Jaký kočárek na zimu pro 18 měs. dítě

29.10.06 17:40

Jaký kočárek na zimu pro 18 měs. dítě

Holky, prosím o radu.
Mám kočárek HOCO big foot, jsem s ním spokojená ale malýho tam už ve fusaku bohužel nenasoukám :cry:
S jakým kočárkem máte dobré zkušenosti? Jde o to, že když ho tam dám ve fusaku tak jak tam je taková ta opěrka na nohy, tak je krátká a pak mu ten fusak lítá ve vzduchu.Prosím o radu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
29.10.06 19:38

Ahojky, a nebylo by řešením protáhnout kšíry od kočárku tím fusakem, aby tak neklouzal?Myslím, že tvůj kočárek je standardních rozměrů měla bys tam to své dítko ještě určitě nějak nacpat. Myslím, že třeba už toho spíš víc nachodí a kupovat kvůli tomu nový kočár, no já nevím… Sama se chystám řešit zimu se svou dcerkou (nyní 19m) jen kombinézou a dekou. Tak ať se ti to podaří vyřešit. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
30.10.06 08:11

Kacul…
mám stejný kočár jako ty.Malého(tenkrát 12m) jsem v něm v zimě bez problémů odvozila a byla jsem maximálně spokojená. :lol: Ted je mu o něco víc jak vám a upřímně do žádného fusaku ho v zimě presovat nebudu.Vůbec by se mu to nelíbilo.Přinejhorším přes něj stačí dát deku :wink: .Myslím,že kluci nejsou tak malinký ,že by to nezvládli.Když mrzne až praští stejně je člověk spíš zalezlej.Na jaře bych si vystačila s golfkama ,za jiný kočár bych asi už penízky nerozhazovala. :wink:

Andynka a zvěř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama