Jaký máte monitor dechu?

Anonymní
13.2.20 14:12

jaký máte monitor dechu?

Zdravím vsechny,
Termin porodu máme konec července a já už pomaličku začínám přemýšlet o první výbavě.
Určitě chci nový monitor dechu.

Jen nevím, zda nanny - četla jsem špatně recenze že pouštěla několikrát plány poplach.

Další je babysence. Což je u většině porodnic.
Jen nevím jestli 2, nebo 7 co jsem viděla na internetu. :think:
Maminky jaký máte vy co ste kupovaly nové doma :andel: :kytka: děkuji mockrát. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22340
13.2.20 14:14

Babysense 2. Ale používali jsme ho jen první dny. Velmi brzy se mimino přestěhovalo do naší postele a je tam dodnes. Další možnost kde spalo, tak na prsu po kojení a v kočárku a šátku, takže bez monitoru. Aktivně jsem měla monitory u všech tří dětí, ale déle než první 2-3 týdny jsme je nakonec nepoužívali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
13.2.20 14:17

Máme Babysense V a byl super u obou dětí, nikdy žádný planý poplach, využívaný denně u každého dítka do cca 1 roka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:18

Nany je dobrý. Nám nikdy poplachy nedělal a používá se i v porodnicích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14997
13.2.20 14:25

Mám nanny a spokojenost, poplach spustil 2×, ale nevím jestli byl planý, on pousti poplach i když třeba dítě dýchá moc pomalu nebo se naopak hodněmoc škube :think: jinak je spolehlivý, používám ho i teď na 9 měsíčního, pro můj klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
13.2.20 14:36

Mám nanny a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:46

Děkuju moc za názor no já vždy chtěla nanny na jejich stránkách 2 podložky za 3 tisíc. Ještě to proberu s přítelem. Uvidíme ale děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 14:47

@Klanel dívala jsem se na něj. A nejsou ty podložky malinké? Nanny má velké podložky a ten baby sence V je kulatý a přijdou mi malé :think: ale recenze jsou super. Tak to asi vliv nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
PHV
1225
13.2.20 14:48

Nanny byl v porodnici a v pohodě, doma jsme měli babysense 2 a taky v pohodě, ani u jednoho z dětí nikdy nebyl planý poplach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:50

Vy co ste meli nanny objednával ste na internetu nebo v lékárně osobně?

• Nahlásit
  • Citovat
1496
13.2.20 14:53

Mame Babysense a pouzivala jsem ho u deti do cca 1 roku. Ted ho necham zkalibrovat a budu pouzivat i u dalsiho. Stejny meli i v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5334
13.2.20 15:01

U obou dětí jsem měla Nanny a byla jsem spokojená. Měli je i v porodnici. Ony ty plané poplachy jsou spíš špatné pochopení funkce monitoru. On monitor nesnímá pouze dýchá /nedýchá, ale vyhodnocuje i frekvenci dechu a poplach spustí i v okamžiku kdy se k zástavě dechu teprve schyluje. Takže spustí alarm, dítě se probere ze spánku a dechová funkce se obnoví, rodič potom přiběhne k dítěti kterému vůbec nic není. Nebo to může být jako u mé malé dcerky, která usínala tak hluboce že občas zapomněla dýchat, tam monitor spustil a já s ní musela lehce zatřást aby se nadchla. Je úplně zdravá, byla vyšetřena neurologem. Bez monitoru by pravděpodobně byla ve statistice SIDS.

Moje švagrová je operátor linky 112, nemine týden aby nepomáhala s resuscitací kojence, většina těch hovorů začíná spuštěním monitoru. Bohužel už měla i případy kdy jí nad ránem volala zoufalá maminka že dítě je chladné a modré… monitor neměli, nebo dítě spalo v posteli s rodiči :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5506
13.2.20 15:12
@Anonymní píše:
Vy co ste meli nanny objednával ste na internetu nebo v lékárně osobně?

Ja jsem teprve tehotna, ale tenhle tyden jsme objednali Nanny z eshopu pilulky. Doma jsme monitor vyzkouseli a vse zatim v poradku, tak uvidime, jak pak bude fungovat s miminkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 15:18

@Heivka uf,nepředstavitelné :,( tahle predstva mě děsila, bez monitoru bych neusnula ani nahodou, zlatě za ně!

Jinak já měla Nanny a nyní Babysence 7 a ten mi přijde citlivější..na roce a stále nemusim používat druhou desku, ikdyz je malá prestehovana úplně mimo desku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
13.2.20 15:24

Já teď objednávala Nanny od výrobce, protože jedině on nabízí zvýhodněné balení se 2podložkama, objednala jsem ve čtvrtek ráno a v pátek odpoledne jsem měla už doma:blush:Navíc VZP navýšilo příspěvek pro těhotné na 3000Kč, tak jsem teď byla požádat o proplacení celého monitoru. Mimčo se mi má narodit v dubnu, ale co mi říkala kamarádka, která ho používala až do 15měsíců, tak si ho moc chválila a nikdy ji poplach nepustil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama