Reklama

Jaký kočárek pořídit 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimins
Kecalka 456 příspěvků 27.02.17 14:51
Jaký kočárek pořídit 2017

Ahoj holky :mavam:, potřebovala bych od Vás poradit, nevím si rady, jaký kočárek pořídit, budu ráda za Vaše typy, jelikož absolutně nevím jaký :nevim:. Má představa je o velké korbě, velká pěnová kola, vyšší, finančně přijatelný :-)
Předem děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

Plano
Kecalka 170 příspěvků 27.02.17 14:54

Ahoj, koupila jsem si bazarový Cam dinamico 2015, hluboký prý supr, sporťák trochu horší, tak jsem zvědavá. Korbička je super veliká a je dost chválený. Za nový bych ty peníze ale nedala, sehnala jsem 3-kombinaci i s nástavbou do auta na vajíčko za 5 000.Máš už něco vyhlédnuté?

VeHE
Závislačka 4073 příspěvků 27.02.17 14:57

Máme ABC Design Viper4 2017. Zatím teda čekáme, takže odzkoušený není, ale chválí si ho.

mimins
Kecalka 456 příspěvků 27.02.17 15:13

@Plano @VeHE Holky děkuju za typy :-)
@Plano super cena za trojkombinaci!!! Kočár krásnej!! a ta cena!
@VeHE A kdy máš termín, že bych si počkala na recenzi :D

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 27.02.17 15:40

@mimins vybírej podle sporťáku.
Ujasni si co je pro tebe důležité - polohování zad/nožiček, velikost stříšky, košíku, možnost otočného sezení, polohování rukojeti, hmotnost, skladnost, skládání, příslušenství… Až najdeš takový, který splní vše, co chceš, jdi do něj.
Co si budeme povídat - hluboké korby jsou u 90% kočárků stejné a dítě v ní je stejně tak půl roku.

VeHE
Závislačka 4073 příspěvků 27.02.17 16:37

@mimins Konec dubna :mrgreen:

mimins
Kecalka 456 příspěvků 28.02.17 10:14
@VeHE píše:
@mimins Konec dubna :mrgreen:

Tak to je za chvilku.-) já mám termín až 6.8,tak ještě čas na kočárek.-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama