Jaký měsíční příjem na pronájem garsonky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 09:30
Jaký měsíční příjem na pronajem garsonky

Dobrý den/ ahoj chtěla bych se zeptat zda někdo bydlíte v garsonce nebo malinkem bytečku s přítelem bychom chtěli od rodičů zatím do podnájmu časem se nám rýsuje baráček, já bych se do všeho vrhla po hlavě ale přítel začal ne úplně cukat ale on je u nás ten který přemýšlí a já ta která jedná :D z jakého platu myslíte že se dá pohodlně vystačit v polo zařízené garsonce? kuchyň i se spotřebiči tam je, nájem i s energiemi-službami je 6500,–

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 20.01.18 09:50
@coudy17 píše:
Dobrý den/ ahoj chtěla bych se zeptat zda někdo bydlíte v garsonce nebo malinkem bytečku s přítelem bychom chtěli od rodičů zatím do podnájmu časem se nám rýsuje baráček, já bych se do všeho vrhla po hlavě ale přítel začal ne úplně cukat ale on je u nás ten který přemýšlí a já ta která jedná :D z jakého platu myslíte že se dá pohodlně vystačit v polo zařízené garsonce? kuchyň i se spotřebiči tam je, nájem i s energiemi-službami je 6500,–

Pokud je cena za nájem a služby tak si ještě připocti vaše další výdaje telefon, internet, jídlo, oblečení, zábava atd. A dostaneš se na částku, kterou potřebuješ. Ještě si zjistí jaké zálohy se platí za energie a vodu a zda vám tyhle služby budou vyuctovavat. Tam se nejčastěji můžou vyskytnout dodatečne náklady.

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 20.01.18 09:57

Ja bych bydlel u rodicu a stavel si zatim dum je to mene ekonomicky narocne.

ono totiz najem do toho stavet dum nedej boze dite je na palici a pro hodne paru konecna…

ale pokud je to pouze pritel a ne manzel a do toho se nehrnete tak tak stejne skoncite

mehaaja
Kecalka 265 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 09:58

Myslim, ze pokud nebudete dojizdet za praci, tak celkovy prijem 20 000 cisteho by vam obema mohl stacit. Ale je to na nizsi standard, prezijete se cti, ale zadne extra vyhazovani to nebude. Kazda tisicovka navic uz bude fajn bonus… Moc zalezi na tom, JAK chcete zit. Restaurace nebo doma hrat pexeso? Na to prvni vam ta dvacka stacit nebude.

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:02

@mehaaja za prací by dojížděl přítel ale jen 10km my jsme oba domací typ ja uvařim on vybere film ven(restaurace, kino, zabava) jsme šli za 2 roky asi 5× ???? budeme mít kolem 25 000 tak jsem se právě chtěla zde zeptat jestli s tím vyžijeme děkuju moc :D

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:10

@Andreww dům máme po mojí babičce takže dům nastavíme ale je tam spousta předělávek jako na starém baráku peníze na přidělání jsem dostala od rodičů plus mám naspořeno ale chceme zkusit jestli spolu vubec vydržíme bydlet a baráček zatím předěláváme budeme se 19.10.2019 brát takže za chvilku manžel bydlíme od sebe 90km a je celkem těžké se vidět třeba od den pro to ten byt baráček k bydlení ještě nejméně rok a půl nebude

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1706 příspěvků 20.01.18 10:14
@coudy17 píše:
@mehaaja za prací by dojížděl přítel ale jen 10km my jsme oba domací typ ja uvařim on vybere film ven(restaurace, kino, zabava) jsme šli za 2 roky asi 5× ???? budeme mít kolem 25 000 tak jsem se právě chtěla zde zeptat jestli s tím vyžijeme děkuju moc :D

25 tisíc na dva lidi s nájmem za 6 a půl? Úplně v pohodě, z toho se dá i něco ušetřit. Závidím bydlení za 6 a půl :)

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:15

@SlečnaDahlia děkuju :D

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 20.01.18 10:21

@coudy17 podle toho co píšeš to půjde. Počítej ale s tím, že budou počáteční investice - záloha, kauce, nájem dopředu. Také budete muset koupit nějaké základní vybavení. ale dá se pořídit velmi slušný nábytek přes bazary (vloni v létě jsme se stěhovali do nevybaveného bytu a také jsme tak některé menší kousky nábytku řešili). a je hodně důležité zkusit si spolu žít než se vezmete.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 20.01.18 10:24

To mate jen 25 dohromady a s tim chcete pozdeji stavet? :think:

Na garsonku v pohode, kdyz nejste narocni, ale na barak? :think: Dum je dira na penize, starej uz tuplem.

Příspěvek upraven 20.01.18 v 10:26

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:25

@nozu s tím počítáme oba mame něco naspořeno tak do začátku mít budeme :) děkuju :D

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:27

@Ms.Ragdoll barak mam po babičce na opravy od rodicu a mam i dost nasporeno ale baracek bude hotovi az za rok a pul nejspise a bydlime od sebe hrozne daleko je problem se vidět 2× do týdne pro to ten podnajem

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 20.01.18 10:32
@coudy17 píše:
@Ms.Ragdoll barak mam po babičce na opravy od rodicu a mam i dost nasporeno ale baracek bude hotovi az za rok a pul nejspise a bydlime od sebe hrozne daleko je problem se vidět 2× do týdne pro to ten podnajem

Tak ono zalezi, co se vsechno opravovat se bude muset. Predstava je jina nez realita. Ale bez pujcek asi dobry.

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:34

Na víc nechci aby se mi někdo šťoural v tom jak chci předělat můj barák a za kolik a kolik mě to bude stát na to už jsem se s prominutím neptala a ani chytré rady zůstat u rodičů moje otázka je čistě vyjdeme s 25 000,– v garsonce když nájem je 6500 s energiemi a službami? na víc jsem se neptala a byla bych ráda kdyby jste mi ani v ničem jiném neradily děkuji za pochopení :D

coudy17
Stálice 74 příspěvků 20.01.18 10:35

@Ms.Ragdoll proč se zajímáte o můj barák ten se tu přeci neřeší :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama