Jaký kolotoč nad postýlku? Na baterky nebo bez

150
3.6.21 18:05

Jaký kolotoč nad postylku?Na baterky nebo bez

Ahojda, holky chci se zeptat na vaše zkušenosti. Chci kupovat kolotoč na postylku, no a nevím jestli koupit tenhle na baterky : https://www.feedo.cz/…-3v1-ruzovy/?…

Nebo ten klasicky natahovaci, cenově je to tak nějak stejne :) jaké mate vy názory a zkušenosti? Dekujii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2038
3.6.21 18:11

Já Teda doporučuji na baterky a víc barevný, s černou, červenou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
3.6.21 18:13

@kavulenka a nemáš nějaký typ prosím? Já asi neumim hledat, ale vždy mi to najde jen tohle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
3.6.21 18:14

Ségra má tenhle a je úžasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
3.6.21 18:16

Moje děti nezajímal žádný. Měla jsem natahovaci a jedinne co je z toho zajímalo bylo tak kolem roku ten strojek co se natahnul a hrálo to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
3.6.21 18:18

@kavulenka s také to má ten projektor?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
3.6.21 18:18

@Kriss Tina 😀 😀 já si pořad říkám, že třeba uspějem 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8441
3.6.21 18:50

Divím se, že moje děti vůbec přežili bez toho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
3.6.21 18:56

Já pořídila až druhému dítěti a mrzí mě, že jsem jej neměla i u prvního :D je to zázrak. Mám natahovací kolotoč Zopa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
3.6.21 19:24

Ne bez projektoru ale malá ho zbožňuje.. Za mě čím barevnější tím lepší.. Měla jsem jiný, taky barevný a byl super, hrál 15 min v kuse.. Děti se u té melodie pak naučily usínat a brali jsme pak jen ten hrací nástavec sebou třeba na dovcu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9211
3.6.21 19:31

@Natali1996 Pěkný, stačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
932
3.6.21 20:07

Za mě zbytečnost, kupovala bych až po porodu podle povahy dítěte. Taky můžeš mít přítulu, co sám jen tak v postýlce ležet nebude. Teda moje děti byly takové. Navic se to úplně nedoporučuji ani ze zdravotního hlediska. Vadí to na oči, ale pokud se bude používat s mírou, tak to asi bude v pohodě, jen si nastuduj, kam kolotoč správně umístit, aby dítě nemuselo například zaklánět hlavu. Určitě by to chtělo vybrat takový, který se natočí, nebo natočí moc rychle, to musí být pak pro ten dětský mozeček hrozný guláš. Kvůli tomu jsem ho nekupovala a vyplatilo se, vůbec bychom ho nakonec nevyužili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
3.6.21 20:10
@Natali1996 píše:
@Kriss Tina 😀 😀 já si pořad říkám, že třeba uspějem 😀

A už dítě máš a spí v postýlce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
3.6.21 20:15
@pikola píše:
A už dítě máš a spí v postýlce?

Ne, jsem v očekávání. Ale na postylku budu dbát, máme psindu a ta snami spi v posteli, takže malá bude muset být. V postýlce a i chci celkove :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
3.6.21 20:22
@Natali1996 píše:
Ne, jsem v očekávání. Ale na postylku budu dbát, máme psindu a ta snami spi v posteli, takže malá bude muset být. V postýlce a i chci celkove :)

Tak s tím nákupem i očekáváními toho kde bude dítě spát bych byla ještě opatrná :mrgreen: nebo kde ho budeš minimálně uspávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat