Jaký kočárek se Vám osvědčil na vesnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Algernon5
Nováček 5 příspěvků 18.10.18 07:39
Jaký kočárek se Vám osvědčil na vesnici?

Ahoj, hledám kočárek (nejlépe dvojkombinaci) na vesnici - kde 80% času bude jezdit po nezpevněných cestách a také ho často budu nakládat do auta. Tzn. hledám opravdu dobře odpružený a lehčí kočárek. Je pro první mimčo, takže jsem bez zkušeností a budu ráda za vaše tipy. MOC díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 18.10.18 07:42

Ahoj, korbu jsem měla Roan Marita a nemůžu si jej vynachválit-krom sporťáku ten mi nesedl. Sporťák jsme potom koupili Baby Jogger summit. S obouma kocarkama jsem drandila 700m příjezdová polní cesta, štěrk, lesní cesty,ve snehu…V Praze také super jen Baby Jogger je hodně dlouhý takže třeba v tramvaji zabral hodně místa.

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 18.10.18 08:04

Roan marita :pankac: . Skládání do auta je horší, potřebuješ na něj nejlépe kombíka, ale ten kočár je fantastickej. Neznám líp odpružený. Půl roku jsem to vydržela a pak jsme do auta pořídili lehčí sporťák. Maritu mám už na druhý dítě, první dítě odvozila do 20kg, zcela bez závady. Luxusně houpe, dítě v něm můžeš vézt třeba po oranici a nevzbudí se ti.

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 18.10.18 08:09
@monzaj píše:
Ahoj, korbu jsem měla Roan Marita a nemůžu si jej vynachválit-krom sporťáku ten mi nesedl. Sporťák jsme potom koupili Baby Jogger summit. S obouma kocarkama jsem drandila 700m příjezdová polní cesta, štěrk, lesní cesty,ve snehu…V Praze také super jen Baby Jogger je hodně dlouhý takže třeba v tramvaji zabral hodně místa.

to je skvely a fantasticky kocarek

terkasykorka1
Povídálka 18 příspěvků 18.10.18 08:11
@Janli píše:
Roan marita :pankac: . Skládání do auta je horší, potřebuješ na něj nejlépe kombíka, ale ten kočár je fantastickej. Neznám líp odpružený. Půl roku jsem to vydržela a pak jsme do auta pořídili lehčí sporťák. Maritu mám už na druhý dítě, první dítě odvozila do 20kg, zcela bez závady. Luxusně houpe, dítě v něm můžeš vézt třeba po oranici a nevzbudí se ti.

Mame to stejně ;-)

Muminek2019
Povídálka 38 příspěvků 18.10.18 08:22

Zrovna resim to same a nevim :zed: brzo mi z toho asi hrabne :lol: potrebuji kočár,ktery zvladne vesnici, nebude problem ho nalozit do auta ani autobusu, zvladne snih, bude mit velkou korbu na mimco,ktere cekame v unoru a nikdy jsem maly deti nemela a bylo by super kdyby zacatek dalsi zimy bylo jeste v hlubokym. Nebyl tezky a nejak vypadal :P

ZZloba89
Kecalka 349 příspěvků 18.10.18 08:23

Já mám Neonato Puro a ač je to designovka zvládl u nás na vesnici jakýkoliv terén. Zanedlouho bude vozit už druhé miminko. Kdybych vybírala znova jdu opět do něj

ZZloba89
Kecalka 349 příspěvků 18.10.18 08:25

@Muminek2019 já mám první únorovou a v hluboké nechtěla být už v září( to už sama sedala), nedělejte si iluze, mimčo bude chtít koukat ven. Jinak ten Neonato co doporučuju má korbičku opravdu dost dlouhou

Muminek2019
Povídálka 38 příspěvků 18.10.18 08:42

@ZZloba89 tak vetsina hlubokych ma polohovatelny zadicka a na tu chvilku jim to ze zacatku staci :palec:

Cerva1
Stálice 71 příspěvků 7 inzerátů 18.10.18 08:45

Ahoj, já mám abc design viper 4. Jsem spokojená, má velká nafukovací kola, snadno se skládá, velký koš pod kočárkem. Odpružení má také, jenom není klasický houpací, to nevím, jestli preferujete. :-)Jen vám do terénu nedoporučuji nic extra lehkého, protože pak máte menší stabilitu kočáru a vyšší riziko převrácení…

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 18.10.18 08:47

Abc Design Viper. Super kocarek. Jak skladani do auta, tak teren. Sice neni tak odpruzenej jak Roan Marita, ale me se nelibi :mrgreen: a taky zabere celej kufr u auta.
Kdyz jedeme nakoupit, tak si vezmu jen podvozek a vajicko mam v aute, nacvaknu a hjedeme. A nepotrebujes korbu. :pankac:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 18.10.18 08:47

@Muminek2019 tak ve vašem případě bych velkou korbu taky neřešila, pokud prcek nebude opravdu lenoch, tak příští zimu v korbě nevydrží. Já mám listopaďátko a od května jezdíme ve sporťáku, nejdřív ve zvýšeném lehu a teď jen vsedě. Jinak šílený řev. Rok mu bude teprve za měsíc a už začíná chodit. Do lehu se nechá položit jen v případě, že je opravdu unavený.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2109 příspěvků 18.10.18 08:47

Je to vždycky „něco za něco“. Klasické čtyřkolové houpací podvozky, dobře odpružené, s velkými nafukovacími koly, které vydrží cokoliv, jsou většinou těžší a prostorově náročnější pro přepravu. My máme Tako Accoustic už na druhé dítě, teď akorát přecházíme z korby na sporťák a uvažuju, že si pořídím ještě jedny lehčí golfky, když jedu sama do města, abych se s tím nemusela tahat. Taky zvaž, jestli ti u neotočných kol nebude vadit kočárek přizvedávat při zatáčení (mně to teda ani nepřijde). Já ten kočár miluju, nikdy nás nenechal ve štychu ani v nejhorším lesním terénu, kdy ostatní přenášeli :D

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 18.10.18 08:49

Za mě Roan Marita také. Je prostornější, než většina ostatních, skvěle odpružený. Jezdili jsme s ním po polních cestćh a v lesích.

jasietka
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 18.10.18 08:53

U nás tiež Roan Marita na cesty - v pohode aj do lesa, poľné cesty, aj 3 km do mesta peši. Do auta na skladanie Valco Snap 4.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >