Jaký kočárek - Mutsy, Quinny nebo Jané?

Anonymni
20.10.07 17:17

Jaký kočárek - Mutsy, Quinny nebo Jané?

Ahoj, vybírám kočárek a váhám mezi Jane Slalom, Mutsy Urban Rider Quinny Buzz. Uvítám jak pozitivní, tak negativní zkušenosti. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.10.07 19:36

Ahojky,tak já jsem váhala mezi Mutsy,Jané slalom a Quinny a nakonec jsem si vybrala Mutsy 3rider. Ale teď bych měnila,určo bych zůstala u Mutsy,ale brala bych urbanrider!!!!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
20.10.07 20:09

Ahoj, mám Urbanrider a jsem naprosto spokojená. Skladný, ovladatelný, super do města i terénu, pro dítě pohodlný. Jedinou nevýhodou je malý (mělký) nákupní košík, který se po nasazení sportovní sedačky ještě zmenší. Já jsem, ale stejně vozila na madle tašku, tak mi to zas tolik nevadilo.
Luci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.07 20:11

Ahojky,
tak já jezdím s Jané Nomad. Sice zatím jen půl roku, ale prozatím jsem docela spokojená :D jednu vadu bych ale ráda prozradila, spadává nám malinko brzda :wink:
Jinak, před třemi lety jsme měli u prvního mimča Quinny 4kolku a byla super!!!
Pro druhé jsem měla v plánu také Quinny.Ale u Buzze mi přišla malá sportovní sedačka a na trojkolky moc nejsem :wink:
Podle mé zkušenosti 100% kočárek neexistuje..každý má své pro a proti :roll:
A abych ti to malinko ztížila kukni na stránky www.maxi-cosi.cz
Je tam nový kočárek. Taky moc pěkný…jen si asi na něj nepřečteš moc názorů a zkušeností od maminek.....teprve se dostává na prodejny…je to prý novinka…
Každopádně nebude tak okoukaný jako Jané nebo Quinny. :wink:
Tak šťastnou ruku při výběru :D
Evelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
20.10.07 22:42

Ahoj,
to taky záleží co od kočárku očekáváš. Jestli ti jde jen o design nebo i o něco víc. Já mám Mutsy 3rider a taky bych po zkušenostech asi spíš koupila Urbanrider. Jsem maximálně spokojená, ale třeba zase Jané je o dost lehčí, takže do MHD vhodnější. Taky záleží kdy budeš mít miminko, jestli už teď na zimu nebo až na jaro? Je tu spoustu diskuzí o kočárkách, zkus pohledat (aspoň na Mutsika je tam tak 20 stran nebo vic, nepamatuju se).
H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama