Jaký máte názor na adopci dětí homosexuály?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Camino
Povídálka 41 příspěvků 16.12.17 14:22
Jaký máte názor na adopci dětí homosexuály?

Zdravím Vás maminky
Dnes se má v Praze sejít velký vůdce Okamura (sorry, ale já toho člověka nemůžu ani cítit) a Marine le Pen. Pár věcí jsem si o ni vygooglila. Krom toho, že je vlasteně Le Pen věrnou kopií Tomia Okamury (co se politiky týče) je pro zrušení homosexuálních svateb, které jsou ve Francii legální. Npřijde vám to, jako utiskování? Je to stejné jako s adopcí dětí těmito lidmi. Proč je společnost neustále proti homosexuálům? Jsou to lidé jako my. Jsou také hodní, zlý, chytří, blbečci apod. Do historie vzešlo plno slavných lidí, kteří něco dokázali a homosexuáli byli také. Proč to tedy bereme jako něco nenormálního? Proč máme neustále v hlavách zakořeněné, že pravá rodina je POUZE a JENOM máma, táta a děti? Protože to je blbost. Kolik rodin je neúplných. Když tedy v rodině chybí rodič, už to rodina není? CO myslíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Reakce:

Lenka002
Závislačka 4570 příspěvků 16.12.17 14:28

@Camino :potlesk:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 16.12.17 14:29

Prava tradicni rodina je mama, tata a deti. A?

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 16.12.17 14:29

Souhlas, rodina je třeba jabko, hruška a jezevec. Tvrdit opak se jasná nenávist k jezevcům.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 3 inzeráty 16.12.17 14:31

Nic proti nim nemám. Sama mám spousty kamarádů takto orientovaných. A za mě, homosexuálové/lesby dokáží dát dítěti kolikrát více lásky a péče než biologičtí rodiče. :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 38784 příspěvků 16.12.17 14:33

To je fakt hrůza že tradiční rodina je máma a táta :mrgreen:. Těžko dítě budou mít chlap s chlapem :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9203 příspěvků 16.12.17 14:38

Nemam s tim sebemensi problem. Zvlast ne v dobe, kdy polovina rodin je rozvedenych, otcove casto nefunguji, zeny maji dite bez otce atd.

J_Doe
Závislačka 2800 příspěvků 16.12.17 14:40

Tradiční rodina je síce máma, táta a děti, ale je tady čím dál víc rodin „máma a děti“, „máma a děti, každé od jiného tatínka…“

Znám osobně lesby, co spolu vychovávají děti, a ty na to žádný zákon nepotřebují, ty si děti nechají udělat, kdy budou chtít, a vždy to tak i bylo.

Camino
Povídálka 41 příspěvků 16.12.17 14:43

@J_Doe bohužel, geyové si děti udělat nemohou a musí si děti adoptovat. Což je jim zakázáno

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 16.12.17 14:45

Ja jsem proti. Nevadi mi. Je to ich vec, ale deti at neadoptuju.

J_Doe
Závislačka 2800 příspěvků 16.12.17 14:46
@Camino píše:
@J_Doe bohužel, geyové si děti udělat nemohou a musí si děti adoptovat. Což je jim zakázáno

Proto si myslím, že by bylo fér jim adopci povolit. Dál už je to jenom otázka podmínek…

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 16.12.17 14:46

Proč by ne? Na pohlaví nezáleží, když vidím některé matky a otce jak zacházejí se svými dětmi tak se mi chce někdy :poblion:. Hlavní přece má být, aby bylo dítě milované a byli o něj dobře postaráno.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 16.12.17 14:47

Hlavně jak by to pak působilo na dítě. :think:

Camino
Povídálka 41 příspěvků 16.12.17 14:48

@rena621
A proč jsi proti? :)

Alušáček
Závislačka 3010 příspěvků 16.12.17 14:48

Proti homosexualum nemam nic, ani proti jejich snatkum, at si delaj co chtej… Lesbicky deti vetsinou maji vlastni, pocit s chlapem pro ne neni problem, takze adoptovat nepotrebuji. Dvema gayum bych adopci nepovolila, je to proti prirode… Ani jsem nepotkala gaye ktery by o to mel zajem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama