Jaký kočárek/golfky pro větší dítě?

354
15.4.21 21:48

Jaký kočárek/golfky pro větší dítě?

Ahoj holky,

Tak pomalu začínám přemýšlet, zda nekoupit pro naší 18 měsíční cácorku nějaký druhý kočárek. Máme teď cybex Priam, jsem s ním hrozně spokojená, jen je malá už velká, docela ráda sama chodí a s jejími 13 kily už se s ním docela natahám. Taky přichází léto a s ním (snad, pokud rozvolnění dovolí) různé výlety a co si budeme povídat, nějaký druhý lehký kočárek by se nám hodil.

Máme ještě takový ten vozík za kolo, co jde předělat na terénní kočár, takže mi jde fakt jen o pochůzky do města a pak i ty výlety. Něco lehkého a skladného.

Tak se chci zeptat, má to smysl? Jaký kočárek eventuálně i golfky máte pro vaše drobky vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.4.21 21:52

Za mě mackleren techno xt top, a je pro větší dítko :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
274
15.4.21 21:53

Malý má 14m a už jsem původní trojkombinace prodala a jezdí ve Valco snap. Je super skladný a lehký. Unesu ho po případných schodek i s prvkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
15.4.21 23:05

Pro své třetí dítě jsem koupila bazarové Valco Snap 4, jsem s ním ale spokojená pouze na krásném asfaltu (ty kolečka, to je pro mě tragédie)… Pak jsem vyhrála za dobré peníze aukci na Cybex Balios M a ten je teda super, lehoučký, gelová kola, supr manipulace při skládání… Při prostředním dítěti jsem měla bazarové golfky Cybex Callisto, ale prostě mi nesedly, ale to je tím, že já golfky úplně nesnáším (jakékoli)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11002
15.4.21 23:15

Mám kočár Baby Jogger Summit a vejdou se tam i dvě děti na sobě, když je potřeba :-).
Super jak na výlety, tak do města, projede všechno.

Ale chápu, že je lepší mít takto jeden hned od začátku, neumím si představit každou chvíli měnit kočár nebo mít víc kočárů podle toho, kam zrovna jedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
16.4.21 08:25

Bugaboo bee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
16.4.21 09:15

Já kupovala v necelých dvou letech valco snap sport 4, já chtěla hlavně nafukovací kola, plastáky hrkotavé nee. A za mě to byl super kočárek. Lehký, skladný. A pro dítko pohodlný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
16.4.21 19:29

Taky máme Valco snap ( kupovala jsem ho asi v 10m ) a jsem spokojena na 100%! Malymu je rok a půl. Úplně mě mrzí ze jsem ho neměla už s prvním dítětem, za mě skvely kočárek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19639
22.4.21 22:18

@marlenka216 tak golfky jsou na výlety zrovna úplně nevhodný, neprojedou žádný terén…
tak chce to něco do terénu? tak třeba B-Motion 3 je skladný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat