Jaký máte mixér na přípravu příkrmů????

11.9.07 19:24

Jaký máte mixér na přípravu příkrmů????

Ahoj maminy,
chtěla jsem se zeptat,zanedlouho budu už moct připravovat příkrmy,tak mě zajímalo jaký typ mixéru bych měla pořídit,jaký máte a jaké s nim máte zkušenosti?mám jen ten ponorný Braun,ale s tim toho asi moc neudělám…díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
11.9.07 19:52

Ja mam take ponormy Braun a bohate mi stacil. Ja jsem mixovala jen prvnich par tydnu, pak jsem jidlo jen mackala a ted jen krajim nebo strouham na hrubem srtuhadle.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
11.9.07 21:19

Mám taky braun, proč by nestačil? Stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.07 22:02

Ahoj Koutnakovko,

já mám jenom obyčejný ruční šlehač s vyměnitelnými metlami+mixer. Ruční ponorný mixér by se hodil, ale na druhou stranu mimču mixujeme jídlo jenom po omezenou dobu, tak si myslím, že nemá smysl nic extra pořizovat. Prostě bych zvážila co skutečně v kuchyni potřebuju a podle toho případně něco pořídila.

Taky jsem nad tím kdysi přemýšlela a dneska jsem ráda, že nic zbytečného doma nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
11.9.07 23:37

Zrovna teď sem bráchovi darovala svýho kuchyňskýho robota, na kterým sem dělala příkrmy. Pro mě už nemá smysl, je to krám. Bohatě postačí ponormý mixér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
12.9.07 00:53

Mám taky ruční šlehač s metlami+mixérem a bohatě stačil. Sice to nerozmixovalo úplně do hladka, ale pokud jsem to potřebovala mít hladké, tak jsem to rozmixované ještě propasírovala přes sítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.07 08:04

Máme ponorný tyčový Bosch 600 W a je super. Má hlubokou a vysokou nádobu na kašičky, pyré, koktejly a tak a pak nižší malou nádobku s noži, kde se dá „nasekat“ zeleninka na příkrmy - nemusím to mačkat a jsou to maličké kousky tak akorát pro větší mimi. Mám i velkého robota (měla jsem ho dřív než tento mixérek - ten jsme dostali jako dárek od babičky právě na příkrmy), ale pro tak malá množství jako je papání pro mimi se moc nehodí, je zbytečně velký. Tento navíc je vždy při ruce - vytáhnu z šuflíku, zapnu do zásuvky a můžu mixovat. 8) No a když razíme na týden k babičce, tak nezabere moc místa v batohu.

Ája 8)

• Nahlásit
  • Citovat
2724
12.9.07 10:46

Doporučuju ponorný mixer s přídavnou nádobou na sekání. Mám Fagor, výkon 500W a je to síla…
Na dětské hamání stačí jakýkoli ze supermarketu, ale výkonnější použijete i na: sekání cibule bez breku, šlehání frapé a ledové tříště, výrobu nejjemnější svíčkové bez pasítování přes cedník, výrobu pesta, dipů a sals (takové ty nahrubo sekané omáčky z rajčat, bylinek, česneku…), sekání a mletí ořechů , výrobu čerstvé strouhanky apod.
Je to moje oblíbená hračka :wink: .
Brown mi přijde jako dobrá značka, určitě bude stačit.
Bára
A pro milovníky rychlého a pohodlného vaření mám další tip: cutter (takový ten větší s noži a strouhacími disky), ideální na přípravu těsta na bramboráky ve velkém v cuku letu…oškrábané brambory nastouhat nahrubo (bez nožů), část strouhaniny vyndat z nádoby, zbytek rozšmelcovat nožema, smíchat, ochutit a tradá smažit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
12.9.07 13:54

taky mám ponorný braun a bohate stacil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
12.9.07 15:43

Ahoj, kdysi jsem se nechala zlákat mixíkem od ZEPTERu dodnes toho lituji,když se nám malá narodila, jsem se naštvala a koupila jsem si :,-(u BRAUN BABY a nic lepšího prostě není, jedinečné. A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
12.9.07 19:23

Ahoj,

synkovi jsem nic nemixovala, jen mačkala vidličkou, a to mám jak robota, tak ponorný mixér. Dítko stejně má mít ve stravě kousky, aby se učilo žvýkat. S 2. ještě nepřikrmujume, tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.07 08:17

TAK VÁM DĚKUJI ZA RADY,JSEM RÁDA,ŽE UŠETŘIM PENÍZE:-)MÁM ALE BOHUŽEL JEN TEN RUČNÍ MIXÉR,ALENE TU NÁDOBU NA ŠLEHÁNÍ A SEKÁNÍ,ALE SNAD SI NĚJAK PORADIM…DÍKY MOC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
1.7.09 21:34

ahoj taky ted koukám po mixérech na příkrm, ten co jsem měla na šlehači, byl k ničemu „ETA“…nůž který mixoval, tak zalízal..tak se nic ani nepomixovalo…vyloženě bych to využila i na více věcí, jen ted byl další impuls ho pořídit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama