Jaký máte názor krásné blogerky na instagramu? :-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.09.18 14:26
Jaký máte názor krásné blogerky na instagramu? :-)

Zajímalo by mě, jestli nemáte komplexy… :D Dívala jsem se včera na imstagram jedné naší bývalé missky, krásná blondýna, která je vždy krásně a vkusně oblečená. Sympatická holka. Je pro mě inspirací, ale komplexy já třeba mám. :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 06.09.18 14:29

Nemám. Instagramové krásky nesleduju. Hezká mi přijde Alena Šeredová jako misska.

Příspěvek upraven 06.09.18 v 14:31

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 06.09.18 14:29

nesleduji blogerky, nemám instagram :mrgreen:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 06.09.18 14:31

Ne, žádné komplexy z toho nemám. Vkusné a hezké oblečení není pro štíhlou ženu žádná věda.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 06.09.18 14:34

Sleduji, ale nic to se mnou nedělá.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.09.18 14:39

@smurfka Já taky nemám imstagram, ale kouknu se občas. :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 06.09.18 14:45

Netíží mě to, ale sleduju většinou „mama blogerky“ a ty hodně krát ukazují i „realitu vs instagram“ a spousta z nich jsou normální mámy a nepřetvařují se :)

vulpes
Kelišová 5038 příspěvků 06.09.18 14:46

vzhledem k tomu, že jednu máme v rodině, tak celkem vím, jak takové fotky vznikají a co za nimi přesně je a nechává mě to opravdu v klidu.
Je to taková hra na štěstí a na must have.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33316 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 14:51

Nesleduji. Ale komplexy nemám. Většinou vypadám lépe než ony. A to i bez tuny make-upu a bez photoshopu.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.09.18 14:52

@vulpes Jak vznikají a co za nimi je? Slečna, o které píšu je krásná i nenamalovaná.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 06.09.18 14:57
@tzipora píše:
@vulpes Jak vznikají a co za nimi je? Slečna, o které píšu je krásná i nenamalovaná.

I nenamalovaná může použít filter či nějaký program. :nevim: O koho se jedná?

vulpes
Kelišová 5038 příspěvků 06.09.18 15:00
@tzipora píše:

to ti nepředám v jednom příspěvku. Je za tím spousta praxe a know-how (a často podpora aplikací) tak, aby ve výsledku byl sledující přesvědčen, že slečna je krásná i nenamalovaná nebo nemocná, a šťastná za každé situace (pokud zrovna nepostuje něžně uplakanou fotku, že jí umřel králíček).
Aneb, s počtem let postování je blogerka stále krásnější, neb zlepšuje know-how.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.09.18 15:05

@vulpes Rozumím.

cverunka
Závislačka 2596 příspěvků 06.09.18 15:05

No, tyhle slečny mě nechávají naprosto chladnou. Řekla bych, že ten, kdo je opravdu krásný, charismatický a vkusný nepotřebuje, aby ho někdo chválil na Instagramu. Znám několik holek, co jsou na FB za hvězdy a v reálu by o ně chlap kolo neopřel. :mrgreen:

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.09.18 15:06

@Wani Zaujala mě Jitka Nováčková.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >