Jaké jste měly těhotenství po revizi?

477
25.7.13 20:57

Jaký jste měli těhu po revizi??

Dneska je nějaká nálada na nic :( Asi to bude tím, že jsem si otevřela fotku drobečka, který by se narodil za 23 dní, ale bohužel mi zbyl jen obrázek, přesto, že je to taková doba pořád to bolí..Jak jste prožívali další těhu? Já se budu bát každého UZ jestli je miminko v pořádku..Nic mi nebylo, nekrvácela jsem a ta věta ve 12tt „Je mi to líto, už nevidím srdeční akci“ mi zní v uchu jakoby to bylo včera :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7965
25.7.13 21:01

@vejisek taky bych mela ze měsíc a pul termín…dalšího tehu se strašně bojim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
25.7.13 21:05

Ahoj, ani mi nemluv, kdyby nebyla revize, tak náš drobek by měl teďka 10 měsíců. No, pak jsem otěhotněla a těhotenství jsem se snažila co nejvíc užít, na druhou stranu jsem se taky bála každé kontroly, jestli je vše v pořádku, ale nejvíc z čeho mi tlouklo srdce strachem, tak byla první kontrola, jestli na UTZ bude :srdce:, protože v předešlém nevydařeném těhu jsme neměli srdíčko, byl to 10tt :roll: Když si na to vzpomenu, tak je mi z toho stále smutno :,( bohužel příroda si to zařídila jinak, než my jsme chtěly. No a teď mám doma skoro 3měsíční holčičku :kytka: jsem moc ráda a hlavně šťastná, že vše dopadlo dobře :srdce: Je naše štěstíčko a drobeček nám nahoře na ni bude určitě dávat pozor a ochraňovat ji :andel: :hug:

Příspěvek upraven 25.07.13 v 21:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
25.7.13 21:06

Nejseš sama, já o miminko přišla v 9 tt, je to pár týdnů. Ani fotečku nemám, jen jednou jsem ho viděla na UZ. Chceme se teď pokusit o miminko znovu, ale už teď mi pracuje psychika a moc se bojím, aby bylo všechno v pořádku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 21:10

Jsem po dvou revizích, a syna jsem donosila do termínu, ale je fakt že jsem musela ležet, i v nemocnici kvůli předčasnému otvírání ve 22. týdnu. Měla jsem jedno zamlklé těhu a jeden spontánní potrat :nevim: Bála jsem se uplně všeho, furt jsem lezla k dr, zda je vše v pohodě, byl to mazec, ale stojí to za to :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
25.7.13 21:15

Taky jsem potratila v 11tt, ted mám 4m chlapečka…těhotenství ze začátku bylo o nervy, ale dělala jsem jakobych těhule nebyla, nechtěla jsem si to připustit…jinak na fotky nekoukat, je to jeste horsí…já když o to přišla, tak jsem všechny těhu testy i fotky z utz vyhodila do koše :( ale pomohlo to :? držím palečky at se brzo zadari a ver ze to bude stát za to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
25.7.13 21:17

Jojo ono já už poprvé to neměla nic moc ve 12tt jsem měla težké rakovinné změny takové, že to ještě nezažili řešili mě konsilia..Nakonec to dopadlo dobře jsem zdravá mám domču, ale prý co se stalo ted s čípkem nesouvisleo prostě jednu kontrolu bylo krásné :srdce: a další už ne přitom jsem byla ok, cítila jsme se dobře nevěřila jsme, že mimi enžije dr počkala ještě 3 dny, který jsme se modlila hcyba v UZ bohužel další kontrola už byla jasná :( A to jsme vždycky říkala „Tohle se mi stát nemůže“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
25.7.13 21:21

Při dalším těhotenstí po revizi jsem měla na začátku malý hematom, který sám zmizel. Pak probíhalo úplně bez problémů, jen na konci mi byl v 37 týdnu vyvolán porod preventivně pro špatné KTG a málo plodové vody. Máme zdravou dceru (plus ještě syna, který se narodil před revizí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NikitaULL
25.7.13 21:22

Jaký jste měli těhu po revizi??

Taky bych měla termín podobně, potratila jsem v 7.týdnu. Teď jsem v 16. týdnu a na každý utz chodím s velkým strachem, říkala jsem si, že prvních 12.týdnů bude nejhorších, ale strach mám stále, toho se asi nelze zbavit. Naštěstí je zatím vbše OK. Držím palce, ať vše dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
8920
25.7.13 21:22

@vejisek, je to vždycky rána, která přebolí až s dalším těhotenstvím, které probíhá ve strachu :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
25.7.13 21:23

Já jsem teď 23tt, // jsem našla půl roku po zamlklém těhu a nervy mi slušně pracujou doteď. Nemám ani tak trauma z toho že jsme přišli o mimi, i když mě to samozřejmě mrzelo, ale myslím že příroda asi věděla co dělá. To spíš ten zákrok a nepříjemnosti kolem, z toho celkem slušný traumátko mám. A nemyslím si, že se toho jen tak zbavím. Ráda bych jednou ještě třetí dítko, ale už teď vím, že to zase bude o nervy. Při prvním těhu, kdy jsem ještě zkušenost s potratem neměla, jsem přitom byla úplně v poho, ani by mě nenapadlo že to nemusí dobře dopadnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23849
25.7.13 21:34

Já bych měla termín za měsíc. V dalším se asi budu hodně bát.

Příspěvek upraven 05.06.15 v 21:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
25.7.13 21:36

Příspěvek upraven 24.05.16 v 16:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4068
25.7.13 21:47

@Sněhurka a nelinka jako přes kopírák, já jsem po revizi neměla ani MS, doktoři mi vzali hodně sliznice a pak při hojení se díky tomu projevili srůsty a došlo to až na Shermanův syndrom, půl roku se řešilo co se mnou, nakonec za 3/4 jsem odmenstruovala a pak našla //, od začátku jsem ležela - hematom, pak kvůli brzkému otvírání od 20tt, ležela jsem do konce, každé kontoly jsme se bála, šmudlík za to stál! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23385
25.7.13 22:16

@vejisek přišla jsem o první mimi v 9tt. V druhém těhotenství jsem se strašně bála, aby se to neopakovalo. Naštěstí těhu proběhlo bez komplikací. Po narození se našla srdeční vada a při dalším těhu se nebojím jen ZT jako při prvním, ale i toho, aby bylo mimi zdravé. U mě druhé těhu úplně od strachu nepomohlo.
A po revizi jsem vše co souviselo s prvním těhu zlikvidovala. Nechtěla jsem mít na něj žádnou památku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama