Jaký máte názor na tento vztah

Anonymní
5.2.21 01:29

Jaký máte názor na tento vztah

Ahoj. Potrebuju si pokecat. Beru jakykoliv nazor, krome urazeni, prosim.
Mam chlapa, jsme spolu 8 let.
Me bylo 17 a jemu 20 let. On drive holku nikdy nemel, ja s kluky randila, byl o me zajem, ale opravdove (sex) nikdy. To az s mym chlapem. Ze zacatku jsem ho vubec nechtela, on me galantne a stydlive uhanel, nevim jak, ale zamilovala jsem se do nej a to dost. Moje i jeho rodina byla proti vztahu, ale ustali jsme to. Me dokonce mamka vyhodila z domu a on se o me postaral atd… nakonec se mi tedy mama omluvila a jelo se dál. Pak jsme se sestehovali, resili jsme finance, kazdou korunu, ale bylo nam skvele. Meli jsme jeden druheho. Kdyz jsme se sebrali, nasetrili a zacali vydelavat, tak jsme si rekli, ze je cas mit rodinu a mame syna. Je mu 14 mesicu.
Pritel se stal ridicem MKD - jeho vysnene povolani. K tomu jsme se rozhodli koupit RD, takze v tydnu jezdi a nejake soboty ma privydel Vidime se obcas v tydnu a o vikendy vecer. On se absolutne odnaucil doma mi pomoci, vse je na me, maleho max. vykoupe, nakrmi, obcas si pohrajou, ale volny cas s nami netraví skoro zadny. Pouze on a kamion, neustale mi o tom vypravi a co rikam já ho moc nezajima. Neustale čučí do telefonu na kamionacka videa atd..
Zacal byt pri konfliktu vybusny, obcas hrubý, je líný, proste uplne jiny clovek, nez do ktereho jsem se zamilovala, kdysi. Zanedbava hygienu, coz se mi hnusí a narovinu mu to vpálím.
Kdyz ma volnou chvili, tak odjede za kamaradem na pokec o kamionech… :think:
A zvlastni je, ze me to nevadí. 8o Nerikam, ze se netesim prijede z cest, ale je mi fuk, ze doma neni. Kdyz je doma půl dne a chce odjet za kamaradem, tak mi to nevadí. :nevim:
Jenze takovym jinym stylem, zkratka chci víc, chci zájem a pomalu rezignuju.. a i kdyz mu to reknu, tak „nemá chudák kamioňák čas“…nebo at si jdu zkusit jezdit a vydelavat na nás atd… prijde mi to, jako kdyz nechce. Musi se chtít jemu.

Ted mame v pronajmu novy byt a pronajimatel je mlady, hezky chlap. Vidno, ze jsme si na schuzce byli sympaticti a ten zpusob jak se na me díval a usmíval, no bylo to okouzlujici. A to se mi dlouho nestalo, ze by me rozhodil cizí chlap.
Myslite, ze takovy vztah se da zachranit?

Popravde tápu… buď počkám, až malý odroste a budu hrát lásku, nebo se pokusím o záchranu, ale jak? :oops:

Příspěvek upraven 05.02.21 v 01:39

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63697
5.2.21 01:33

Musíte chtít oba.. Sama neuděláš nic. Promluvte si s chlapem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 01:45

@martina.se To chapu. Jenze z jeho strany jsem spíš jako ta ulovená. Mam pocit jako, kdyby vse resil financne + máme malé dítě, mám svou domácnost, tak neuteču.

• Citovat
  • Nahlásit
1062
5.2.21 05:31
K tomu jsme se rozhodli koupit RD…

Jak daleko jste od zakoupeni RD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
5.2.21 05:47

Pokud k němu nic necítíte, odcizili jste se a pokud nemá zájem a snahu o nápravu (taky záleží, jak dlouho ten stav trvá), tak se víc a víc dle mě začnete odcizovat a budete spolu jen ze zvyku nebo protože máte dítě. Ale kde je láska porozumění, respektování potřeb, nějaká vášeň,…
Asi bych si zkusila s partnerem promluvit, pokud by neposlouchal, byl by to pro mě jasný signál, že je to špatně (kdo jiný by si mě měl vyslechnout a porozumět než partner) a případně se domluvila, že prostě půjdete od sebe a zkusit se v klidu na všem domluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
9752
5.2.21 06:22

Mě se líbí, že chlap začne být ten nejhorší ve chvíli, kdy se objeví v okolí nový potenciální nabíječ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34454
5.2.21 07:16

Tak se s mužem domluv, zredukuje plány, zejména nadum. Chceš barák, musí se na něj vydělat, jsi na mateřské, musí váš zivit, a ještě bys chtěla, aby byl víc s vámi doma a pracoval v domácnosti a věnoval se vám. Fajn. Tak mu řekni,,změnila jsem plány, raději budu v bytě ale s tebou, než v domě, s dluhy a beztebe". Budeš si muset vybrat. Anebo sis už vybrala? Toho domácího? No tak jo. A docela ti garantují, že za pár let ten okouzlující chlap bude jen chlap, co věčně někde chodí, stará se jen o svoje pronajaté byty a já tu sedím sama a on doma neudělá nic. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
5.2.21 07:18
@karkarka píše:
Mě se líbí, že chlap začne být ten nejhorší ve chvíli, kdy se objeví v okolí nový potenciální nabíječ.

Ale svým způsobem je to logické, máš srovnání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9752
5.2.21 07:26
@ropucha 02 píše:

Jaké to může být srovnání. Když s někým žijes a řešíš každodenní povinnosti tak je to vždycky jiné, než když někoho vidíš jednou za čas a pro zábavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10616
5.2.21 07:29

Mně na vašem vztahu nic tak hrozného nepřijde, když vezmu v potaz vaši životní situaci. Ty sis prostě zvykla na život bez něj a věř, že s jeho povoláním je to možná lepší, než kdybys to bez něj absolutně nezvládala. O jeho přístupu bych si s ním promluvila, nikde nepíšeš, jestli jsi měla snahu to řešit. To, že se na tebe usměje chlap, neznamená, že musí být automaticky lepší. Taky se může stát, že takhle (nejen) flirtuje s každou druhou nájemnicí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8277
5.2.21 07:30
@ropucha 02 píše:

Ovšem tenhle se jen usmíval při předávání bytu. Jestli z toho vyvěštila, jaký by byl v dlouhodobém vztahu, tak snad jedině, že by měla Jolanda reinkarnaci :).

Příspěvek upraven 05.02.21 v 07:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
@ropucha 02 píše:

Srovnávat můžeš po letech. Né když na tebe někdo zamrká. Mladá milenka je taky vždy “lepší”. Neřeší starosti o děti, neprudí s nádobím, je tady jenom na to jedno. Dokud chlapa neuloví. Pak je to zase stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34454

Je tu diskuze,,Kdybyste chtěly být 100% upřímné„. Tak já budu takhle po ránu 100% upřímná tady. Máš děvče málo práce a máš roupy a řešíš kraviny. Upřímně bych tenhle,,chudinka“ vzala pračku automatku, sušičku, myčku, noťas a zrušila internet a auto a taky bych jim nechala mateřskou na jeden rok ve výši tři tisíce měsíčně. A byl by klid, protože by neměla čas na pitchoviny typu jiskření s pronajímatelem. Měla by co dělat celý den. Je to možná zlé, ale je to z mé strany plně upřímné. Pálí ji dobré bydlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10616
5.2.21 07:31

@ropucha 02 srovnání? Jak můžu srovnávat svého manžela s někým, koho jsem viděla asi dvakrát a jen se na mě hezky usmál? To by byl lepší každý usmívající se chlap :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31756
5.2.21 07:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Potrebuju si pokecat. Beru jakykoliv nazor, krome urazeni, prosim.
Mam chlapa, jsme spolu 8 let.
Me bylo 17 a jemu 20 let. On drive holku nikdy nemel, ja s kluky randila, byl o me zajem, ale opravdove (sex) nikdy. To az s mym chlapem. Ze zacatku jsem ho vubec nechtela, on me galantne a stydlive uhanel, nevim jak, ale zamilovala jsem se do nej a to dost. Moje i jeho rodina byla proti vztahu, ale ustali jsme to. Me dokonce mamka vyhodila z domu a on se o me postaral atd… nakonec se mi tedy mama omluvila a jelo se dál. Pak jsme se sestehovali, resili jsme finance, kazdou korunu, ale bylo nam skvele. Meli jsme jeden druheho. Kdyz jsme se sebrali, nasetrili a zacali vydelavat, tak jsme si rekli, ze je cas mit rodinu a mame syna. Je mu 14 mesicu.
Pritel se stal ridicem MKD - jeho vysnene povolani. K tomu jsme se rozhodli koupit RD, takze v tydnu jezdi a nejake soboty ma privydel Vidime se obcas v tydnu a o vikendy vecer. On se absolutne odnaucil doma mi pomoci, vse je na me, maleho max. vykoupe, nakrmi, obcas si pohrajou, ale volny cas s nami netraví skoro zadny. Pouze on a kamion, neustale mi o tom vypravi a co rikam já ho moc nezajima. Neustale čučí do telefonu na kamionacka videa atd..
Zacal byt pri konfliktu vybusny, obcas hrubý, je líný, proste uplne jiny clovek, nez do ktereho jsem se zamilovala, kdysi. Zanedbava hygienu, coz se mi hnusí a narovinu mu to vpálím.
Kdyz ma volnou chvili, tak odjede za kamaradem na pokec o kamionech… :think:
A zvlastni je, ze me to nevadí. 8o Nerikam, ze se netesim prijede z cest, ale je mi fuk, ze doma neni. Kdyz je doma půl dne a chce odjet za kamaradem, tak mi to nevadí. :nevim:
Jenze takovym jinym stylem, zkratka chci víc, chci zájem a pomalu rezignuju.. a i kdyz mu to reknu, tak „nemá chudák kamioňák čas“…nebo at si jdu zkusit jezdit a vydelavat na nás atd… prijde mi to, jako kdyz nechce. Musi se chtít jemu.

Ted mame v pronajmu novy byt a pronajimatel je mlady, hezky chlap. Vidno, ze jsme si na schuzce byli sympaticti a ten zpusob jak se na me díval a usmíval, no bylo to okouzlujici. A to se mi dlouho nestalo, ze by me rozhodil cizí chlap.
Myslite, ze takovy vztah se da zachranit?

Popravde tápu… buď počkám, až malý odroste a budu hrát lásku, nebo se pokusím o záchranu, ale jak? :oops:

Příspěvek upraven 05.02.21 v 01:39

Počkala bych, až půjdeš do práce a děcko do školky, budeš víc unavená a přijdeš na jiné myšlenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat