Jaký make-up na mastnou pleť

4.7.20 20:00

Jaky make-up

Ahoj holky, jaký make-up doporučíte, na opravdu mastnou pleť? Ktery se v létě v horkách neroztece? Případně i nějaký krém pod make-up. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11132
4.7.20 20:29

@Kateřina107 Ktere jsi uz vyzkousela? Bylo by dobre zminit, ktere ti nesedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
4.7.20 21:11

S dovolením se hackuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
4.7.20 21:20

Mě nedrží nic. V létě maximálně smíchám trochu make-upu a lehkého denního krému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
4.7.20 23:25

Estee Lauder Double wear.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
4.7.20 23:31

V lete se ti na mastny pleti roztece asi vsechno. Ja pouzivam od catrice ten HD nevim jak dal se jmenuje ale v lete je to proste na prd vsechno. Nejlepsi asi bb cream a nebo fakt nic.. pro me i pohodlnejsi. Dulezity je plet hodne hydratovat pripadne pouzit matujici pletovy krem a pokud nemas vylozene silne akne na celej makeup bych se v lete na bezny noseni vyprdla. Co se tyce kremu, skvely je hydratacni gel krem od neutrogeny. Hydratuje ale nemasti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 00:05

@cecetka to mi úplně vypadlo zmínit :D :D no vyzkoušela jsem essence a cartice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11132
5.7.20 06:02

Osobne v lete, kdyz jsem uz opalena, tak makeup nepotrebuji. Ale vzdycky si davam hydratacni bazi, kterou lehce prepudruji.

Ve vedrech se bude rozpijet kazdy makeup. Na mastnou plet by mozna stacila dobra matujici baze :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 07:47

@Ukulemba cartici jsem vyzkoušela :) akné naštěstí nemám, odešle se jen sem tam nějakej malej pupínek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 07:49

@cecetka ja se právě neopalim :( jdu do červena a pak to zas vybledne :cert: :cert: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama