Jaký kočárek na zimu? 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janelee
Povídálka 50 příspěvků 03.06.19 05:25
Jaký kočárek na zimu? 2019

Ahoj holky jáky máte vybraný kočárek pro vaše mimi? My máme termín v září a furt nemůžu vybrat. Měly jsme vybraný adamex regio ale má vnitřní rozměr jen okolo 70cm. okolí mě straší, že pro dítko na zimu je to málo, jelikož tam potřebuju nacpat teplý fusak.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 03.06.19 06:02

Mám bebetto (model Luca pro, ale uvažovala jsem i nad modelem nittelo), vnitřní rozměr korbičky má 80cm, syn má teď 3 týdny a počítám že ho tam aspoň na půl zimy nacpu i s fusakem než presedlame na sporťák :mrgreen: podzimní mimčo by v něm zimu muselo odjezdit… 70 cm se mi zdá málo, těch 10 čísel bude znát :think: ale jinak klid, máš na výběr čas ještě 3 měsíce :lol: já objednávala kočár měsíc před termínem a malej se narodil o 2 týdny dřív, tak sem měla dítě dřív jak kočár :mrgreen:

Janelee
Povídálka 50 příspěvků 03.06.19 06:21

No tady u nás mě pan řekl 3 měsíce před termínem raději… Moc toho není k odběru hned spíš na objednání. Právě sem taky četla, že na zimu sou ideál kocarky s korbou alespoň 80. Bojím se když vEmu ten menší tak sním odjezdim 4 měsíce a chudatko se nevejde a budu muset dát na sportak :?

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 03.06.19 06:29

@Janelee já objednávala přímo od výrobce a dodání měli 3-4 týdny. Taky záleží jak bude mimčo velké no. Syn byl drobný, ale v 5 měsících měl 63cm, to bych ho asi s teplým fusakem do 70cm korby nenacpala, leda by tam byl úplně nadoraz :think:

Magica13
Povídálka 18 příspěvků 03.06.19 06:35

Jednoznačně větší korbu. U dvou dětí sme měli Maritu a přendavala sem je do sporťáku někdy okolo půl roku až když seděli a řešili sme bezpečnost (kšírování) a i tak měli v korbě rezervu a já prostor na odkládání drobností. Teď mám u třetího Mutsy (taky korba 70) a do korby už jí nenacpu ve 4 měsících, v zimě bych byla bez šance tam nacpat ještě fusak plus teple oblečený dítě.

Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 03.06.19 07:14

Já mám Adamex Barlettu, malý z ní šel v půlroce (byl duben), chtěl koukat ven, ale i tehdy by se vešel i s fusakem. Teď čekáme druhé, narodí se v červenci a počítám s tím, že na zimu bude malá ještě v korbě, má kolem 80cm a na šířku je taky super.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 03.06.19 07:33

@Janelee já měla camarelo na říjnové dítě, korba 80 cm, když šla v květnu do sporťáku, protože z korby vylézala, měla tam ještě cca 10 cm volný prostor,
volila bych kočárek s korbou 80 cm

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 03.06.19 07:43

Pokud jde sportak do lehu a otocit do protismeru, tak to neni takova tragedie. A pokud nemas podedeny stary fusak „beranek“, tak bych to s jejich velikosti taky tak tragicky nevidela. Dobrych rad je spousta, ale stejne s tim kocarkem budete jezdit hlavne vy.

sediza
Závislačka 2581 příspěvků 03.06.19 07:49

Všichni okolo si kupovali minimálně 2 kočárky, protože jim ten první nevyhovoval, nebo přestal vyhovovat, jak dítě rostlo. Já si vystačila s jediným - Gesslein F4. Obecně tahle Německá značka má kvalitní kočárky, i když cena je asi jako Bugaboo nebo jak se to píše. Fusak na zimu byl ve dvou velikostech a naprosto dokonalý. Vlastně jsem do něj malého vůbec nemusela moc oblékat a přesto mu by bylo krásně teplíčko. Kočár lehký (můj hlavní požadavek), korba na obě strany, výborný sporťák následně (také na obě strany) s částečně průhlednou stříškou (vidím na své dítě). Manipulace jednou rukou velmi lehká. Přežil s námi bez újmy mnoho výletů do přírody i dennodenní drandění po městě. A nejlepší byla vložná taška jako korba - dítě mi usnulo a jen jsem chytila vložnou tašku za ucha a syn doma spal dál.

Váš příspěvek
Reklama