Jaký koberec do fialovo-bílo-šedo obýváku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 21.08.18 19:59
Jaký koberec do fialovo-bílo-šedo obývaku???

Zdravím maminky, chtěla bych poprosit o radu.. Chci koupit kusový koberec do obýváku ale nevím jaké barvy.. Máme tmave fialovou pohledovou stenu, na ni bilou obyvac. stenu, bily konferak, fial. zavesy, sedou sedacku i manz. postel, svetla plovoucka… Ostatni steny bile.. Tak me zajima, jestli bude lepsi fialovy nebo sedy kusovy koberec pod bily konferak??!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 21.08.18 20:05

Určitě šedej, ať to není jak pěst na oko.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 21.08.18 20:10

Mám to stejně a máme odstíny fialové s bílou. Volila bych jednu z barev kterou již v obýváku máte.

Mallorka
Závislačka 3019 příspěvků 21.08.18 20:13

Šedý. Ale zbavila bych se celkove fialové. Není nad přírodní barvy.

tumpach
Kelišová 6000 příspěvků 21.08.18 20:14
@Mallorka píše: Šedý. Ale zbavila bych se celkove fialové. Není nad přírodní barvy.

a proč jim do toho kecáš?? Chcou fialovou, tak ji mají, já mám fialovou a jsem taky spokojená a od kdy není přírodní barva fialová - snad jsou fialky, a ty jsou taky naafialové a další kytičky jsou fialové :nevim: :nevim:
zvolila bych našedlý koberec ;) ;)

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 21.08.18 20:15

@Mallorka
Fialovou miluji :potlesk:

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 21.08.18 20:16
@tumpach píše:
a proč jim do toho kecáš?? Chcou fialovou, tak ji mají, já mám fialovou a jsem taky spokojená a od kdy není přírodní barva fialová - snad jsou fialky, a ty jsou taky naafialové a další kytičky jsou fialové :nevim: :nevim:
zvolila bych našedlý koberec ;) ;)

Taky uvazuji o sede.. Dekuji za zastani..
:andel:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 21.08.18 20:17

Já bych šla do fialové.

tumpach
Kelišová 6000 příspěvků 21.08.18 20:18
@Ronda1 píše:
Taky uvazuji o sede.. Dekuji za zastani.. :andel:

já mám koberec fialový, a místnost fialovo bílou, ale mám šedou podlahu, takže to by vypadlo asi opravdu hnusně, šedivá podlaha a šedivý koberec,, to by nebylo dobrý :lol: :lol:

BellinkaX
Kelišová 6665 příspěvků 21.08.18 20:22

Tmave sedy. Ale chtelo by to fotku…

Káťa19
Kelišová 7368 příspěvků 20 inzerátů 21.08.18 20:26

Taky zalezi na odstinech sede i fialove :think: nemuzes dat fotku? :)

Káťa19
Kelišová 7368 příspěvků 20 inzerátů 21.08.18 20:41

Me by se libil bezovy… Mela by sis vybrat vice odstinu nebo barev

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 21.08.18 20:46

Já bych šla klidně do fialového.Mám v ložnici lila stěny,bílý nábytek,tmavě fialové záclony a tmavě fialový koberec,šedý přehoz a šedé povlečení,k tomu bílé rámy fotek na zdi,bílé lampičky a vypadá to moc hezky.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 21.08.18 20:55

My když měly fialovej obývák, taky má oblíbená barva, koberec jsme zvolily černobílý. Měly jsme černou stěnu, fialové dvě zdi a dvě bílé a doplňky byly taky bílé.

Mallorka
Závislačka 3019 příspěvků 21.08.18 21:13

@tumpach názor.

Máš vyjadřování jako buran.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >