Jaký kartáč na vlasy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 370 příspěvků 30.04.19 14:05
jaký kartáč na vlasy

Ahoj, poraďte, prosím, jaký kartáč je dobrý na jemné, špatně rozčesatelné vlasy. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10129 příspěvků 30.04.19 14:08

Za mě jednoznačně tangle teezer. Zatím sem nenarazila na nic lepšího. Netaha, netrha vlasy, i děti se s ním rozcesou úplně v pohodě bez protestu.

jessikka
Extra třída :D 11049 příspěvků 30.04.19 14:12

Každopádně z kančích štětin. Já jsem spokojená s takovým, který má mezi nimi umělé štětiny s kuličkou. Čím větší pádlo, tím lepší. Vlasy mám krásně lesklé, přírodní chlup je uhladí pomáhá zavřít kutikulu.
Tangle Teezer mám doma a používám ho jen výjimečně. Přišlo mi, že se mi po něm začaly třepit vlasy. Na jedné kadeřnické skupině na FB se kadeřníci shodli, že vlasům neprospívá.

Jeanny21
Kecalka 420 příspěvků 30.04.19 14:13

@Kriss Tina souhlas :palec: je super

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 30.04.19 14:14

Přidávám se k @Kriss Tina. Také na Tangle Teezer nedám dopustit. :palec: ale musí to být originál, ne žádné náhražky z vietnamskych trznic

aduska912
Kecalka 370 příspěvků 30.04.19 14:15

@jessikka ty umělé štětiny jsou tam dobré k čemu? Není lepší komplet celý z kančích štětin?

jessikka
Extra třída :D 11049 příspěvků 30.04.19 14:19
@aduska912 píše:
@jessikka ty umělé štětiny jsou tam dobré k čemu? Není lepší komplet celý z kančích štětin?

Asi jo, pokud do něj chceš fakt investovat. Pokud koupíš kartáč za 150 korun, tak ty štětiny jsou hodně měkké a nepročešou vlasy - vlastní zkušenost. Takže ty umělé jakoby pomáhají pročesat „skrz“. S drahým kančákem (to mluvím o ceně přes 1000 Kč) zkušenost nemám, ale mám z DM ten kombinovaný, velké pádlo za cca 300 a je bezkonkurenční. Ptala jsem se kadeřnice, jestli si neničím vlasy, když je hodně češu (nemám ráda pocit, kdy s projedu vlasy a prsty se zadrhnou) a ona říkala, že v případě kančáku to nevadí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18993 příspěvků 30.04.19 14:23
@jessikka píše:
Asi jo, pokud do něj chceš fakt investovat. Pokud koupíš kartáč za 150 korun, tak ty štětiny jsou hodně měkké a nepročešou vlasy - vlastní zkušenost. Takže ty umělé jakoby pomáhají pročesat „skrz“. S drahým kančákem (to mluvím o ceně přes 1000 Kč) zkušenost nemám, ale mám z DM ten kombinovaný, velké pádlo za cca 300 a je bezkonkurenční. Ptala jsem se kadeřnice, jestli si neničím vlasy, když je hodně češu (nemám ráda pocit, kdy s projedu vlasy a prsty se zadrhnou) a ona říkala, že v případě kančáku to nevadí.

jak ho kančák) poznám? Do DM chodím často :think: Jink mě na tangle teezer vadí, že nemá ručku, špatně se mi chytá :think:

jessikka
Extra třída :D 11049 příspěvků 30.04.19 14:26

@pe-terka má kančí chlupy :D

Ne vážně, prostě snopky přírodních štětin buď tam mezi nimi je nebo není umělý trn s kuličkou. Mají je klasicky mezi hřebeny. Nepřehlídneš je, mají jich hodně.

Káťa19
Extra třída :D 11991 příspěvků 18 inzerátů 30.04.19 14:27

@aduska912 z dm dreveny s kancimi stetinami, netaha a dcerka se s nim necha ucesat :palec:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10129 příspěvků 30.04.19 14:28

@pe-terka tangle už dělaj i s rukojetí

Lily-en
Kecalka 108 příspěvků 30.04.19 14:28

Souhlas s Tangle Teezer :pankac: chybí mi tam také, ze ho nemam za co chytit, tak jsem koupila v Rossmannu takovou napodobeninu a česani s nim je uplne to same jako s Tangle Teezer. Hreben z kancich stetin doma mám, ale používám ho jen kdyz mám nasazené prodloužené vlasy. Strašně me totiž skrabe :lol: otázkou je, co to pak s těmi vlasy děla, kdyz skrabe při cesani :lol: ale asi taky není špatný.. :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18993 příspěvků 30.04.19 14:29
@jessikka píše:
@pe-terka má kančí chlupy :DNe vážně, prostě snopky přírodních štětin buď tam mezi nimi je nebo není umělý trn s kuličkou. Mají je klasicky mezi hřebeny. Nepřehlídneš je, mají jich hodně.

děkuju :kytka: Tak ty jsou mi povědomé (podle obrázku Káti), ale nějak jsme je přehlížela :think: Nejsou to takoví krasavci jak ty tangle teezry, trochu mi připomínají kartáče na boty, tak jsem je asi podcenila 8) :oops:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18993 příspěvků 30.04.19 14:30
@Kriss Tina píše:
@pe-terka tangle už dělaj i s rukojetí

to jsem nevěděla, ale možná vezmu na milost toho kance :P

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4461 příspěvků 30.04.19 14:34

Tangle teezer, xlet ho používám a neměnila bych

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama