Reklama

Jaký kvalitní odbarvovač koupit, aby odbarvil černé vlasy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

letníček
Kecalka 305 příspěvků 21.12.16 17:06
Jaky kvalitni odbarvovac koupit aby odbarvil cerne vlasy?

Ahoj holky :mavam: barvim si uz tak 6 let vlasy na cerno. Uz mi to trochu odrustalo naposledy jsem se barvila tak dva mesice na zpet a rekla jsem si ze chci zmenu napadly me bily vlasy. Tak jsem to nosila cca od 12-15let bile vlasy a celkem mi to i sluselo tak bych to chtela zkusit zas. Dnes jsem si koupila bilou barvu vedela jsem ze na poprve nebudou hned bilY, ale pesinka je zrzava a ostatni stale cerne. Nenapadlo me ze si musim koupit odbarvovac, ale doslo mi to a tak se chci zeptat ktera znacka odbarvovace treba na poprve zmizi cerna? A po odbarvovaci si muzu vlasy napatlat bilou? Nebo mam odbarvovac zkouset dokavat proste cerna nezmizi? A pak zkusit bilou? Poradte prosim. Vypada to priserne a do vanoc to asi nestihnu mit bile vlasy :(? Nebo myslite ze bych to stihla? Kdyz si vse koupim zitra a udelam zitra? Dekuji za radu :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 21.12.16 17:25

Znackove olaplex, ale bejt tebou sama to nedělám.

letníček
Kecalka 305 příspěvků 21.12.16 17:29

Myslis ze mam jit radsi do kadernictvi?

morinka7
Kelišová 6657 příspěvků 21.12.16 17:31

@letníček
Já bych se bála, že si vlasy úplně zničím. Z černě to jde hodně blbě dolů. Raději bych to řešila s kadeřníkem a ještě fakt dobrým. Tolik odbarvování nemůžou vydržet ;)

lokynka
Kelišová 5228 příspěvků 21.12.16 17:31

100 % to nech na kadeřnici nebo si ty vlasy zničíš

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 21.12.16 17:31

Jestli nechcete vypadat jako mrkev a spálit si ty vlasy, tak to nechte na kadeřnici/kadeř­níkovi a na někom, kdo používá velmi kvalitní barvy - l'oreall, wella, matrix.

@Terrinka93 olaplex není odbarvovač, ale přídavek zlepšující kvalitu barvy jako takové a především se nedá koupit bez toho, abyste měla IČO na kadeřnictví.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 21.12.16 17:33

Taky bys mohla dopadnout bez vlasů. Zkus to postupně a ne hned na platinovou, která se už stejně vůbec nenosí.

letníček
Kecalka 305 příspěvků 21.12.16 17:38

Volala jsem do kadernictvi a pani mi rekla, ze by me cena vysla na 2500,–kc za to, ze mi prebarvi vlasy na bilou. To mi prijde trosku moc. :?

morinka7
Kelišová 6657 příspěvků 21.12.16 17:42

@letníček
Aby jsi pak nelitovala, že jsi nešla a skončila nakonec na krátko ;)
Pokuď na to pospícháš šla bych do kadeřnictví ;)

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.12.16 17:47

Zkus to jako já…koupila jsem odbarvovač Sayoss…odbarví tuším až o 8 odstínů…koupila jsem pro sichr 4 krabičky. Dala jsem si fakt záležet na nanesení barvy ( 2 balení najednou, mám delší vlasy)do všech vrstev vlasů…pečlivě. Po době působení jsem umyla a…celá hlava KUŘÁTKOVĚ ŽLUTÁ, sem tam ČERNÝ PRUH vlasů a u kořínků asi 5 cm PLATINOVĚ BÍLÉ VLASY… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8o 8o Když mě chlap viděl, čůral smíchy. :roll:
No nic…druhé kolo…další 2 balení…po umytí zmizely černé pruhy, hlava stále jako kuře…platina na 10 cm od hlavy. :zed: :zed: :zed:
Jo a odbarvila jsem si 2 ručníky-špatně vymytý dbarvovač a jak jsem si po umytí udělala turban, tak mám na ručníkách odbarvené fleky!!! :pocitac:
No…výsledek hrůza…takže jsem nasedla do auta a jela (s tou hlavou!!!) do Tesca pro další odbarvovač. :mrgreen: Byla jsem středem pozornosti… :jazyk: :jazyk:
Zkrátím to…po několika odbarvení, kdy jsem čekala, že mi už vypadnou všechny vlasy nebo se aspoň spálí, následném nabarvení na údajně SVĚTLÝ OŘÍŠEK, jsem zase skoro ČERNÁ…prostě drogérkové barvy = zlo!!!
Takže šupej ke kadeřnici…doma NE!!!

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 21.12.16 17:48

@SIMONA1234 ja chci foto :mrgreen:

Jeannette1
Povídálka 47 příspěvků 21.12.16 17:51

@SIMONA1234 :lol: :potlesk: :palec:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.12.16 17:52
@Ou píše:
Jestli nechcete vypadat jako mrkev a spálit si ty vlasy, tak to nechte na kadeřnici/kadeř­níkovi a na někom, kdo používá velmi kvalitní barvy - l'oreall, wella, matrix.@Terrin­ka93 olaplex není odbarvovač, ale přídavek zlepšující kvalitu barvy jako takové a především se nedá koupit bez toho, abyste měla IČO na kadeřnictví.

Ale dá se koupit…běžně na netu dostupné, drahé, ale dostupné.
Např. na bezvavlasy tečka cz (nejde mi to vložit normálně :roll: )

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.12.16 17:57
@Tichošlápek píše:
@SIMONA1234 ja chci foto :mrgreen:

Na tvé vlastní nebezpečí…první fotka = původní černá…druhá fotka = po prvním odbarvení (foceno večer u umělého světla)…druhé odbarvení už vyfocené bohužel nemám. :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 21.12.16 17:57
@letníček píše:
Volala jsem do kadernictvi a pani mi rekla, ze by me cena vysla na 2500,–kc za to, ze mi prebarvi vlasy na bilou. To mi prijde trosku moc. :?

Na kolik si ceníš vlastní vlasy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama