Jaký lék na bolest v krku a pálení průdušek?

9321
16.2.16 20:34

Jaky lek na bolest v krku a paleni prudusek?

Uz tyden me boli v krku a pali prudusky.Beru Bioparox ale porad to neni ono. Ikdyz je mi uz mnohem lip. Kasel uz nemam diky sirupu.Mate neco osvedceneho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9175
16.2.16 20:38

Na bolest krku mi nejlíp fungují Mullerovi pastilky (fialové) nebo Tantum verde.

A pak mám teda dobrou zkušenost s Biotussilem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
16.2.16 20:42

JOX - je to hnus, ale zabírá!!! Na průdušky cibule s cukrem. Nic moc mnamka, ale na průdušky super :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
16.2.16 20:47

Jinak se cpu cesnekem, cibuli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
16.2.16 21:02
@jednažena píše:
Jinak se cpu cesnekem, cibuli.

a zapít to čajem se slivovicí :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12879
16.2.16 21:49

Na bolest v krku mi zabírá obklad z tvarohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
16.2.16 21:59

Taky mám kašel, hleny usazené na průduškách a nic nezabírá, stoptussin a mucosolvan mi jen kašel dráždí více ke kašli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
16.2.16 22:13

Já tedy musím říct, že od té doby, co doma pijeme bylinkové čaje, tak já, ani děti, nevíme, co je marodit s nějakými dramatickými komplikacemi. A to jsem alergička-travní a syn astmatik. Sem tam proběhne rýma a to je vše. Dříve věčně někdo ležel s kašlem, bolestmi v krku, průduškami a pod.
Podzim..,jak začne být chladněji-jaro, než začne být hezky střídáme bylinkové čaje..mateřídouška (tu vypijou i děti bez cukru),jitrocel, měsíček.. Když se mi podaří v létě nasbírat, když né, kupuju jako jednodruhové…žádné směsy.
Jinak..u dospělého na bolest v krku nebo chrapot fakt pomáhá (nevěřila ani kolegyně z práce, která vždy raději sáhne po lécích, než po čemkoliv přírodním a byla překvapena)…slézový květ. Chce to koupit jako sypané. Pije se 3×-5× denně. Je trošku nedobrý, ale fakt pomáhá…děti do 3 let nepít..
Pak se dá bud kloktat šalvěj a nebo z ní udělat taky čaj. Malé děti raději šalvěj ne.
Jestli máte možnost, udělejte si sami na jaře sirup z mladých výhodků smrku. To je na ohleňování v zimě jak dělané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
17.2.16 12:28

Ahoj holky, chci se jen zeptat, jestli nevíte, za jak dlouho je možnost někoho nakazit po chřipce?
Mě to teď postihlo, no řenu vám, nikdy jsem chřipku neměl a horší nemoc jsem nezažil.
Nic na to nefunguje a nikdo s tím nepomůže.
Sice už mám horečky za sebou, ale stejně se cítím blbě, dočetl jsem se, že tyto příznaky můžou trvat i 14 dní po vyléčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
17.2.16 15:22

Nejvic me stve vykaslavani hlenu. :poblion: Snad se toho zbavim uz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
22.2.16 00:15

Tak uz je mi lip, jen se bojim vysadit leky, aby se mi to nevratilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama