Reklama

Jaký kočárek? - Termín polovina září

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta N.V.
Kecalka 262 příspěvků 11.01.17 12:18
Jaký kočárek? - Termín polovina září

Ahoj holky, sháním co nejvíce informací. Chtela bych né nic extra drahýho, ale zase nechci ani žádný krám. A je potřeba myslet na zimní fusak. Jaké máte zkušenosti vy se svýma kočárkama? Dekuju :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9615 příspěvků 11.01.17 12:21

Syn v září, druhy v červenci. Oba v kočárku patron fenix kvůli veliké korbe a bytelnosti. Ale jde i o to - kde bydlíš, jaké auto, jsou tam schody, budeš nosit korbu nahoru, jak jste vysoci apod.

misutka0
Kecalka 169 příspěvků 11.01.17 12:38

@Markéta N.V. Dcera narozená koncem září a má baby design lupo. Nyní jí je 2,5roku a jednou za čas ještě sporťák využiji a i po těch 2,5letech max spokojenost :palec:

NikysekR
Extra třída :D 10274 příspěvků 3 inzeráty 11.01.17 12:50

První kluk je taky v polovině září, druhý v květnu. Na oba jsem měla Jedo fyn. A spokojenost.

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 11.01.17 13:00

Mam Petite & Mars, Terrain 3v1, 17.000 Kc.
Prcek se ma narodit kazdym dnem, fusak do neho mam 7AM.

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 11.01.17 13:27

Naše malá je 6.10. a jsme zatím spokojeni s MAKED lucky v designu len, hnědý. Korbička dost velká, kola vhodná do různého terénu. Holku 5 kg tam narvu v kombinéze, zavinovačce a ještě ve fusaku a přikryju nánožníkem. Cena za trojkombinaci se sporťákem a autosedačkou necelých 10 tis. Tak šťastnou ruku při výběru

peta81
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 11.01.17 13:30

Kocarek jedo fyn. mam obe deti rijnove, bydlime na vesnici, ale je super i do mesta, perfektne se s nim jezdi, jen je trochu tezsi. odvozil obe deti a zadny problem. nikdy se nic nerozbilo, nesisuje, korba dost velka a cena v pohode. ted pouzivam sportak a kdyz potrebuju, nacpu tam triletaka i rocniho a frcime :lol:

smejkalova.maja
Nováček 3 příspěvky 26.01.17 12:29

Dobrý den,

jsem tu nová, chtěla bych poradit a zeptat se, jsem z hledání kočárků už celkem zmatená. Bydlíme v kopci a ještě k tomu ve 4. patře domu bez výtahu, takže potřebuji co nejlehčí kočárek, trojkombinaci, univerzální barvu, aby byl i skladný…mohu poprosit i tipy jaký hledat v inzerátech. Jelikož potřebuji i přijatelnou cenu, nejspíš budu muset hledat na bazarech, ale vůbec nevím který druh a značku či tip hledat…předem děkuji za odpověď Smejkalová Markéta

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 371 inzerátů 26.01.17 12:35

Nejlepší je jít do obchodu, ujasnit si co chcete a pak projet stránky obchodníků s váhou kočárků. Doporučovala bych kočárek s korbou co má zabudované uši, nebo s vložnou taškou do kočárku. Vezmete pak nahoru jen dítě s taškou(korbou) a podvozek dáte třeba do sklepa či jiné místnosti. Přijde mi to lepší než denně tahat kočárek celý i s dítětem

smejkalova.maja
Nováček 3 příspěvky 26.01.17 12:51

Tak představu už mám, plno kočárků jsem našla na internetu, ale všechny váží min. 15kg s korbou, což je dost. Nepočítám, že budu tahat pokaždé kočár až nahoru, ale i ten kopec k nám k domu bude obtížný, takže bych potřebovala spíše poradit od někoho, kdo měl podobnou zkušenost a měl odlehčený kočár. V pár obchodech jsem již také byla, ale prostě jsem nenašla nic lehkého. A nemůžu jezdit po celé republice po veškerých obchodech, proto právě potřebuji tipy, které jsou vyzkoušené a konkrétně, potom budu hledat mezi nimi a mezi inzeráty na internetu… ;)

Gabriela3
Kecalka 315 příspěvků 26.01.17 12:54

@smejkalova.maja Co nějaký kočárek od britaxu?

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 26.01.17 13:11

Ahojky ono záleží kolik peněz můžeš do kočárku investovat?…jestli máš možnost kočárek někam dole v domě zamknout…pač pro začátek budeš vozit autosedačku na pojezdu a až na zimu použiješ korbu s fusakem…pokud nemáš možnost uložení kočárku…uvažovala bych jen o sportovním který jde polohovat uplně do lehu s vložnou taškou na novorozence…bývají lehčí než ty trojkobinace…

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 26.01.17 13:25

@smejkalova.maja Tak za prvé, rozmyslela bych si trojkombinaci. Myslím, že na mimi v půlce září postačí sporťák s vložnou taškou: je lehčí, taška se snadno vyndá a mimino stejně v zimě bude ve fusaku, tak je buřt, jestli je korba pevná, nebo jde jen o tašku, stejně bude „balík“. No a na jaře, až se začne vrtět, už půjde do sporťáku. (Kamarádi s bytem ve 4. patře bez výtahu to tak udělali.)

Oni měli Camarelo, že je lehké. Já měla Baby Jogger City Mini a ten úplně miluju (celkem lehký, skladný, taška se do něj dá v pohodě), levnější a ještě lehčí alternativa je Valco Snap.

Ornwen
Závislačka 4240 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 13:30

@smejkalova.maja britax b-agile váží asi 10 kilo., můžeš dát do sporťáku tašku, nebo pořídit i korbu. Pokud chceš lepší kolečka, pak b-motion ale je zas o malinko těžší. Na druhou stranu se dá korba dobře vycvaknout a kočár složit jednou rukou =takže se pak lépe vynáší a skladuje.
Nebo se vykašli na kočár a jdi do nosítka, šátku.

zuzikpos
Povídálka 17 příspěvků 27.01.17 14:17

@Markéta N.V. Ahoj, já mám skvělé zkušenosti s kočárkem Junama. Mám verzi carbon. Kočárek se ovládá velmi jednoduše, i jednou rukou. Kolečka se dají zaaretovat (fajn v terénu) naopak ve městě je nechávám otočné. Kolečka mám gelová, z těch jsem nadšená já a hlavně manžel, protože se o ně nemusí starat :-D. Korbička je velmi prostorná, malá v ní byla až do 10 měsíců pak jsme přešli na sporťáček. Kočárek je krásně odpružený, odpružení je nastavitelné na větší a menší. Ke kočárku jsme koupili celoroční fusak Junama change-n-go. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama