kontrakcemi,tak se dá říct téměř bez bolestny,ohrala jsem se na sále pár minut,příjem jsme delali az po porodu.

Zato pátý porod byl protahovany,tam mi praskla a odtekla voda,12 hodin se nic nedelo. Bylo to náročné hlavně na psychiku,neustale monitorovani a rozhodovani,co dál. Já synteticky oxytocin dostat zezenesmím zdr. důvodů nesmím,takze jsem byla pripravovana i na variantu akutního cs,ale nakonec se vse umoudrilo,zacala jsem se otevirat,dcera sestupovat,behem hodiny byla potom na světě.Ale porod,kdy je dítě na suchu,je ultrahnus,kdybych to mela znovu zažít,asi bych je uprosila o tu sekci. Do svého 5.porodu jsem byla nakloněna prirozenemu a vaginalnimu..

Z toho nic nevysledujes,žádna pravidla nejsou,každé telo je jiné a každý porod taky.

Přeji hlavně zdravé miminko :kytka:

rozand
Závislačka 3465 příspěvků 25.10.18 20:59
@fragola píše:
@Verušákk Už jsem si všimla, že ty otazníky nějak haprují, to bude otázka na @admin, co to je zač.Každopádně přeju rychlý a pohodový porod, Však víš, to si přejeme všechny :kytka: :hug:

Protože je vkládají lidé z mobilu, ne ty, které jsou k dispozici na emiminu

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 25.10.18 21:01
@Verušákk píše:
Tak když tam dám smajlika tak se udělá otazník

Než dáš smajla, zkus za slovo mezeru. Jinak nevím. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >