Reklama

Jaký kávovar byste doporučili?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malvousek
Povídálka 14 příspěvků 26.12.16 13:10
Jaký kávovar by jste doporučilí?

Holky, jaký kávovar by jste doporučili? Mám ráda macchiato, kafé latte a děti cappuccino. Koukala jsem na kapslové a ty kapsle jou předražený, tak spíše uvažují o automatu.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 13:18

@Malvousek Nemusis mit automat. Staci i dobra pakovka. K tomu napenovac mleka na teplou i studenou penu (ted zase byl v Lidlu, maji je i v Tchibu - vypada to jako mala rychlovarna konvice a pena je z toho luxusni - automat ti tak tuhou penu neudela) a budes mit latte nebo cappucino jako z kavarny :D
Neco takoveho https://www.tchibo.cz/…0103317.html?…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 13:27
@Malvousek píše:
Holky, jaký kávovar by jste doporučili? Mám ráda macchiato, kafé latte a děti cappuccino. Koukala jsem na kapslové a ty kapsle jou předražený, tak spíše uvažují o automatu.

mame tenhle a spokojenost moc https://www.mall.cz/…-ecam-21117b ;) meli jsme na kapsle ale to jsou desny provozni naklady a nic moc nam to nechutnalo kdezto toto je fakt paradicka ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 26.12.16 13:38

Aktuálně vybíráme taky - mám defacto stejný požadavky jak ty, chci aby to umělo Latte, kapučíno, presso a nejlíp mi vychází De'Longhi primadonna :nevim:

baccata
Kecalka 344 příspěvků 26.12.16 13:56
@JayLee píše:
mame tenhle a spokojenost moc https://www.mall.cz/…-ecam-21117b ;) meli jsme na kapsle ale to jsou desny provozni naklady a nic moc nam to nechutnalo kdezto toto je fakt paradicka ;)

Tak přesně tento mi přinesl Ježíšek a zatím jsem s ním moc spokojená :)

Malvousek
Povídálka 14 příspěvků 26.12.16 14:02

Mám obavy e s tykou na mléko nebudu umět

Malvousek
Povídálka 14 příspěvků 26.12.16 14:03

@cecetka Máte zkušenosti přímo s tímto napěnovačem?

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 14:12
@Malvousek píše:
@cecetka Máte zkušenosti přímo s tímto napěnovačem?

Nene, mame ten uplne prvni z Lidlu, prodaval se vloni. Letos ma trosku jiny vzhled.

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 26.12.16 18:49
@JayLee píše:
mame tenhle a spokojenost moc https://www.mall.cz/…-ecam-21117b ;) meli jsme na kapsle ale to jsou desny provozni naklady a nic moc nam to nechutnalo kdezto toto je fakt paradicka ;)

Máme přesně tenhle asi půl roku, a velká spokojenost :palec:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:44
@marmelada78 píše:
Máme přesně tenhle asi půl roku, a velká spokojenost :palec:
:pankac: :pankac: ze jo ;) my ho mame dva mesice ale fakt naprosta spokojenost ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:45
@baccata píše:
Tak přesně tento mi přinesl Ježíšek a zatím jsem s ním moc spokojená :)
:hug: :pankac: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama