Jaký kočárek na dovolenou - letecky, poradíte?

1223
16.7.13 14:21

Jaký kočárek na dovolenou-letecky poradíte?

Potrebovala bych poradit, jaký kočárek pořídit na dovolenou, letíme letadlem. Potrebujeme aby byl skladný do letadla a polohovací aby v nem mohla mala spinkat bud na plazi nebo na prochazkach po meste atd..Malé bude 11.měs. Děkuji za tipy:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1609
16.7.13 14:26

Mela jsem od kamarádky půjčené golfky i coo Pluto. Do letadla i v hotelu. Skladné a lehké. Na pláži je to horší, pískem to neprojde, ale to asi žádné golfky. My jsme jezdili po dřevěném chodníčku, který tam měl hotel vybudovaný na pláži a potom jenom kousek poponesli k lehátkům.

Příspěvek upraven 16.07.13 v 14:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
16.7.13 14:26

Do letadla se vleze každy :-) proč nevzit ten na který jsi zvykla? Ja kvuli dovolene novy kočárek nekupovala. Máme MC Mura a let i dovolenou zvládl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
16.7.13 14:31

@Petkaelik máme Lonex, sice je u toho sportak, ale predni kolecka jsou uz spravovane(zlomily se ve snehu, když jsem zabrala v zaveji :D )takze shanim nejaky bud golfac, sportak, at jde slozit najednou, ten nas se musi nadvakrat :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
16.7.13 14:31

Segra má nunu: http://babyville.com.au/shop/index.php?… kupovala si ho schválně na cestování vlakem, že ho složí pod sedadlo.. ale asi není úplně nejlehčí, takže nevím, zda je to ideální zavazadlo do letadla

Příspěvek upraven 16.07.13 v 14:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13822
16.7.13 14:32

Já můžu jen nedoporučit. Letěli jsme se Zapp Xtra. Normálně mi nevadí, že se rozkládá na 2 části, ale tady to bylo na obtíž. U RTG jsme ho museli rozložit a pak zase složit, u letadla jsme ho zas rozkládali a dávali do obalů, aby se neušpinil. Moc práce. Nazpět jsme ho poslali s kuframa a bylo to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
16.7.13 14:32

A hlavne kočárek v letadle pekne zničí a uspini - takze buď poradne zabalit, nebo vzit nejaky obyc. Golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
16.7.13 14:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
16.7.13 14:36

@PetiteFillette souhlasim,staci mi to dvojite rozkladani jen kdyz jedu autem a dsvam ho do kufru :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
16.7.13 14:37

My meli loni na dovolenou cybex topaz z druhe ruky za par korun a sluzbu udelal. asi staci proste polohovaci lehke golfky s dobrou striskou (nebo k tomu clonu)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
16.7.13 14:46

Ahoj máme nunu + transportní tašku a jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3860
16.7.13 14:48

Mám golfky http://www.cybex4u.cz/…3-Poppy-red/?… a jsou super, dobře se skládají, rozkkládají, dobře drží složené, mají polohování, doporučuju ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
16.7.13 14:50

Doporučuji golfky - stačí i ty nejlevnější neznačkové, využijete je maximálně a není to žádné heblo :) Kamarádka měla golfky z Tesca Hauck a byla moc spokojená. My máme Tako a taky super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4029
16.7.13 14:51

Mám inglesina zippy free a jsou bezkonkurenční. Skladné, přesto pro dítě prostorné, lehké, polohovatelné, dostatečně velká stříška, vč. možnosti nastavení clony, dají se otočit po směru i proti směru jízdy, kola aretovací, dobrá brzda, madla vysouvací (vhodné i pro vyšší lidi - třeba tatínka), dole košík, ná zádech kapsa na drobnosti, za mě nemají chybu. Kupovala jsem z druhé ruky a jsou jako nové, budou ještě pro další mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
16.7.13 14:52

Máme nunu a je super skladná a lehoučká, ale teda nevím jak ten písek, asi přenést dítě a kočárek na pláž zvlášt, ískem si myslím že i sporták pojede blbě.. nunu doporučuju, jsem s ní moc spokojená na cestování :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama