Jaký koníček?

25
29.7.21 22:08

Jaký koníček?

Dobrý den, je mi 15 a chtěla bych začít nějaký soutěžní sport. Už jsem se po něčem dívala, ale ve většině případů chcou předešlé zkušenosti, nebo je to jen pro děti. Vím, že nemůžete vědět co mě baví, ale stačí mi napsat jen vaše nápady nebo zkušenost, děkuji. :srdce:

(Bydlím ve velkém městě, jsem hubená a kondičku mám (běh), takže není problém. Nejvíc mě zaujal florbal, jenže jak říkám, chcou jen děti.. :?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24305
29.7.21 22:14

A co ten běh? Nechceš běhat závodně? Nebo to musí být kolektivní? Soutěžit se dá snad v každém sportu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5181
29.7.21 22:19
@Nikhs24 píše:
Dobrý den, je mi 15 a chtěla bych začít nějaký soutěžní sport. Už jsem se po něčem dívala, ale ve většině případů chcou předešlé zkušenosti, nebo je to jen pro děti. Vím, že nemůžete vědět co mě baví, ale stačí mi napsat jen vaše nápady nebo zkušenost, děkuji. :srdce:(Bydlím ve velkém městě, jsem hubená a kondičku mám (běh), takže není problém. Nejvíc mě zaujal florbal, jenže jak říkám, chcou jen děti.. :?)

Věnuj se trochu českému jazyku, obzvláště slovesným tvarům, to by ti prospělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14061
29.7.21 22:24

Orientacni beh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
29.7.21 22:30

Spolužačky v tomhle věku hrály softball.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
29.7.21 22:33
@Nikhs24 píše:
Dobrý den, je mi 15 a chtěla bych začít nějaký soutěžní sport. Už jsem se po něčem dívala, ale ve většině případů chcou předešlé zkušenosti, nebo je to jen pro děti. Vím, že nemůžete vědět co mě baví, ale stačí mi napsat jen vaše nápady nebo zkušenost, děkuji. :srdce:(Bydlím ve velkém městě, jsem hubená a kondičku mám (běh), takže není problém. Nejvíc mě zaujal florbal, jenže jak říkám, chcou jen děti.. :?)

Tak závodně můžeš začít cokoli. Jen tě prostě nevezmou do top oddílu, ale do nějakého menšího klubu. My takhle začínali badminton.

Nejlepší je zkusit oslovit nějaký místní oddíl nebo tým. Nebo hodit poptávku na místní FB, u nás často někoho shání. A pokud ti to půjde, tak můžeš pak zkusit „lepší“ oddíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6207
29.7.21 22:43

U nás hodně hráli v tomto věku ultimate frisbee. A třeba střelba se taky v tomto věku často dá. Orientační běh taky. Ale jinak dělej hlavně to, co tě baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22340
29.7.21 22:55

Zkus sportovní střelbu, pro začátek vzduchovky. Pokud máte někde poblíž střelnici, tak tam bude nejspíš i kroužek. Berou mládež v každým věku a předchozí zkušenosti fakt nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
29.7.21 23:30

Nehraje se u vás třeba basket nebo volejbal? Plavání, běh, tenis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat