Jaký krém na zpevnění břicha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavla.velova
Závislačka 4851 příspěvků 30.09.14 18:35
jaký krém na zpevnění břicha?

Ahojky jaký krém je nejlepší na zpevnění? cvičím každý den s Jill a potřebuji něčím se mazat aby to napomohlo zpevnit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 30.09.14 18:52

Palmers dělá tělové mléko po porodu a při hubnutí. Údajně má pomoci stáhnout kůži. Zázraky to asi nebudou, ale palmers je tu hodně rozšířená a oblíbená kosmetika, tak snad alespoň malinko. Jen tedy nevím, jestli se dá sehnat i v ČR.
Ale je jasné, že pokud kůže postrádá elasticidu, tak asi ani nejlepší krém moc nepomůže.

Vartová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 18:53

@pavla.velova Denne 100× sedu-lehu - se to jmenuje :mrgreen:

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 30.09.14 19:04

@Vartová Ona cvičí, podle mě ví, že krém sám o sobě zázrak nezpůsobí.)
@pavla.velova Podle mě je dobrá i lymfatická masáž. Je to ale dražší záležitost, hlavně proto, že to chce opakovat.

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:04

Pokud nevíš, co s penězma, dej je na Charitu, ale rozhodně né do krémů na zpevnění, to je naprosté sci-fi. Až někdo takový krém vymyslí, bude druhým nejbohatším člověkem na planetě, hned po tom vynálezci s krémem na vrásky :lol:

Vartová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:06

@eva valoi Me to napadlo spise z legrace, ja makam taky a zadny krem ​​nepotrebuju… :think:

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:08
@Vartová píše:
@eva valoi Me to napadlo spise z legrace, ja makam taky a zadny krem ​​nepotrebuju… :think:

pěkný :palec:

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 30.09.14 19:10

@Vartová Ty voe, to je pěkný, to jsi ty, jo? Myslíš, že se takhle dá vymakat po čtyřech čtyřkilovejch dětech? :mrgreen:

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:12
@eva valoi píše:
@Vartová Ty voe, to je pěkný, to jsi ty, jo? Myslíš, že se takhle dá vymakat po čtyřech čtyřkilovejch dětech? :mrgreen:

Určitě dá, ale dá to víc zabrat než bezdětné s plochým břichem, je spousta sportovkyň i po dětech 8)

A-N-I-S
Kecalka 393 příspěvků 30.09.14 19:13

@trpaslinka V ČR není k sehnání…ty žiješ někde mimo, že by se dalo domluvit na případném zaslání ze zahraničí? :jazyk:

Vartová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:18

K

Příspěvek upraven 04.10.14 v 00:41

pavla.velova
Závislačka 4851 příspěvků 30.09.14 19:37

Já že mě kamarádka říkala at něco používám na to břicho aby se více stáhlo nikdy jsem také krémy nepoužívala tak uvidíme :) snad cvičení bude stačit

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 30.09.14 20:29

Bych se na to vyprdla, cvicila, pila, dobre jedla a k tomu se mazala uplne obycejnym kremem, nebo kokosovym olejem, mesickovou masti,… Je to uplne jedno, zpevnovacim kremum prd verim, je to nesmysl.

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 30.09.14 20:57

@A-N-I-S ziju v anglii. Vim, ze po druhem porodu jsem mela nejaky vzorek tohoto kremu. Ale jen vzorek a tak nemohu rict, jestli opravdu pomahal. Ja jsem totiz byla dost silna i pred tehotenstvim a naopak po obou tehotenstvi mela o 10 kilo mene, nez predtim. To je uz na kuzi dost znat. Takze u me to zpevnovani pujde o dost hur. Obvzlaste, kdyz jsem tak lina cvicit :D No, ted si muim pockat, protoze me ted brisko naopak za chvilku zacne zase rust. Po porodu uvidim, jestli se dokopu k nejakemu tomu cviceni. To bych si tim kremem pak zkusila pomoc.

Erwinka
Kecalka 296 příspěvků 30.09.14 22:05

Také myslím, že žádný krém nebude mít zázračné účinky, ale úplně chápu zakladatelky chuť a nutkání se něčím mazat a účinek toho cvičení tak „podpořit“. Tudíž bych si krém koupila dle toho co peněženka dovolí. Mě vyhovovaly obyčejné krémy nebo gely z drogerie třeba Dermacol Enja, nebo různé od Baley nebo zpevňující Nivea s Q10 apod. Ne tedy, že by mi nějaký zázračně pomohly :kytka: Ale mazala jsem vždy ráda a celkově se ráda o sebe starám, je to takový relax, kdy se věnuji jen sobě a je jedno jestli si mažu břicho, nebo lakuji nehty :-)
S hubnutím břicha držím pěsti, pro mě bylo po porodech nejtěžší zhubnout právě břicho a stálo to opravdu spoustu cvičení, úprav jídelníčku, počítání kalorií a bílkovin, sacharidů…Ale stálo to za to :D Tak hodně štěstí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >