Jaký lékař se stará o ženu po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
raflik
Povídálka 41 příspěvků 14.11.18 17:21
Jaký lékař se stará o ženu poporodu?

Dobrý den, všechny články co čtu, tak se týkají novorozeňátek, ale co když maminka po porodu třeba 9. den má nějaké problém. Na koho se má obrátit? Na svého gynekologa nebo jako šestinedělka tam kde rodila?
:mavam:

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49474 příspěvků 5 inzerátů 14.11.18 17:22

Nám řikali, že do porodnice. Ale měl by se postarat případně i gynekolog.

sakota
Kelišová 5537 příspěvků 14.11.18 17:22

Mne v porodnici rikali, ze na ne, do konce sestinedeli jsou „zodpovedni“ oni, ale ja resila maly problem se svym gyndarem, protoze je blizko a necekala bych tam dve hodiny. :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 14.11.18 17:23

Az do konce sestinedeli to řeší porodnice. Já ale byla na ambulanci jinde a bez problému

raflik
Povídálka 41 příspěvků 14.11.18 17:25

Děkuji .. budu doufat, že nebudu potřebovat pomoc :) :dance:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 14.11.18 17:25

Obrátila bych se do porodnice,ale určitě pomůže i gynekolog kam patříš.

Martanka92
Kecalka 299 příspěvků 14.11.18 17:58

@raflik mě říkali, že do konce šestinedělí mám, kdyby cokoliv, přijít do porodnice. Ale nějak se mi nechtělo a po 14 dnech od porodu jsem šla ke svému gynekologovi a vůbec nic neříkal

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 14.11.18 18:56

@raflik Já byla na ambulanci v nemocnici (měl teda shodou okolností službu můj tehdejší lékař).

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 14.11.18 19:03

V porodnici při propouštění mi řekli, že v období šestinedělí se mám v případě problému obrátit na ně. Pak že po šestinedělí si mám zajít ke svému gynekologovi. Naštěstí jsem žádný problém neměla takže jsem šla pak jen ke svému gynekologovi.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 14.11.18 19:41

Mně taky v nemocnici řekli, že v šestinedělí patřím pod ně. Ale můj gynekolog chce, aby mu pacientka hned po porodu zavolala, a mě si po císaři objednal už 3 týdny po porodu k sobě. V případě problému se člověk může obrátit na obě strany, ale já bych spíš věřila svému doktorovi, který mě lépe zná a péče mi přišla lepší než v nemocnici, kde se střídá spousta doktorů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >