Jaký melír na tmavé vlasy?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
404
20.5.22 11:24

Jaký melír na tmavé vlasy?

Ahoj holky,

snad nevadí tak banální dotaz :zed:… V červenci se vdávám, vlasy jsem si nikdy nebarvila, stříhám se sama doma, vůbec s tímto nemám zkušenost… Tento týden jsem byla na zkoušce účesu a líčení a kadeřnice mi řekla, že jak mám zdravé a hladké vlasy, nebude mi ten můj vysněný rozpuštěný účes držet (a také že po 4 hodinách byl pryč :( ) a navrhla mi melír, že vlasy trochu zhrubnou a bude to na nich pak lépe držet.
Tak jsem se na ten melír objednala, ale vůbec nevím, jaký si nechat dát, jak by to vlastně mohlo vypadat a jaký je na moje vlasy vhodný. Samozřejmě si nechám poradit od kadeřnice, ale ráda bych i názor někoho nestranného, abych se pak mohla dobře rozhodnout.
Posílám foto mých vlasů po zkoušce, kdybyste byly tak moc hodné a postly mi sem třeba fotky vašich melírů na podobných vlasech, prosím? Jinak jsem přes léto spíše tmavší typ, zelené oči, jestli na tom nějak záleží při výběru barvy :-).. Předem děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
20.5.22 11:40

Změň kadeřnici a najdi takovou, co holt použije více pinetek.

Dobře udělaným melírem vlasy nehrubnou a jestli chceš kvůli kadeřnici, co neumí fakt jednoduchý účes a nebmá rozumné prostředky, kterým zpevní vlny a chce ti to kvůli tomu zničit odbarvováním, tak je někde hodně velký zádrhel.

Problém fakt není v tvých zdravých vlasech. Problém je v v tom co ne-zvládne ta kadeřnice. (zádrhel je imho v tomo co ne-použila jako stylingové přípravky a nejspíš i v technice toho, jak ty vlny vyrábí.)

Příspěvek upraven 20.05.22 v 12:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 11:46

Proč melir? Ty vlasy jsou úplně v pohodě a melir byl in tak někdy lehce po roce 2000, teď už je to poněkud přežité :lol:

Jo, a argument kadernice je vážně k popukání, mas krásné zdravé vlasy, tak si je koukej poradne poničit nevkusnym melirem, ať ti jeden den vydrží účes. To fakt neeee :zed: tam už bych teda nevlezla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 11:48

A něco jako tužidlo paní kadernice nezná? Taky mám hladké vlasy (hodně hladké a hodně rovné), a když použiji dostatek tuzidla, jsem schopna dosáhnout i na nich looku ovce :lol: :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
20.5.22 11:51

Nekazila bych tak pěkné vlasy melírem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
20.5.22 11:53

No ona je to totiž kosmetička, ale i češe, tak jsme se dohodly, že mě při jednom namaluje i učeše. Abych se ji zastala, není to její obor…
Ty jo, tak myslíte, že do toho nemám jít? Já jsem se s tím nějak už smířila, že to bude na druhou stranu změna a že se mi třeba vlasy budou i méně mastit, musím je teď mýt každý třetí den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 11:55
@Lavender1 píše:
No ona je to totiž kosmetička, ale i češe, tak jsme se dohodly, že mě při jednom namaluje i učeše. Abych se ji zastala, není to její obor…
Ty jo, tak myslíte, že do toho nemám jít? Já jsem se s tím nějak už smířila, že to bude na druhou stranu změna a že se mi třeba vlasy budou i méně mastit, musím je teď mýt každý třetí den…

Tak to bych zůstala při původní dohodě, ať tě opravdu jen namaluje a učeše :palec: Ty si kup to tuzidlo a dej ho do vlasů po umyti, tím držet stopro budou. Ona pak použije nějaký lak na zafixovani hotového účesu a je to.

Melir neee🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21862
20.5.22 12:06
@Lavender1 píše:
Ahoj holky,snad nevadí tak banální dotaz :zed:… V červenci se vdávám, vlasy jsem si nikdy nebarvila, stříhám se sama doma, vůbec s tímto nemám zkušenost… Tento týden jsem byla na zkoušce účesu a líčení a kadeřnice mi řekla, že jak mám zdravé a hladké vlasy, nebude mi ten můj vysněný rozpuštěný účes držet (a také že po 4 hodinách byl pryč :( ) a navrhla mi melír, že vlasy trochu zhrubnou a bude to na nich pak lépe držet.
Tak jsem se na ten melír objednala, ale vůbec nevím, jaký si nechat dát, jak by to vlastně mohlo vypadat a jaký je na moje vlasy vhodný. Samozřejmě si nechám poradit od kadeřnice, ale ráda bych i názor někoho nestranného, abych se pak mohla dobře rozhodnout.
Posílám foto mých vlasů po zkoušce, kdybyste byly tak moc hodné a postly mi sem třeba fotky vašich melírů na podobných vlasech, prosím? Jinak jsem přes léto spíše tmavší typ, zelené oči, jestli na tom nějak záleží při výběru barvy :-).. Předem děkuji :hug:

Mas krasne vlasy. Nenic si je barvenim/odbarvovanim.
Bud si vymysli jiny uces, ktery vydrzi, anebo najdi jinou kadernici 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
20.5.22 12:08

Byla by škoda si kazit vlasy melirem. Co zkusit ještě jinou kadeřnici nebo kdyžtak jiný účes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
20.5.22 12:11

Kvůli jednomu dni bych do meliru fakt nesla :nevim:
Ty mas krásný zdravý a zřejmě jemný vlasy … účes vypadá krásně tak, jak je, za mě v jednoduchosti krása. Pár světlých pramínků by to rozhodne nevylepsilo a plán vědomě si,,zničit” vlasy (případně zhrubnout nebo jak to říkala tvá kadernice), mi přijde úplně zcestnej :D

Neslo by použít víc laku na vlasy, tuzidla apod? Hele jestli ti takhle vlasy vydrží 4 hodiny, za tu dobu mas vyřízeny obřad, nejspíš i foceni a minimálně část hostiny. Ja bych to zas tak neprehanela 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
20.5.22 12:13

To jste mě holky zviklaly, asi to teda odpískám a koupím nějaké to tužidlo? Poradíte prosím teda tužidlo? To si teda dám na umyté vlasy (mokré) a pak to nechám uschnout a ona mi pak nadělá ty lokny? Nebo mám dát tužidlo těsně před děláním účesu?

Jinak se mi ten účes právě že moc líbí a chtěla bych, aby alespoň do odpoledne vydržel, na fotky a tak…

Jste hodné, já jsem v tomhle úplně natvrdlá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 12:33

Máš moc hezké vlasy. Já bych volila jednoduchý účes bez melíru. Já mám vlasy poměrně jemné a nic mi na nich dlouho nedrží. I tenkrát s melírem se to nijak nezlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
20.5.22 12:33

Né, nenič si ty krásné vlasy melírem (který už dávno vyšel z módy, a když má k něčemu vypadat, tak se ti šrajtofle dost prohne) jen kvůli jednomu dni. Je pravda, že na nějakých vlasech tyhle vlny moc nedrží, ale ani ten melír nezaručí, že ti to vydrží celý den. Skoro si myslím, že tenhle typ vln nedrží takřka na žádných vlasech a vždycky splihne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
20.5.22 12:35

Nenic si vlasy, možná ti to ani nebude slušet a pak budeš víc zoufalá z barvy, než jiného účesu. Navíc dobrá kadeřnice by měla udělat melír taky aby vlasy neponičila, takže od téhle bych spíš zdrhala mílovými kroky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
20.5.22 12:39

@Lavender1 takový nádherný vlasy bych si melírem zničit nenechala. Zničit ve smyslu, že to nebude hezký a pochybuji, že ti to pomůže k udržení účesu, spíš bych ty lokny pořádně natužila a pořádně nalakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat