Jaký koníček/zálibu u partnera oceňujete nejvíce?

8
23.2.21 12:46

Jaký koníček/zálibu u partnera oceňujete nejvíce?

Ahoj dámy,

jelikož jsem začala zase randit, mám pro vás takovou teoretickou otázku. Je jasné, že když hledáme partnera, tak si asi každá potrpíme na tom, aby byl náš protějšek vtipný, měl charisma, byl milý a měl nejlíp i pěknou postavu. :D

Ale kdybyste si mohly vybrat jeden jediný koníček nebo zálibu, kterou váš budoucí bude pěstovat, co by se vám líbilo? Může to být i naprostá blbost. :)

Já třeba mám třeba slabost pro kluky, co rádi fotí. A tím nemyslím selfíčka na internet, ale normální fotky se zrcadlovkou (protože já se nikdy fotit nenaučila, tak jsem ráda, když mě někdo vyblejskne). A taky mám ráda kluky, co mají rádi sport (nejlíp brusle nebo běhání). Moc ráda sportuji, nedovedu si tedy představit, že bych chodila s někým, kdo nejraději posedává doma u televize nebo v hospodě u piva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
23.2.21 12:49

Lezení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20202
23.2.21 12:54

Můj manžel má jako koníčka rekonstrukce domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
23.2.21 12:57

Kdyz ma podobne konicky jako ja. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2257
23.2.21 12:57

My jsme se potkali u sportu, takže to je jasné. Každopádně hlavně oceňuje, že jsme u něj oba dokázali zůstat i přes pokročilý věk a tři děti. Muž dal vloni v 48 letech Ironmama a já vyhrála maraton.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
23.2.21 13:02

Když rad něco spravuje a dělá kolem domu :lol: běhání a posilovna jsou pro chlapy, co nemají doma co na práci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
23.2.21 13:02

Uzitecne je, aby byl tutil - umel veci opravit, privrtat policky atd. Pak sport - kolo, lyze, prochazky. Bez toho by to neslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
23.2.21 13:05

Hra na kytaru 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
23.2.21 13:07

Když je to domácí kutil a ví co a jak opravit a baví ho to, takové ty „slečinky“, co si volají řemeslníka na utažení kohoutku, mi jsou pro smích. A pak když rád jezdí na výlety - hrady, zámky, tvrze, zříceniny.. :lol: Proválený víkend nebo dovolenou považuju za ztrátu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
23.2.21 13:08

Motocross 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
23.2.21 13:11
@carsa píše:
My jsme se potkali u sportu, takže to je jasné. Každopádně hlavně oceňuje, že jsme u něj oba dokázali zůstat i přes pokročilý věk a tři děti. Muž dal vloni v 48 letech Ironmama a já vyhrála maraton.
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4453
23.2.21 13:11

Lítání. To je podle mě fakt sexy, i když jsem to zjistila až u svého současného muže. Je to můj pilot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 13:13

Buď stejný sport co dělám já nebo hudbu

• Citovat
  • Nahlásit
1422
23.2.21 13:14

My jsme se díky jednomu konicku potkali, ale teď už to neděláme ani jeden. Jinak, jak už tu bylo psáno, u chlapa ocenim to, že je kutil, umí všechno spravit, vyrobit, prostě si v baráku a okolo něj poradí. Běh, focení, posilovna…to jsou podle mě koníčky pro zzenstily městský slečinky, který neví, jak vypada vrtačka. Tedy to jsou aspoň moje zkušenosti, všem výjimkám se omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 13:15

To máš těžký… Mě na mém muži fascinovalo, že dělal rozhodčího. Přišlo mi to děsně cool a originální. No a nakonec se nam díky tomu rozpadla rodina :( Hodně času mimo domov, víkendy jsem věčně trajdala s dětmi sama, on v trapu. Až si našel slečnu, která mu tam začala chodít fandit místo mě, protože já mu doma opatrovala 2 malé děti. Toš tak, no. Nekdy to, co se nám líbí, nás nakonec nejvíc mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat