Jaký mají vaše děti ve třídě kolektiv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 16:05
Jaký mají vaše děti ve třídě kolektiv?

Mám dceru v 5.třídě a neustále se ve třídě hádají, každý s každým. Navíc tam jsou 2 spolužačky, které jsou totálně mimo.. chtěla bych váš názor, je toto normální? Za mého mládí se nepamatuju, že bysme byli takovej špatnej kolektiv..

Reakce:
Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 06.12.18 16:08

My na základce měli kolektiv naprosto strašný. Za vše asi mluví i to, že po ukončení jsme se uz nikdy neviděli. A ani bych o to nestála. Někdy se to zkrátka špatně sejde :nevim:

Zabatko
Závislačka 4308 příspěvků 06.12.18 16:12

c

Příspěvek upraven 10.12.18 v 07:16

Meily
Kecalka 259 příspěvků 06.12.18 16:13
@Lalelale píše:
My na základce měli kolektiv naprosto strašný. Za vše asi mluví i to, že po ukončení jsme se uz nikdy neviděli. A ani bych o to nestála. Někdy se to zkrátka špatně sejde :nevim:

Měla jsem to úplně stejně :? ne všechny třídní kolektivy můžou být ideální..

terinka4444
Hvězda diskuse 68524 příspěvků 06.12.18 16:22

Ty bláho kolektiv mé dcery na prvním stupni byl naprostý děs, hrůze. Teď je na gymplu a výrazně lepší. I když tam se také najdou mimoni, kteří neumí žít v kolektivu, ale je to o dost lepší. Takže chápu, nevěřila bych, čeho jsou děti schopné.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18795 příspěvků 06.12.18 16:23

V páté třídě to je docela běžné. Na děti - hlavně na holky - jde puberta, jsou hádavé, hašteřivé dřízdy, nebývá snadné kolektiv udržet harmonický, i když do té třetí třídy byl v pohodě.

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 06.12.18 16:31

Musím říct, že dcera má štěstí. Od první třídy jsou prima parta. Jako taky se pohádají, ale umí držet při sobě. Je to zásluha i paní učitelky, která je první čtyři roky měla. A kdokoli z učitelů je má na supl, tak je chválí. Což jsem moc ráda.

Monchichik
Kelišová 5480 příspěvků 06.12.18 16:36

Do 5. třídy v pohodě, bylo jich jen 16, rozuměly si a učitelku milovaly. Pak je spojili a to je mazec, jen koukám, co si ti zmetci dovolí.

Matylda.maty
Nováček 2 příspěvky 06.12.18 16:40

@Zabatko
Totálně mimo znamená, že jsou “kamarádky” když se nudí a nemají s kým jít ven. A jakmile je někdo jiný zajímavější, tak jdou hned za jinýma holkama a jediná zábava pro ně je ostatní pomlouvat, volat jim a říkat hnusné věci. Jsou strašně zákeřné a zlé, a když říkám zlé, myslím opravdu zlé. Nerozumim tomu, jak dokážou být děti tak zlé :(

Ijen
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 06.12.18 16:41

Starší syn měl štěstí na kolektiv na základce i na osmiletém gymplu. Zato mladší je fakt v tomto chudák. Jediný kamarád mu ve třetí třídě odešel na soukromou školu a zbytek třídy až na tři děti katastrofa. Vloni se nedostal na gympl, ale rozhodli jsme se ho dát na jinou základku a je to o hodně lepší. Měli jsme to udělat dřív.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6094 příspěvků 06.12.18 16:47

Taky sme to tak měli, jak na ZŠ tak na SŠ. Většinou ne že by byl kolektiv vyloženě rozhádaný, ale vytvořili se 2 až 4 člené skupinky a víc se spolu nikdo nedomluvil. Stykam se tak se 4 lidma ze školního období celkem a zbytek ani vidět nemusím :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:32

Děti maji kolektiv skvely a je to vedke slozeni tridy i velka zasluha pani ucitelky! Musim rict, ze je to pro me docela zasadni. Dala jsem i dite kvuli kolektivu na jinou skolu. I vzhledem k tomu, ze jsem chvili ucila si myslim, ze je to hodne zasadni. I ze strany ucitelky, jak dobre se ji se tridou pracuje a jake ma pak trida vysledky.

bjetuschka
Závislačka 4686 příspěvků 06.12.18 18:16

Nedivím se ničemu, my měli taky kolektiv nic moc. Já jsem pak v 5. třídě odešla na gympl, bylo nás vícero, co odešlo. Obě třídy na azŠ se spojily a teda mám pocit, že to tam pak muselo být docela úděsný až do devítky.
Co se týče gymplu, tak s kolektivem taky žádná hitparáda.

bjetuschka
Závislačka 4686 příspěvků 06.12.18 18:19
@Matylda.maty píše:
@Zabatko
Totálně mimo znamená, že jsou “kamarádky” když se nudí a nemají s kým jít ven. A jakmile je někdo jiný zajímavější, tak jdou hned za jinýma holkama a jediná zábava pro ně je ostatní pomlouvat, volat jim a říkat hnusné věci. Jsou strašně zákeřné a zlé, a když říkám zlé, myslím opravdu zlé. Nerozumim tomu, jak dokážou být děti tak zlé :(

Myslím, že takovéhle kráčmery jsou v každém kolektivu, každé třídě, každé práci atd. Prostě v každém kolektivu. Ženský jsou některý prostě strašně zlý a projevuje se to už odmalička.

Matylda.maty
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 08:49

No ty dve holky delaji vylozene zle, jsou zakerne az to boli. Rodice tech holek jsou dobri kamaradi a spis mi prijde ze ty holky jeste podporuji v tom, aby delali zle

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >