Jaký máte názor na antikocepci injekcí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 09:43
jaký máte názor na antikocepci injekcní ???

Slyšela jsem že žena pak po ní nemůže dlouho otěhotnět máte některá s tím zkušenost??? :,( :,( :,(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10110 příspěvků 24.03.18 09:44

Doporučuje se prý spíš ženám, které už děti neplánují. Já bych do toho nešla

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 24.03.18 09:51

Je to svinstvo, které ničí zdraví.

Janli
Závislačka 4975 příspěvků 24.03.18 10:11

Znám dvě, kterým vyhovuje a asi 15 takových, co to zkusily jednou a nadávají na to doteď.

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 24.03.18 10:41

Neznám nikoho spokojenyho. Slyšela sem jen obtíže.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 24.03.18 10:58

Mně už před deseti lety moje Dr. řekla, že je to antikoncepce vhodná pro,,sociálně slabé" a do rozvojových zemí…

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 24.03.18 11:25

Nešla bych do žádné anti takže tak

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 17:07

Aha ja už to rok beru a docela jsem o tom slyšela hodně a bojím se ze bych dalsí mít kvuli tomu nemohla docela bychom další chtěli jenže nikdy jsem antikoncepci zadnou nebrala a přitel mě hrozně o to žadal abych si jí dala a tak jsem do toho sla s pocitem že to bude bez problemu gynegolog mi řekl žadnou reakci mít nebudu a rekl mi že některý tak rok nemužou otehotnet ale byla jsem dotoho dost natlacená z mí strany a z jeho strany a dlouho mě to trvalo než jsem rekla že do toho jdu a ted mě to furt stve že jsem si jí vubec dala a nic si o tom kloudně nezjistila a ted když to zjistuji lituji toho že jí beru kamoška mi řerkla že by s tím sekla hned že jsou to samé chemie a hnus který nicí zdravý zase jsi říkam kdybych ted měla čekat dalsí díte nicemu by to nevadilo mam 2 letoho syna a myslím si že je dost šikovny na to abych ja mohla mít další

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 24.03.18 18:44

@tynuska1234 Já čekám už 4 roky a dost možná se nedočkám.

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 20:40

Tak to mě mrzí :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama