Jaký krém nebo olejíček pro miminko

12.10.19 08:38

Jaký krém nebo olejicek mám používat

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jaký krém nebo olejicek mám používat pro miminko, koupila jsem si alpa batole ???? pleťové mléko. A má dcera já stoho červená po obličeji nevím co mám ji dát, pořád s ručičkou si po obličeji otira děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13572
12.10.19 08:42

A musíš ji nutně něčím mazat? Ono cim víc toho na to dítě matlas, tím víc spíš nadelas skody :nevim: já nemazu ničím, občas striknu do vaničky trochu olejicku, na zadek rybilku a uplne to stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
12.10.19 08:45

Nemusis pouzivat vubec nic:)
Ja nemazu nicim,
Ale mela jsem koupeny olej od hippu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 08:47
@Jana 21 píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jaký krém nebo olejicek mám používat pro miminko, koupila jsem si alpa batole ???? pleťové mléko. A má dcera já stoho červená po obličeji nevím co mám ji dát, pořád s ručičkou si po obličeji otira děkuji za radu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 08:47

Já používám od narození dcery Sebamed a jsem spokojená. Dcera má citlivou pokožku a jen tak nám něco nevyhovovalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 08:48

Už nevím jak ji mám pomoc aby jí to nevědělo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 08:50
@Jana 21 píše:
Už nevím jak ji mám pomoc aby jí to nesvědělo :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13572
12.10.19 08:53

To má novorozenecke akné ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
12.10.19 08:53

Do koupele stačí opravdu přidat olejicek a pokud třeba mazat používala sem Mliko oboje od Linola. Měla jsem i od Hipp. Pozor na vše parfemovane, dráždí.
Na zadek bepanthen nebo rybilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 08:55

Děkuji moc za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13060
12.10.19 08:59

A co to má na tom obličeji? Novorozenecké akné, ekzém nebo seboreu? Mě to přijde trochu jak ta seborea. A co ti poradila dětská doktorka? Řešila jsi to s ní? Zkusila bych něco z lékárny. Na suchá místa jsem dceři dávala třeba vittelu vitaminovou. Ale tyhle kožní věci jsou metodou pokus omyl. Každému zafunguje něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 09:01

Nám se to objevilo po krému dnes ráno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13060
12.10.19 09:18

Ty to máš na obličeji taky??? Zkusila bych to něčím promastit. Pokud se dostaneš do lékárny, tak třeba tou Vittelou nebo ať ti poradí. Z drogerie třeba již zmíněný sebamed, Weleda. Vyhnula bych se značce HiPP a Nivea. Ty jsou hodně navonene a nemuselo by to vyhovovat. Můžeš zkusit i bambucke máslo, ať už čisté nebo s měsíčkem zahradním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
12.10.19 09:19

Ničím. Syn měl i novorozenecké akné, doktorka doporučila ničím nemazat, samo se to za 6 týdnů ztratilo. Neškrábal si to, nevadilo mu to. Jen jsem dávala kapku měsíčkového oleje do koupele. Teď má čtyři roky a žádné následky nemá. Doteď ho ničím nemažu, jen v létě opalovacím krémem a v zimě při mrazech něčím hodně mastným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3063
12.10.19 09:24

Ja jsem hrozne spokojena s obycejnou modrou indulonou, deti jsem jako male mela hodne suche, maji citlivou kuzi a parfemovane veci jim taky nesedi (jednou se mi uz jako vetsi osypaly z peny do koupele), krasne promastuje, poradila mi to nase stara detska dr. :palec: ;) Jinak novorozenecke akne obvykle zmizi samo, drzim pesti! :palec: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama