Reklama

Jaký kočárek na panenky pro roční holčičku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 09.11.10 10:26
Jaký kočárek na panenky pro roční holčičku?

Malé bude rok, na Vánoce bychom jí chtěli koupit první kočárek na panenky.
Jsou lepší golfečky nebo hluboký kočárek?
Myslím, že se jí bude lépe držet kočárek s „klasickou“ dlouhou rukojetí, než jen ty dvě chňapky, které bývají u golfáčků.
Asi by také neměl být moc těžký, kdybychom s ním šly ven a já ho pak musela nést.
Jaké máte zkušenosti vy?

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Petorka
Závislačka 2787 příspěvků 09.11.10 10:39

Ahoj, my dceři chvilku po prvních narozeninách kupovali právě ty golfečky, a lítala s nima úplně nadšená, ono taky záleží na tom, jak je kočárek velký, přijde mi, že všechny ty hluboké jsou vysoké, hlavně ta rukojeť. Takže bych koukala hlavně na tu výšku. Dcerka je ale úplně umanutá na veškeré kočárky a panenky, tak u nás vítězí všechno :palec:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.11.10 10:41

My jako prvni kocarek meli ten plastovy hluboky. :palec:
A jinak ty golfky jsou dobre.Lehke a hlavne detem se snima dobre manipuluje.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 09.11.10 11:21

Chci koupit takový,aby nějakou dobu vydržel a nemuseli jsme za chvíli kupovat nový (kam bych ty krámy taky dávala? :lol: )
Takže investuji klidně víc.
Je jasné, že později se koupí nějaký větší. Ale až by jí byl tento opravdu malý.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 09.11.10 11:23

Mně se nevím jak podařilo předcházející příspěvek smazat. Moc se omlouvám :oops:

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 09.11.10 11:30

My kupovali malé vloni tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?… měla rok v říjnu a na Vánoce ještě moc nechodila a díky němu se naučila chodit.Řekla bych,že je dost stabilní,lepší než obyčejné golfky.Teď má dva a pořád si s ním hraje.Je opravdu krásný,mě úplně nadchnul,já za něj dala téměř 1000 korun,teď už je levnější :-)

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 09.11.10 11:31

A ještě bych řekla,že jeho výhoda jsou otáčecí přední kolečka,dobře se s ním jezdí.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 09.11.10 11:38
Hanka 02 píše:
My kupovali malé vloni tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?… měla rok v říjnu a na Vánoce ještě moc nechodila a díky němu se naučila chodit.Řekla bych,že je dost stabilní,lepší než obyčejné golfky.Teď má dva a pořád si s ním hraje.Je opravdu krásný,mě úplně nadchnul,já za něj dala téměř 1000 korun,teď už je levnější :-)

Ten vypadá opravdu moc moc hezky, stabilně, bytelně.
Není příliš těžký, kdybych ho musela venku chvíli nést?

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 09.11.10 11:39

Já jen přidám zkušenost, roční dceři to s golfkama v dětském koutku moc nešlo, jednak se jí špatně držely a druhák neviděla na panenku :lol:

Já uvažuju o hlubokém, ale koupím asi ten nejlevnější, na našem vesnickém chodníku, případně polňačce ho zničí hned a bylo by mi líto peněz. Zkusím pohledat fotku.

EDIT: Myslím něco takového
Až bude větší, koupím samozřejmě lepší, ale tento bude určitě chvilku stačit :wink:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.11.10 11:44
chuanitka píše:
Já jen přidám zkušenost, roční dceři to s golfkama v dětském koutku moc nešlo, jednak se jí špatně držely a druhák neviděla na panenku :lol:

Já uvažuju o hlubokém, ale koupím asi ten nejlevnější, na našem vesnickém chodníku, případně polňačce ho zničí hned a bylo by mi líto peněz. Zkusím pohledat fotku.

Až bude větší, koupím samozřejmě lepší, ale tento bude určitě chvilku stačit :wink:

ten mame.Ale uz se pohlizime po novem.Mala je na nej uz mala.Ale ona taky skoro ve dvou letech ma 88-90cm.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 09.11.10 11:49
kattkka píše:
chuanitka píše:

Až bude větší, koupím samozřejmě lepší, ale tento bude určitě chvilku stačit :wink:
ten mame.Ale uz se pohlizime po novem.Mala je na nej uz mala.Ale ona taky skoro ve dvou letech ma 88-90cm.

Jj, Markét má rok, bude stačit. A sloužil dobře?

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 09.11.10 11:50

Je to takový ten tvrzený plast,takže těžký není,jsem zkoušela a řekla bych,že je srovnatelně těžký s takovou tou motorkou-odrážedlem.Golfky jsou lehčí,ale tohle také není těžké.

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 09.11.10 11:53

Takový ten obyčejný plastový jsem nechtěla,se hodně převrací,u nás kočárek plnil i funkci chodítka,tak proto jsem chtěla nějaký pevnější tudíž dražší.Takže záleží co od toho člověk opravdu očekává.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 09.11.10 11:57
Hanka 02 píše:
Takový ten obyčejný plastový jsem nechtěla,se hodně převrací,u nás kočárek plnil i funkci chodítka,tak proto jsem chtěla nějaký pevnější tudíž dražší.Takže záleží co od toho člověk opravdu očekává.

Hanko, a nebyl pro ni v tom roce moc velký, případně není na ni teď už moc malý? :think:

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 09.11.10 11:57

Tak musím se přidat k tomu kočárku od SMOBY. Je absolutně super, jedna moje kamarádka ho dávali malé k roku a od začátku s ním jezdila stabilní, lehce ovladatelný. Já ho potom dávala ke 2. narozkám od druhé kamarádky holčičce a taky jsou s ním spokojeni. Prodával se jenom po netu, ale někdy před měsícem jsem ho viděla v Puntanele. Já mít holku, máme ho na 100%.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >