Jaký máte názor na tuto situaci?

Anonymní
6.1.19 23:18

Jaký máte názor na tuto situaci?

Dobrý večer, jaký máte názor prosím na tuto situaci. Manžel mi hladí nohu a rika: kdyby ses neholila tak máš chlupy jako já.. Nepřišlo mi to vtipné tak mu říkám, proč mi to říká (masirovala jsem mu nohy).. On na to, že to byl vtip.. Já že mi to vtipné nepřišlo (důsledek takovýchto častých jeho poznámek).. Začal na mě útočit, že vše přeháním, jsem precitlivela, nechápu humor.. po opakovaném vysvětlování, že mi to nesedlo..pocitu zahnani do kouta..a jeho nepochopení mých pocitů jsem do něho začala bušit..on po mě skočil a začal bušit do mě.. Nafackoval mi mýma rukama se slovy, ze jsem to způsobila já sama..po 5 minutách se vrátil ke mě s tím, že mi nechtěl ublížit.. Jaký na to máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2293
6.1.19 23:22

Opičí láska…i s těma chlupama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
6.1.19 23:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jaký máte názor prosím na tuto situaci. Manžel mi hladí nohu a rika: kdyby ses neholila tak máš chlupy jako já.. Nepřišlo mi to vtipné tak mu říkám, proč mi to říká (masirovala jsem mu nohy).. On na to, že to byl vtip.. Já že mi to vtipné nepřišlo (důsledek takovýchto častých jeho poznámek).. Začal na mě útočit, že vše přeháním, jsem precitlivela, nechápu humor.. po opakovaném vysvětlování, že mi to nesedlo..pocitu zahnani do kouta..a jeho nepochopení mých pocitů jsem do něho začala bušit..on po mě skočil a začal bušit do mě.. Nafackoval mi mýma rukama se slovy, ze jsem to způsobila já sama..po 5 minutách se vrátil ke mě s tím, že mi nechtěl ublížit.. Jaký na to máte názor?

Názor? Že jsi zbytecně histerická vždyť to co řekl není nic hrozného a já sama bych se tomu zasmála. To že ti nafackoval je už jiná věc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15344
6.1.19 23:23

Jako že tě zmlátil opravdu, nebo ze srandy jen tak naoko?? A tys do něho začla bušit, pro blbý vtip? Jinak souhlas že nechápeš humor, my se takle škádlíme pořád, snad každá by měla chlupaté nohy jak chlap kdyby se neholila, na tom není nic urážlivého :nevim: připadá mi že ani jeden nereagujete přiměřeně situaci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 23:27

@Kriss Tina jako že mě bolí čelisti..

• Nahlásit
  • Citovat
768
6.1.19 23:29

Prehanis a jsi precitlivela…nedovedu si představit že bych kvůli takové prkotine zacala do manzela busit 8o Ze ti to oplatil? :think: nevim, bylo to poprve? Nebo je to u vás normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
6.1.19 23:29

Říkala jsem si vždy, že jsem hrozná hysterka, ale když čtu tohle, tak jsem milius :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15344
6.1.19 23:30
@Anonymní píše:

A co bolí jeho když si začla bušit první? Oba mi přijdete nenormální, prát se kuli takové blbosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
6.1.19 23:31
@Anonymní píše:

Tak proc sis zacinala? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 23:32

Spíš jde o to, že nerespektuje, že mi je něco nepříjemné..jeho odpovědi jsou že jsem precitlivela, hystericka a vše přeháním, kazim atmosféru, atd. Což mě dohání k těmto reakcím..

• Nahlásit
  • Citovat
4391
6.1.19 23:33

A co ti ještě běžně říkává? Takto jednorázově mi taky přijde, že jsi to přehnala (on následně ale taky, pokud tě po těch fackách bolí čelist). Nebo ti narážky na vzhled říká často a ví, že se ti to nelíbí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
6.1.19 23:33

To tak ale je, jestli jsi takhle vyvadela kvuli takovy kravine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 23:35

Spíš jde o to, že nerespektuje, že mi je něco nepříjemné..jeho odpovědi jsou že jsem precitlivela, hystericka a vše přeháním, kazim atmosféru, atd. Což mě dohání k těmto reakcím..

• Nahlásit
  • Citovat
1434
6.1.19 23:35

Tak ja pujdu proti proudu.. To, ze Te zbil neni normalni..

To, ze nechapes vtipy, je pravda.. a jsi trochu hystericka.. Muj muz me takto popichuje porad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
6.1.19 23:36

Tak za me bud rada, ze si te s takovou povahou vubec vzal. Chtela bys byt za princeznicku a pritom se chovas jako maly decko. A jeste to sem jdes napsat. :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama