Jaký máte názor na sex v 16 letech?

Anonymní
26.3.20 11:59

Jaký máte názor na sex v 16 letech?

Jen jsem se chtěla zeptat, jaký máte názor na to, když holka v 16 letech není panna. Nebo co byste řekli vy svojí dceři, kdyby vám řekla, že v 16 není panna.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

672
26.3.20 12:01

Že doufám, že použili správně kondom?
Je ti 16 a bojíš se, co ti na to řeknou rodiče?
Taky jde hodně o to, jestli o „to“ přišla s klukem, kterého rodiče znají, chodí s ním, nebo někde na záchodku na diskotéce.
Ale vzhledem k tomu, že sex je legální od 15ti, tak nevím, co chceš slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
26.3.20 12:02

Tak v 16 bych se spise divila kdyby panna byla… pokud se chrani tak o co jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
26.3.20 12:03

Upřímně mohla by ještě počkat, beru to podle sebe. Na druhou stranu vzhledem k tomu, že dneska holky začínají opravdu velmi brzo, tak jestli to bylo poprvé v 16, tak v rámci možností to není žádná tragédie. Hlavně aby používala ochranu nejen proti nežádanému těhotenství, ale i pohlavním nemocem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
26.3.20 12:04

Pokud se slečna chrání jak nejlepe to jde a nebude sem za pár dní/měsíců vypisovat jak je nečekaně z pohlavního styku těhotná, pak nemám žádný negativní nazor a je to v pořádku 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16074
26.3.20 12:06

Nerekla bych nic, sama sem na to byla stejne, jenom bych se modlila, ze pouzivaji ochranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
26.3.20 12:07
@Kaileee píše:
Tak v 16 bych se spise divila kdyby panna byla… pokud se chrani tak o co jde

Proč? To že v 15 může neznamená že musí. Já byla panna do 17. Nic mi neuteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
26.3.20 12:10
@Švédka87 píše:
Proč? To že v 15 může neznamená že musí. Já byla panna do 17. Nic mi neuteklo.

A co ja s tim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
26.3.20 12:12
@Kaileee píše:
A co ja s tim?

No asi nic. Ptala jsem se proč by bylo s podivem že by v 16 byla panna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
26.3.20 12:15

Za mě je 16 tak akorát hranice kdy mě to pripadne ok, pokud k tomu oba pristupuji zodpovědně, chrání se a mají nějakou dobu vztah. Dceři bych za to nenadavala, ale samozřejmě bych byla ráda kdyby ještě rok, dva pockala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8918
26.3.20 12:15

Tak sexovat může od 15. Takže proč ne? Vždytˇje to normální. Hlavně atˇse chrání a není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
26.3.20 12:17

Sama jsem v 16 panna nebyla a asi žádná z mých spolužaček, řekla bych ať používá kondom, protože těhotenství je ten nejmenší problém, co lze nechráněným sexem chytit. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:25

Ano, byla bych velmi nemile překvapena a svou dceru bych poučila v tom, ať se důsledně chrání nejen kondomem. Čím dřív začne se sexem, tím vyšší je pravděpodobnost otěhotnění v době, kdy to fakt není žádoucí…tedy v době studia, za svobodna atd. A to už by holt musela řešit se svým partnerem a ne se mnou :nevim:
Sama jsem byla panna do 22 let a znám hodně věřících holek, co o panenství přišly až o svatební noci. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
207
26.3.20 12:45

Já bych počkala. U dcery by mě to zamrzelo, ale nenadělala bych nic :nevim: já si počkala do 19 až na vážný vztah a nelituju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:53

@Janina B1 Ano rodiče ho znají, jsem s ním přes rok a půl.. Ale spíš mi to je takové blbé, protože v nejbližší době po koronaviru musím jít na gyndu, kvůli bolestivé menstruaci a že nejsem panna řeknu, ale přijde mi to takové,, trapné,, trošku a taky si myslím že doktorka to mamce řekne

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama