Jaký máte názor na tuto situaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:18
Jaký máte názor na tuto situaci?

Dobrý večer, jaký máte názor prosím na tuto situaci. Manžel mi hladí nohu a rika: kdyby ses neholila tak máš chlupy jako já.. Nepřišlo mi to vtipné tak mu říkám, proč mi to říká (masirovala jsem mu nohy).. On na to, že to byl vtip.. Já že mi to vtipné nepřišlo (důsledek takovýchto častých jeho poznámek).. Začal na mě útočit, že vše přeháním, jsem precitlivela, nechápu humor.. po opakovaném vysvětlování, že mi to nesedlo..pocitu zahnani do kouta..a jeho nepochopení mých pocitů jsem do něho začala bušit..on po mě skočil a začal bušit do mě.. Nafackoval mi mýma rukama se slovy, ze jsem to způsobila já sama..po 5 minutách se vrátil ke mě s tím, že mi nechtěl ublížit.. Jaký na to máte názor?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 06.01.19 23:22

Opičí láska…i s těma chlupama…

G.a.b.c.a20
Kecalka 415 příspěvků 06.01.19 23:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jaký máte názor prosím na tuto situaci. Manžel mi hladí nohu a rika: kdyby ses neholila tak máš chlupy jako já.. Nepřišlo mi to vtipné tak mu říkám, proč mi to říká (masirovala jsem mu nohy).. On na to, že to byl vtip.. Já že mi to vtipné nepřišlo (důsledek takovýchto častých jeho poznámek).. Začal na mě útočit, že vše přeháním, jsem precitlivela, nechápu humor.. po opakovaném vysvětlování, že mi to nesedlo..pocitu zahnani do kouta..a jeho nepochopení mých pocitů jsem do něho začala bušit..on po mě skočil a začal bušit do mě.. Nafackoval mi mýma rukama se slovy, ze jsem to způsobila já sama..po 5 minutách se vrátil ke mě s tím, že mi nechtěl ublížit.. Jaký na to máte názor?

Názor? Že jsi zbytecně histerická vždyť to co řekl není nic hrozného a já sama bych se tomu zasmála. To že ti nafackoval je už jiná věc..

Kriss Tina
Kelišová 7097 příspěvků 06.01.19 23:23

Jako že tě zmlátil opravdu, nebo ze srandy jen tak naoko?? A tys do něho začla bušit, pro blbý vtip? Jinak souhlas že nechápeš humor, my se takle škádlíme pořád, snad každá by měla chlupaté nohy jak chlap kdyby se neholila, na tom není nic urážlivého :nevim: připadá mi že ani jeden nereagujete přiměřeně situaci :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:27

@Kriss Tina jako že mě bolí čelisti..

ivculka
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 06.01.19 23:29

Prehanis a jsi precitlivela…ne­dovedu si představit že bych kvůli takové prkotine zacala do manzela busit 8o Ze ti to oplatil? :think: nevim, bylo to poprve? Nebo je to u vás normální?

MadammeLu
Stálice 53 příspěvků 06.01.19 23:29

Říkala jsem si vždy, že jsem hrozná hysterka, ale když čtu tohle, tak jsem milius :D

Kriss Tina
Kelišová 7097 příspěvků 06.01.19 23:30
@Anonymní píše:

A co bolí jeho když si začla bušit první? Oba mi přijdete nenormální, prát se kuli takové blbosti :roll:

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 06.01.19 23:31
@Anonymní píše:

Tak proc sis zacinala? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:32

Spíš jde o to, že nerespektuje, že mi je něco nepříjemné..jeho odpovědi jsou že jsem precitlivela, hystericka a vše přeháním, kazim atmosféru, atd. Což mě dohání k těmto reakcím..

belladonna
Závislačka 2787 příspěvků 06.01.19 23:33

A co ti ještě běžně říkává? Takto jednorázově mi taky přijde, že jsi to přehnala (on následně ale taky, pokud tě po těch fackách bolí čelist). Nebo ti narážky na vzhled říká často a ví, že se ti to nelíbí?

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 06.01.19 23:33

To tak ale je, jestli jsi takhle vyvadela kvuli takovy kravine.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:35

Spíš jde o to, že nerespektuje, že mi je něco nepříjemné..jeho odpovědi jsou že jsem precitlivela, hystericka a vše přeháním, kazim atmosféru, atd. Což mě dohání k těmto reakcím..

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 06.01.19 23:35

Tak ja pujdu proti proudu.. To, ze Te zbil neni normalni..

To, ze nechapes vtipy, je pravda.. a jsi trochu hystericka.. Muj muz me takto popichuje porad :)

Pifinka
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 06.01.19 23:36

Tak za me bud rada, ze si te s takovou povahou vubec vzal. Chtela bys byt za princeznicku a pritom se chovas jako maly decko. A jeste to sem jdes napsat. :roll: :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >