Jaký kočárek doporučíte pro vysoké lidí?

Anonymní
9.10.20 14:17

Jaký kočárek doporučíte pro vysoké lidí?

Zdravím :) jaký kočárek trojkombinaci byste doporučili pro vysoké lidí? Já mám 180 cm a přítel necelé dva metry :hug: u prvního dítka jsme měli 4 kočárky.. dva z nich byly u babiček, staré a vážně super, u nás jsme měli Dorjan Danny Sport, korba byla naprosto dokonalá, ale košík byl dost malý. Navíc sporťák byl úplně na prd 8o teď máme sporťák Britax Agile, ale teda nechci to už ani vidět.. je to hrůza a děs :lol: kamarádka má Britax b motion a taky jí ani mě nesedí :) teď bychom chtěli trojkombinaci (jedno pořádnévajíčko už máme, druhé by bylo k babičce do auta na občasné převážení), aby byla možná jízda po i proti směru, sporťák i korba byly prostorné, aby byla aretace koleček a aby byla nastavitelná rukojeť. Hlavně prosím nafukovací kolečka :mrgreen: máme tady ve městě dost špatný terén. Kdo poradí? Vím že jsem asi dost náročná, ale pohodlí mimča nadevše 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
9.10.20 14:32

Hezký den, resila jsem stejne požadavky a naprosto s přehledem u nás po 3mesicnim pátrání zvítězil abc design Salsa 2020 air -uz ho.mame i doma a manžel 197cm naprosto v pohode:-) ma teleskopickou rukojet coz je pro vyssi lidi lepsi nez „posun ohybem“kdy se pak výrazně mění úhel ve kterém u kočárku stojíte. Kolečka do terénu, krásne se skládá, korbicka velká, košík také a navíc je nadherny. Sportak jde do úplného lehu-maleho tak můžeme na zimu 2021/2022(čekáme v lednu 2021) uz dat ve fusaku do sportaku. Navíc cena je super.. už ho máme u babicky a můžu doporučit. Kamarádka s ním už pár mesicu drandi a je taky velmi spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.10.20 14:41

My máme obyčejný polský Baby design, který myslím tohle všechno splňuje. Konkrétně jde o typ Husky, projel mi v pohodě i závěje. Ještě nikdy mě nezradil. Za málo peněz hodně muziky. Hádali se nám o něj děda, který má přes 185 cm a babi 160 cm, takže rukojeť krásně polohovatelná. Jediný minus je ta hluboká korba, která vydrží mimču tak do půl roku max. Ale zas sporťák jde úplně do lehu. Velký plus je prostorný zapínatelný nákupní košík, kam se dostanu krásně, i když je dítě úplně v lehu. Kolečka jsou nafukovací, ale nikdy jsem nepichla a to jsem projela kdeco. Jde aretovat. Jízda po i proti směru je myslím možná jen potom u sporťáku, jestli i u hluboké korbičky už nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17068
9.10.20 14:44

Hodně vysoký jsou BabyMerc, koukala jsem po nich, řeším ten samý problém. Teď se mi líbí sporťák Joie versatrax. Já měla roan maritu na velkých kolech a byla skvělá, manžel s dvouma metrama s ní jezdil v pohodě. Jen má pevná kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
9.10.20 14:45

Něco od Gessleinu, ty jsou veliké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
9.10.20 14:46

Koukala jsem se na ten baby design a cenově vychází téměř stejně jako ABC DESIGN - ten je německý. Trojkombinace se dá sehnat kolem 17tisic:-) ja brala jsem dvoj za 16 tisíc, autosedacku máme jinou:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
9.10.20 14:49

Ja bych brala Stokke trailz nebo Thule urban glide 2 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 15:09

Když jsme vybírali kočárek tak jsme přesně měli tyto požadavky a rozhodovali jsme se mezi tutis a noordi fjordi. My jsme vzali noordi ale i tutis vypadá moc hezky. Co jsem četla a i nám na prodejně říkali, tak si je kupuji hlavně vysocí lidé co ho potřebuji do terénu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
9.10.20 15:14

Ja mam 180 a partner 2 metry a máme Thule Urban Glide 2, je super, opravdu spoustu místa na došlap a jízdní vlastnosti skvělé, ale je to pouze dvojkombinace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8060
9.10.20 15:34

Vubec bych nekupovala trojkombinaci, ty autosedacky jsou marne. To uz radsi osvedcenou znacku z bazaru a vyjde to urcite i levneji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 16:39

Doporučuji ABC Design Salsa 4 air. Máme dvojkombinaci (autosedačky jsou v trojkombinacích dost tristní, takže jsme věděli dopředu, že ji budeme kupovat zvlášť). Já měřím 185 a manžel asi 195 a úplně v pohodě. Teleskopická rukojeť, takže jsme dostatečně daleko od kočárku a nekopeme do něj (to třeba u noordi fjordi byl problém).
Korba velká (s porovnáním co je aktuálně na trhu), sporťák jde do úplného lehu po i proti směru jízdy. Košík myslím dostatečný, ale já v tom žádné velké nákupy netahám. Kolečka nafukovací a ovládá se mi dobře.
Měla jsem dost podobné požadavky a zbyl nám ve výběru tento a Thule Urban Glide. Thule je hodně široký (kamarádka s ním třeba nevjede do výtahu) a sporťák není proti směru (a myslím že nejde do úplného lehu, ale to si nejsem jistá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 04:48

@Lucie_Sx jak píšu už na začátku.. je to na popojíždění pár metrů od mojí mamky k mojí prababičce. Bydlí od sebe asi 500 metrů. My osobně máme Britax autosedačku. Tohle bude opravdu jen na nouzové přejíždění. Jelikož mamka má problém se zády a chození jí momentálně dělá dost problémy, musí jezdit všude autem a babička už také není nejmladší ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 04:49

Všem moc děkuji za rady, na kočárky se podívám a nejlépe je i vyzkouším na prodejně.! Moc děkuju!!! :srdce: :srdce: :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama