Jaký kočárek jako druhý - do MHD, na cesty, k doktorům?

381
20.3.16 15:26

Jaký kočárek jako druhý - do MHD, na cesty, k doktorům?

Ahoj,

máme klasický hluboký kočár a pořádný sporťák - oba jsou do terénu, jak dělané, takové tanky :mrgreen:, což my potřebujeme. Hledám ale ještě kočárek na cesty, do MHD, do centra apod.. tedy hlavní požadavky - aby byl lehký, skladný. Ideálně ale kombinovaný, abych ho mohla použít i na miminko i později, než budou vhodné golfky. Nebo jak jste to vy pořešil s kočárky? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

kazda.m
20.3.16 15:32

Ja zvladam vse s jednim. Taky mam hluboky, relativne velky. Velka ctyri kola. Slozit ho zvladnu. Do auta nalozit taky. Je pravda ze kdyz jsem jela poprve mhd tak jsem nastupovala jako druhy kocarek a trosku se to tam stelovalo. Zalezi jak casto budes jezdit zda se ti to vyplati. Ja jsem z vesnice tak to tak v mhd neuziju. Tak mozna jeste poradi nekdo kdo dva kocarky mam jestli je spokojen. Me to tedy nikdy nenapadlo.

• Citovat
  • Upravit
71451
20.3.16 15:36

@nanoBETA Já jako hlavní kočár měla Perego GT3 a k tomu jsem dokoupila bazarové Pliko P3, což jsou klasické golfky, ale dá se na ně cvaknout ta korbička z Perega, takže na mimino ideální, případně i vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
20.3.16 15:44

@kazda.m Díky =) já čekám 3. dítko a jsem rozhodnutá, že ještě jeden kočár koupíme - práve z toho důvodu, že s těmi staršími je také třeba často někam dojet a pravděpodobně budu téměř každý den ráno jezdit s dětmi do školy/školky a to autobusem. Samozřejmě nejmladší budeme brát s sebou - zároveň ale chodíme často na výlety a ony i ty naše cesty/chodníky jsou tak spíš na tereňák :mrgreen: proto máme už po starších ty bytelné těžké kočáry. Ale bez nějakého lehkého a skladného to už znovu absolvovat nechci =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16097
20.3.16 15:47

Ja mam taky jeden, kombinovany, hodne velky a tezky, ale super do terenu. Mhd nejezdim moc casto a da se to zvladnout s jakymkoliv :) takze kuli tomu bych dalsi, kocar nekupovala :D jinak na leto planuju koupit klasicky golfky do mesta to staci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
20.3.16 16:01

Tak já do MHD jdu většinou s šátkem. Ale občas beru quinny zapp a adaptéry na něm mám maxi cosi. Sama ho vynesu po schodech, jen na něj a do něj nic nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71451
20.3.16 16:09

@Netopirek Tak zas to, co si člověk sám vynese do schodů není tak úplně měřítko :-D já si třeba vynesla i tu GT3, pokud byla jako sporťák a přesto v očích většiny nesplňuje požadavek na lehký (no ani skladný) kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
20.3.16 16:20

@j.a.n.i1 každý má jiný měřítka. Pro mě nejdůležitější, abych ho sama i s dítětem unesla do schodů. :mrgreen: a nezabila se u toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
20.3.16 16:25

@Netopirek Ano, přesně - já hledám vysloveně lehký a skladný. Kamarádka má G-mini grand a uvažuji také nad ním. Jako jediný kočárek bych ho nechtěla, ale jako druhý by mohl splňovat kritéria - jenom má dva nedostatky. Široká zadní kola a pokud vím, nedá se výškově nastavit rukojeť, což by mohl být problém pro manžela. I když ho plánuji používat převážně já. Jak jsem psala, na procházky, výlety apod máme naše tanky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10538
20.3.16 16:38

Na tohle, co píšeš, mají lidi v mém okolí McLaren nebo Valco Snap. Ale to jsou teda obojí sporťáky, na mimino asi jen s vložnou taškou (a neuvidíš na něj). Plika jsou fajn na kombinaci s GT3, ale IMHO už jsou celkem těžká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
20.3.16 16:59

Valco baby Snap 4 ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7254
20.3.16 21:44

Když jsem měla děti malé, tak nelehčí kočárek byl Jané Nomad…
Když bylo třeba, tak jsem i ty schody z metra sama vynesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama