Jaký kočárek má hlubokou a sportovní korbu v jednom?

323
12.2.16 10:56

Jaký kočárek má hlubokou a sportovní korbu v jednom ?

Ahoj maminky, narazila jsem na kočárek G-mini Grand a libí se mi, že má jednu korbu, která se dá přeměňovat ze sportovní na hlubokou a naopak. Nemusela bych doma skladovat dvě korby… Existuje ještě nějaký kočárek, který by měl takovou funkci? Moc díky za případné tipy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

623
12.2.16 10:59

@Tesska Např. Inglesina Magnum - navíc skvěle houpe a je prostorná. Nemá však otáčecí kolečka, což nám nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24760
12.2.16 11:00
@Bonulinka píše:
@Tesska Např. Inglesina Magnum - navíc skvěle houpe a je prostorná. Nemá však otáčecí kolečka, což nám nevadí.

Tu má kamarádka a je s ní moc spokojená, také jí ty kolečka nevadí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
12.2.16 11:01

Chicco urban

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54715
12.2.16 11:04

Ještě silver cross sleepover. Viděla jsem a nádherný, bohužel pro mě naprosto nepraktický kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
12.2.16 11:13
@katule9 píše:
Chicco urban

Moc děkuji Všem. Ten chicco urban máte? Jak jste s ním spokojení? Má nějaké mouchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5595
12.2.16 11:14

Sice nemám kočár s přeměnitelnou korbou ale jak sporťák tak korba se dají složit na placku takže zabírají minimum místa. Easywalker qtro. Taky má výhodu v tom, že jak korba tak sporťák jsou dost velké a celá konstrukce velmi lehká a skladná. Kočár který zmiňujete v prvním příspěvku má kamarádka a v 9měsících musela kupovat jiný protože se jí tam syn nevešel. Má docela cvalíka a dlouhána v 9měsících má 80cm a 11kilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
12.2.16 11:18

@Tesska osobne nemam, libil se mi, ma ho kamaradka a bez problemu, jen me se zda ten sportak maly :nevim: ale jinak je kvalitni za super cenu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
12.2.16 11:56

Jeste take existuje obaby Zezu. Co znam, tak si maminky hrozne pochvaluji. Bohuzel nebyl vhodny pro me potreby, potrebovala jsem neco lehciho, ale co jsem videla, tak je to opravdu kvalitni kocarek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
12.2.16 12:19

TFK dělá univerzální korbu multi x, Chicco Urban. Viděla jsem i nějaké poláky, ale takhle z hlavy to nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7519
12.2.16 12:44

@Tesska Vím, že to mají kočárky GB, ale nemám s nimi zkušenost.
Druhá možnost je pořídit sporťák s vložnou taškou, ta zabere minimum místa (doporučila bych německé Gesslein - mám já - Teutonia, Hartan). Existují i hlubok korby, které se dají složit na placku - třeba hluboká korba Gesslein nebo korba Concord Scout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
12.2.16 12:51

Děkuju všem. Dítě čekáme druhé, ale vybrat správný kočárek je vždycky „problém“, i když už má člověk zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
12.2.16 12:54

GB Hardy a asi i GB Rokin. Máme Hardyho a jsem s ním vcelku spokojená - nafukovací kola, korba jde po i proti směru, snadné skládání. Máme teda i klasickou hlubokou korbu, tu sportovní rozloženou jsme hodně využii pro větší a ještě nesedící mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
12.2.16 16:00

Mela jsem inglesinu magnum. Jako hluboky kocar byla uzasna. Ve sportovnim pouziti velmi nestabilni. Asi mam moc divoke deti :) kupovala jsem pak druhy kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama