Jaký krém na sjednocení barvy pleti?

5458
6.4.20 10:27

Jaký krém na sjednocení barvy pleti?

Ahoj holky,
asi se doma nudím, či co :-).
Samozřejmě jsem pořád mladá (už dlouho :-D), krásná a v kondici i s mými X kilogramy navíc. Ovšem trošičku mě trápí můj krásný, různými flíčky zbarvený ksichtík. Po letech jsem se zbavila velkých pigmentových skvrn, ale stále mám různé menší červené skvrnky, jako pozůstatek po akné, sem tam občas ještě i nějaká ta pigmentace :think:
Existuje nějaký FUNKČNÍ krém, který mi pomůže barvu pleti trochu srovnat? A kdyby bylo něco i na tmavé kruhy pod očima, tak by to bylo úplně super :-D :-D :-D
Máte nějaké dobré zkušenosti? Děkuji :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12607
6.4.20 10:32

@tterka co BB krém? Ten je lehoucky a sjednotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
6.4.20 10:37

Nějaké sérum s vitamínem C na celý obličej a nějaké retinoidy na pozůstatky po akné.

sama jsem propadla the ordinary, takže bych brala

https://theordinary.deciem.com/…n-12pct-30ml?…

a na noc (jsou fotosenzitivní, takže nechceš, aby na ně svítilo sluníčko) https://theordinary.deciem.com/…qualane-30ml?…

Na kruhy pod očima chceš oranžový korektor pod make-up. Pokud nejsou důsledek nevyspání a nebo poničených jater, ale důsledek pigmentace/průsvitnosti pleti, tak to člověk neobčůrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
6.4.20 10:47

Na dálku se blbě radí, doporučuji pohledat na YouTube někoho s podobnou pletí a podle výsledků toho, co doporučují a jak to na nich vypadá, si vybrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
6.4.20 10:53

@listento až na to, že většina influencerek, natož těch českých, doporučuje to, za co jim firmy zaplatí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
6.4.20 11:04

Já mám momentálně https://www.notino.cz/…eme-bb-krem/ v odstín light, protože blednu do krásného odstínu mrtvolná šedo-zelená a jsem celkem spokojená, akorát v něm je malé množství mikro třpytek, což jsem zjistila, až když vylezlo slunko :mrgreen: dokud jsem chodila za tmy do práce a za tmy z práce (v zimě) nebo bylo odpoledne pod mrakem, tak na umělým světlem jsem si toho nevšimla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
6.4.20 11:14

Jak psala @Ou, chce to neco s vitaminem C na sjednoceni pleti. Ja mam dobrou zkusenost se serem od Kiehls (drazsi, ale pro me ma nejlepsi texturu), z levnejsiho ranku Eveline ExpertC (ma stejne procento vit. C jako Kiehls, cenove se vejdes do 200,–) a Vichy Liftactiv ampule s vit. C (bud jako intenzivni kura, nebo jako doplnkova pece cca dvakrat tydne).
Na pigmentove skvrnky, sjednoceni a rozjasneni je vyborny krem od Eucerinu Even brighter.
Na tmavsi kruhy pod ocima mi vyborne funguje od The Ordinary Caffeine solution (dupe ma i Revolution Skincare).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7216
6.4.20 11:40

Mluvím za sebe, ale mně žádný krém teda nikdy nepomohl, ve smyslu toho, že obličej by měl tak sjednocenou barvu, že to je jak make up, a to se o pleť starám nadstandardně. Tak používám bb cream, nemám žádné vady typu pupínky ale bohužel mám od přírody hodně tmavé kruhy pod očima a lehce červené tváře. Bb cream je lehounky a jakekoli menší nedokonalosti zakryje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
6.4.20 12:05
@Ou píše:
@listento až na to, že většina influencerek, natož těch českých, doporučuje to, za co jim firmy zaplatí :-D

Zas tak špatně bych to neviděla, hlavní je, že vidíš, jak to funguje… Kolikrát holka doporučuje produkt, a je vidět, že je to fakt blbé a naopak - záleží, co člověk potřebuje a jakou má představu o finálním výsledku… Třeba někdo může pět ódy na zmatňující make-upy, ale já v tom vypadám sice dokonale, ale na 30+, a to se mi fakt nelíbí, tak k čemu to? Ale pro jiného super efekt… Řada těch holek (ale i třeba některé seniornější ženy) ty věci porovnává, tak pro základní orientaci je to fajn…

Příspěvek upraven 06.04.20 v 12:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
6.4.20 12:06
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
6.4.20 12:56
@tterka píše:
Ahoj holky,
asi se doma nudím, či co :-).
Samozřejmě jsem pořád mladá (už dlouho :-D), krásná a v kondici i s mými X kilogramy navíc. Ovšem trošičku mě trápí můj krásný, různými flíčky zbarvený ksichtík. Po letech jsem se zbavila velkých pigmentových skvrn, ale stále mám různé menší červené skvrnky, jako pozůstatek po akné, sem tam občas ještě i nějaká ta pigmentace :think:
Existuje nějaký FUNKČNÍ krém, který mi pomůže barvu pleti trochu srovnat? A kdyby bylo něco i na tmavé kruhy pod očima, tak by to bylo úplně super :-D :-D :-D
Máte nějaké dobré zkušenosti? Děkuji :kytka: :kytka: :kytka:

Tak za mě skvěle sjednocuje Max Factor Facefinity all day flawless 3 in 1 a taky mám dobrou zkušenost s BB cream. :mavam:
Ale jak píšou holky, takhle na dálku a naslepo se těžko radí, co by ti sedlo, nevíme, jakou máš pleť… Každopádně za mě jsou to tyto dva. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama