Jaký koberec do fialovo-bílo-šedo obýváku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronda1
Kecalka 108 příspěvků 21.08.18 19:59
Jaký koberec do fialovo-bílo-šedo obývaku???

Zdravím maminky, chtěla bych poprosit o radu.. Chci koupit kusový koberec do obýváku ale nevím jaké barvy.. Máme tmave fialovou pohledovou stenu, na ni bilou obyvac. stenu, bily konferak, fial. zavesy, sedou sedacku i manz. postel, svetla plovoucka… Ostatni steny bile.. Tak me zajima, jestli bude lepsi fialovy nebo sedy kusovy koberec pod bily konferak??!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4245 příspěvků 21.08.18 20:05

Určitě šedej, ať to není jak pěst na oko.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 21.08.18 20:10

Mám to stejně a máme odstíny fialové s bílou. Volila bych jednu z barev kterou již v obýváku máte.

Mallorka
Závislačka 3046 příspěvků 21.08.18 20:13

Šedý. Ale zbavila bych se celkove fialové. Není nad přírodní barvy.

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 21.08.18 20:14
@Mallorka píše: Šedý. Ale zbavila bych se celkove fialové. Není nad přírodní barvy.

a proč jim do toho kecáš?? Chcou fialovou, tak ji mají, já mám fialovou a jsem taky spokojená a od kdy není přírodní barva fialová - snad jsou fialky, a ty jsou taky naafialové a další kytičky jsou fialové :nevim: :nevim:
zvolila bych našedlý koberec ;) ;)

Ronda1
Kecalka 108 příspěvků 21.08.18 20:15

@Mallorka
Fialovou miluji :potlesk:

Ronda1
Kecalka 108 příspěvků 21.08.18 20:16
@tumpach píše:
a proč jim do toho kecáš?? Chcou fialovou, tak ji mají, já mám fialovou a jsem taky spokojená a od kdy není přírodní barva fialová - snad jsou fialky, a ty jsou taky naafialové a další kytičky jsou fialové :nevim: :nevim:
zvolila bych našedlý koberec ;) ;)

Taky uvazuji o sede.. Dekuji za zastani..
:andel:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 21.08.18 20:17

Já bych šla do fialové.

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 21.08.18 20:18
@Ronda1 píše:
Taky uvazuji o sede.. Dekuji za zastani.. :andel:

já mám koberec fialový, a místnost fialovo bílou, ale mám šedou podlahu, takže to by vypadlo asi opravdu hnusně, šedivá podlaha a šedivý koberec,, to by nebylo dobrý :lol: :lol:

BellinkaX
Kelišová 6693 příspěvků 21.08.18 20:22

Tmave sedy. Ale chtelo by to fotku…

Káťa19
Echt Kelišová 8222 příspěvků 19 inzerátů 21.08.18 20:26

Taky zalezi na odstinech sede i fialove :think: nemuzes dat fotku? :)

Káťa19
Echt Kelišová 8222 příspěvků 19 inzerátů 21.08.18 20:41

Me by se libil bezovy… Mela by sis vybrat vice odstinu nebo barev

weyky
Neúnavná pisatelka 19247 příspěvků 64 inzerátů 21.08.18 20:46

Já bych šla klidně do fialového.Mám v ložnici lila stěny,bílý nábytek,tmavě fialové záclony a tmavě fialový koberec,šedý přehoz a šedé povlečení,k tomu bílé rámy fotek na zdi,bílé lampičky a vypadá to moc hezky.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.08.18 20:55

My když měly fialovej obývák, taky má oblíbená barva, koberec jsme zvolily černobílý. Měly jsme černou stěnu, fialové dvě zdi a dvě bílé a doplňky byly taky bílé.

Mallorka
Závislačka 3046 příspěvků 21.08.18 21:13

@tumpach názor.

Máš vyjadřování jako buran.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >