Jaký koberec do žlutě vymalovaného dětského pokoje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radushka1
Kecalka 157 příspěvků 07.10.14 13:09
Jaký koberec do žlutě vymalovaného dětského pokoje

Holky, prosím o radu. Jaký koberec do dětského pokoje. Pokoj je pro dcerku 1,5roku, táta nám ho vymaloval do žluta - banánová. Čímž zhatil mé původní plány.
Uvažovala jsem původně původně nad nějakým kýčovitým s obrázky ( http://www.eamadeo.cz/…4-zeleny.htm ), ale chci jí dát obrázky na zeď a to by se asi pralo. Do jaké barvy jít, do zelené?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:12
@radushka1 píše:
Holky, prosím o radu. Jaký koberec do dětského pokoje. Pokoj je pro dcerku 1,5roku, táta nám ho vymaloval do žluta - banánová. Čímž zhatil mé původní plány.
Uvažovala jsem původně původně nad nějakým kýčovitým s obrázky ( http://www.eamadeo.cz/…4-zeleny.htm ), ale chci jí dát obrázky na zeď a to by se asi pralo. Do jaké barvy jít, do zelené?

jasny to je v poradku ta zelena ;) jako barevne ok, ale obrazky uz takove na koberci a jine na zdi to uz by byl mazec…koberec muzes mit jeste krome zelene v barve terakotove, teple hnede, trena nugat, karamel, teple sede ;)

Příspěvek upraven 07.10.14 v 13:13

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 07.10.14 13:12

Nase mala ma jednu zed zelenou, jednu zlutou a 2 ruzovy, k tomu barevny koberec s motylkama a na zdech obrazky - motylky, kyticky, berusky, snecky… A vypada to dobre, takze do detskeho pokoje se vubec neboj barev :palec:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 07.10.14 13:13

Klidně bych barevný dala třeba jen do části pokoje, ale záleží, jak je velký pokoj. Ke žluté se hodí všechno, pro mě je to univerzál :)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:14

@Janinka1983 neresi mozna ani tak barvy jako jine obrazky na zemi a uplne jine na zdi…melo by to byt aspon ve stejnem uchu..a pochybuji ze sezene takove jake ma na koberci…kdyz da jednobarevny koberec muze s obrazky na zdech i kouzlit :mrgreen:

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 07.10.14 13:15

@KackaDoup Mam jine obrazky na zdi a na koberci a i tak to vypada dobre.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 07.10.14 13:27

@radushka1 Já bych se držela nějakých tmavších barev - té zelené klidně, ale tmavé. Pokud budou na stěnách obrázky, bude to lépe vypadat, i se to bude lépe udržovat.
Nebo jako druhou možnost (a pro mě i hygieničtější a praktičtější) - dát tmavší laminát nebo lino a na to barevný kusový koberec. ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:29

@Janinka1983 to bych musela videt ;)

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 07.10.14 13:31

@Janinka1983 já bych se nebála ani růžové či fialkové…ke žluté jde snad vše, ale dala bych pozor na motiv aby se netloukl s obrázky na zdech ;) Co máte v plánu za obrázky??

Příspěvek upraven 07.10.14 v 13:34

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:31

@malinika vubec nechapu proc by mela byt tmava, k teple babove zlute…klidne muze byt krasna zlutozelena…me zaujalo to MUSI

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:31
@karlle píše:
@Janinka1983 já bych se nebáli ani růžové či fialkové ke žluté jde snad vše, ale dala bych pozor na motiv aby se netroufl s obrázky na zdech ;) Co máte v plánu za obrázky??
:palec:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:32

@malinika laminat do detskeho pokoje? nikdy, je studeny jako led.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 07.10.14 13:41
@KackaDoup píše:
@malinika vubec nechapu proc by mela byt tmava, k teple babove zlute…klidne muze byt krasna zlutozelena…me zaujalo to MUSI

Já nepsala, že musí. Jen, že bych se držela tmavších barev… :nevim: Klidně to může být žlutozelená - na mě už by to ale působilo dost divoce (ještě v kombinaci s těmi obrázky). A nějak si nedokáži představit, že bych v takové pokojíku uspávala své děti - myslím, že by nedokázaly usnout…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 07.10.14 13:42
@KackaDoup píše:
@malinika laminat do detskeho pokoje? nikdy, je studeny jako led.

V kombinaci s podlahovým topením si ho nemůžu vynachválit… ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:44

@malinika v cem tepla zlutozelena brani usnuti? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >