Jaký kočárek pořídit 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimins
Kecalka 456 příspěvků 27.02.17 14:51
Jaký kočárek pořídit 2017

Ahoj holky :mavam:, potřebovala bych od Vás poradit, nevím si rady, jaký kočárek pořídit, budu ráda za Vaše typy, jelikož absolutně nevím jaký :nevim:. Má představa je o velké korbě, velká pěnová kola, vyšší, finančně přijatelný :-)
Předem děkuji :hug:

Reakce:
Plano
Kecalka 170 příspěvků 27.02.17 14:54

Ahoj, koupila jsem si bazarový Cam dinamico 2015, hluboký prý supr, sporťák trochu horší, tak jsem zvědavá. Korbička je super veliká a je dost chválený. Za nový bych ty peníze ale nedala, sehnala jsem 3-kombinaci i s nástavbou do auta na vajíčko za 5 000.Máš už něco vyhlédnuté?

VeHE
Závislačka 4192 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 14:57

Máme ABC Design Viper4 2017. Zatím teda čekáme, takže odzkoušený není, ale chválí si ho.

mimins
Kecalka 456 příspěvků 27.02.17 15:13

@Plano @VeHE Holky děkuju za typy :-)
@Plano super cena za trojkombinaci!!! Kočár krásnej!! a ta cena!
@VeHE A kdy máš termín, že bych si počkala na recenzi :D

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 27.02.17 15:40

@mimins vybírej podle sporťáku.
Ujasni si co je pro tebe důležité - polohování zad/nožiček, velikost stříšky, košíku, možnost otočného sezení, polohování rukojeti, hmotnost, skladnost, skládání, příslušenství… Až najdeš takový, který splní vše, co chceš, jdi do něj.
Co si budeme povídat - hluboké korby jsou u 90% kočárků stejné a dítě v ní je stejně tak půl roku.

VeHE
Závislačka 4192 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 16:37

@mimins Konec dubna :mrgreen:

mimins
Kecalka 456 příspěvků 28.02.17 10:14
@VeHE píše:
@mimins Konec dubna :mrgreen:

Tak to je za chvilku.-) já mám termín až 6.8,tak ještě čas na kočárek.-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >