Jaký máte názor na ejakulaci do pochvy během těhotenství

Anonymní
13.6.20 17:45

Jaký máte názor na ejakulaci do pochvy během těhotenství

Ahoj holky mám na vás otázku jsem v 5 měsíci těhotenství a s přítelem spolu normálně spíme teď se do mě po druhé udělal jaký na to máte názor a nemůže to miminku nějak uškodit? Samozřejmě jsem se hned po šla umýt děkuji hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
13.6.20 17:52

Mozna bude mit intoleranci laktozy ale vedci to ještě porad zkoumaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.6.20 17:52

Ne, ublížit to rozhodně nemůže (pokud je ti partner věrný a nehrozí, že by tě něčím nakazil). Kdy jindy spolu spát bez ochrany, když ne v těhotenství. Pokud nemáš sex od gynekologa zakázaný ze zdr. důvodů, tak není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
13.6.20 18:04

To, že ses šla umýt, podle mě nehraje roli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pokud sis nedělala tedy nějaký vnitřní výplach :lol:
Ne, vážně. Určitě se miminku nic stát nemůže. Je uvnitř dělohy dostatečně chráněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24575
13.6.20 18:13

Neboj, miminko to má uzavřené dobře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
13.6.20 19:04

Neboj, neotehotnis z toho :mrgreen:…takhle..ejakulat udajne zmekcuje cipek, proto se radi souloz na vyvolani porodu, ale dle doktorky by toho muselo byt udajne mega mnozstvi, takze neboj, nic ti to neudela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11351
13.6.20 19:08

Říká se že akorát na začátku to může vyvolat potrat ale nevím slyšela jsem to a na konci porod ale to už musíš být otevřena a opravdu připravena..
Takže ne neuškodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
13.6.20 19:19

Moje doktorka říkala, že to v těhotenství nedoporučuje, protože ejakulát obsahuje nejrůznější látky (kromě spermatu), které tam můžou způsobit paseku, různé výtoky a tak. Když nejsi těhotná, tak se tělo čistí tím, že menstruuje a je to v pořádku, ale v těhotenství se nemá jak vyčistit, ty látky z ejakulátu tam zůstávají a ženský s tím pak mají problémy, jen neví, že je to z nechráněného sexu. Takže moje dr. to nedoporučuje. A říkala, že o tom málokdo ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12901
13.6.20 19:31

A co by se jako mělo miminu stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5896
13.6.20 19:38

@Kajka9 Neděste paní potratem, když sama říkáte, že jste to jen slyšela. Nic takového sperma nezpůsobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11351
13.6.20 19:48

@Mari.G bože píšu na úplném začátku paní píše že je v 5 měsíci..ale pokud je dítě zdravé tak se udrží tak jako tak q na začátku je to buď a nebo ať se dělá co se dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.20 19:54
@Anett.taa píše:
Moje doktorka říkala, že to v těhotenství nedoporučuje, protože ejakulát obsahuje nejrůznější látky (kromě spermatu), které tam můžou způsobit paseku, různé výtoky a tak. Když nejsi těhotná, tak se tělo čistí tím, že menstruuje a je to v pořádku, ale v těhotenství se nemá jak vyčistit, ty látky z ejakulátu tam zůstávají a ženský s tím pak mají problémy, jen neví, že je to z nechráněného sexu. Takže moje dr. to nedoporučuje. A říkala, že o tom málokdo ví.

To, pevne doufam, nerikala, jen to mozna nepresne interpretujes?
Ejakulat jiste obsahuje spoustu veci, ktere posevnimu prostredi nesvedci. Napriklad prilis cukru, zatimco vagina potrebuje byt kysela, ph kolem 4 i mene, coz brani zanetum a nefyziologickym vytokum atp. Tu kyselost zajistuji laktobacily, ktere si telo samo tvori.
Menstruacni krev je taky mnohem zasaditejsi, takze si uplne neumim predstavit, jak by co cistila, nehlede na to, ze to neni zrovna casty proces. To naopak posevni sekret musi pochvu vycistit od krve.

Kdyby byl nechraneny sex v tehotenstvi pausalne rizikovy, priroda by zenu zaspuntovala rovnou u posevniho vchodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24575
13.6.20 19:57
@Kajka9 píše:
@Mari.G bože píšu na úplném začátku paní píše že je v 5 měsíci..ale pokud je dítě zdravé tak se udrží tak jako tak q na začátku je to buď a nebo ať se dělá co se dělá

Kdyby to bylo nebezpečné v začátku, jak by otěhotněla? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5896
13.6.20 20:51

@Kajka9 No, právě, ani na začátku sperma potrat nezpůsobí ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
13.6.20 21:11

Pokud má být sperma pro dítě nebezpečné, z čeho jste to vyrobili?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu