Jaký kombinovavý kočárek do 10 000 Kč?

12.12.06 17:49

Jaký kombinovavý kočárek do 10 000 Kč?

Předběžně se chci zeptat, jaký kočárek byste mi doporučili pro dítě, které se narodí v létě? Docela mě zaujal X-Lander XA, ale obávám se, že má malou korbu a v průběhu zimy,by se tam už děcko nemuselo vejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
12.12.06 18:30

Ahoj Zdenko,

z osobní zkušenosti doporučuji kombinovaný kočárek Free Line-Pati Sport. Byla jsem s ním maximálně spokojená!
Je perfektní na ovládání (není tak tuhý jako ostatní kočárky),krásně se s ním jezdí, je perfektně odpružený-krásně houpe i do stran, má prostorné lůžko 34 cm. Hlavní výhodu spatřuji v prodlouženém hlubokém lůžku (málokterý kočár jej má-buď je jen hluboký a nemá sporťák nebo má jen vložnou tašku na mimi bez té prodloužené části, kterou Free-Line jako jeden z mála má)
Taky má nafukovací kola a přehazovací rukojeť. Kočárek má polstrovaný
nánožník (zipy po stranách,což je super)
Kočárek má 2 brzdy, pláštěnku, závěsnou tašku na rukojeť,boudička má 2 průhledy

http://mimi-vyskov.com/…/000535.aspx

Hodně štěstí při výběru.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
12.12.06 18:48

Ahoj :D

Taky mám,jako Katrinka Free Line Pati sport a musím napsat ,že je opravdu prostorný.Když jsem vybírala kočár, tak prostorná ložná ložná plocha,bylo jedno z kritérií podle kterého jsem vybírala .Náš malej je docela obřík a v pohodě se mi tam vejde i s fusakem. .Navíc kočárek vypadá dobře a myslím že je i za přijatelnou cenu
Já jsem s ním spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
12.12.06 21:49

mam Dorjan spring :-) a je moc fajn-zkus na nej mrknout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
12.12.06 23:51

Mám Dorjan Danny sport, malá v něm spí i ve fusaku teď ve 20m, má 90cm :D Toť k prostornosti, jinak ho nikomu nenutím. . .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
13.12.06 08:32

já mám tentýž jako Katrinka, akorát nějaký starší model, tu barevnou kombinaci co mám jsem už nikde na netu neviděla…Stál necelých 9 a jsem spokojená. Syn je květnový, takže do října -listopadu jezdil v tašce, na zimu už šel s fusakem do sporťáku. Možná záleží, jaký budeš mít fusak, já mám straého objemného beránka, ten by se do tašky nevešel. A s kočárem jezdím doted naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
13.12.06 09:19

:D :D ahojky :D :D

máme starší kombi kočár něco jako Danny sport na x-ové konstrukci a malého jsem v něm vozila celou minulou zimu ve fusaku - beránek ještě po mně a vložený i v mimi tašce. Na jaře jsem už mimi tašku vyndala, ale kočár má nasazovatelné „zábrany“ na nožky, takže vypadal pořád jako hluboký a malý vyspí se v něm pohodlně doteď … Máme sice už golfky, ale na zimu ho vytahujeme znovu.

Budeš si muset vybrat kočár třeba na netu a pak před nákupem raději „naživo“ prozkoumat a poměřit … :cry:

Dobré pořízení I.

• Nahlásit
  • Citovat
6217
13.12.06 13:42

Ahojky,
my máme také Dojan Danny sport a jsem s ním moc spokojená. Malému je 21 měsíců a občas v něm ještě spí- krásně se tam vejde i s fusakem. Jelikož jsme dost akční :) rodina, kočárek s námi zažil spousta výletů a to i dost náročným terénem a nikdy jsme neměli žádnou kolizi. Myslím, že výhledově kočár poslouží i druhému miminku :lol: Na popojíždění po městě a cestování MHD jsme, když byl malému rok, pořídili golfky a to pouze z důvodu nakládání do busu, jinak jsem jezdila hlavně s Dorjanem.Přeji šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
13.12.06 13:59

ahoj, mám x-lander, xa, je naprosto skvělý a úžasně ovladatelný, ty otáčecí přední kola jsou super. je pravda, že hluboká korbička je tak do půl roku, což nám akorát vychází. pěkně se tam vejde zimní fusak od emitexu. mladej má teď 63 cm a rezerva se krátí :lol: ale kočárek bych neměnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.12.06 14:47

Pozor ! ! !

Jelikož jsme řešili složitější reklamaci naší tříkolky Quiny Speedy SX, zjistili jsme, že produkty, které se prodávají na českém trhu pod značkami MAXI COSI či QUINNY, nesplňují základní kritéria pro zdravotně nezávadné polohování dítěte. Jinými slovy, výrobky se testují na nezávadnost a kvalitu materiálu, technické výbavy apod., ale nikdo nehodnotí a neschvaluje to, jak tam dítě sedí. Bez podobného atestu by tyto kočárky a sedačky byly na západním trhu neprodejné. Nevím, jak je tomu u jiných výrobců, ale produkty MAXI COSI či QUINNY bych (z hlediska správného vývoje páteře vašeho dítěte)nedoporučovala.

• Nahlásit
  • Citovat
2257
14.12.06 12:39

Ahoj, mám trojkombinaci Knorr Nizza, Adélka je červencová a teď měří 86 cm a v pohodě se v kočárku vyspí. Já jsem byla spokojená a cena cca 9 tis, ale mají je hodně v akci. Chce to vidět, já jsem ale opravdu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
14.12.06 13:40

Ad anonymní..

Nechci v žádném případě obhajovat značky Quinny, apod., nejsem jejich majitelkou, ale vzhledem k tomu, že jsme relativně často v zahraničí, tak vím, že se tam tyto kočárky rozhodně prodávají a to dobře… jezdí jich tam dost, takže "na západním trhu " jsou prodejné určitě… Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
14.12.06 21:53

Ahoj, jestli Ti můžu poradit z vlastní zkušenosti, tak nekupuj žádný kombinovaný kočárek. NEjdřív si kup starší hluboký kočárek a potom pořádný sporťák nebo golfky, podle toho, jaký typ kočárku bude odpovídat Tvým potřebám. S hlubokým budeš jezdit půl možná třičtrvtě roku a pak budeš absolutně přesně vědět, co potřebuješ, jaký kočárek Ti nejlépe bude vyhovovat.
Přeju hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
15.12.06 08:28

Ahojky

a co Roan Kortina nebo Marita?

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
27.12.06 19:43

PeZa ahojky, my taky kupovali kočárek Knorr Nizza Air, na krámě stojí kolem 12 000,– my ho kupovali přes net za 8000,–. Kočárek má pár mých kamarádek a jsou spokojený,my snad budeme taky. Budeme mít ledňáčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama