Jaký kočárek? B-motion / Cybex balios S / Maxi-Cosi zelia

3
2.1.20 09:18

jaký kočárek? B-motion / Cybex balios S / Maxi-Cosi zelia

Jaký kočárek vybrat pro trojkombinaci?
Britax B-motion
Cybex balios S
Maxi-Cosi zelia
Vybrali jsme tyto značky protože dle testů mají prý TOP autosedačky :palec:
Máte někdo zkušenost? Jaký vybrat a proč? Doporučili byste jiný v cenové kategorii již zmíněných? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
2.1.20 10:04

Záleží co od kočárku chceš. Koupila jsem si dvojkombinaci Venicci který je do terénu a má sporťák kde se dá dát korba po i proti směru jízdy a prodlouženou střížku která je super a k tomu autosedačku Cybex Aton 5 s adaptéry aby se mohla dát na podvozek. Nejlepší je si ty kočárky osahat a vyzkoušet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.1.20 10:42

@Simča 01 Především chceme kočárek do města a na občasné výlety. Koukali jsme i na kočárky Venicci ale jsou dražší. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.1.20 11:36

@lumašle Nevím odkuď jsi ale nemáte možnost se někam podívat do nějakého většího obchodu s kočárkama? My jsme si vybrali a pak koupili přes internet kde vyšel nejlevněji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.20 21:52

Vennici to je to samo co Bebetto, tylko inna korbicka. Podvozek i sporciak to jest 100% to samo od vyrobcy Bebetto. Tylko ze Vennici stoi 18.000kc a Bebetto 10.000kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.1.20 18:12

Asi bysme raději nějaké zkušenosti s kočárky, které zmiňuji na začátku. Teď se nám ještě začal líbit Moon Resea S :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5334
7.1.20 18:17

@lumašle měla jsem Britax a je šílený, nebyla jsem s ním spokojená. Vyjmenovala bych asi 10 věci co mi vadilo. Na Cybex Balios jsem slyšela hodně chvály a měla jsem ho ve výběru, ale nakonec jsem se rozhodla že půjdeme buď do Joolz Geo nebo Bugaboo Buffalo. Budeme kupovat bazarový, jsou to velmi kvalitní kočárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat